לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  תיקון אף

  תיקון אף – רקע

  פגם אסתטי באף משפיע לא רק על כל אזור הפנים אלא גם פוגם בהרגשה הפנימית ולעיתים אף בביטחון העצמי.
  קיימות סיבות רבות לפגמים אסתטיים באף: פגמים מולדים, ניתוח כושל, חבלה ועוד.

  מקרים רבים של ניתוחי אף כושלים מסתיימים באף אסימטרי, אף "מגלשה" ("saddle nose"), אף שבור, אף קטן מידי או אף בעל בליטות סחוסיות. מקרים כאלה מגיעים בסופו של דבר אל ד"ר צבר לתיקון או שחזור האף. ד"ר צבר מתקן גם אפים בעלי קצה הנוטה כלפי מטה, קמטוטים בגב האף ועוד.

  תיקון אף ללא ניתוח – הטיפול

  ניתן לתקן פגמים אלו ואחרים וניתן לעצב את האף ולשפר את מראהו ללא ניתוח ובאמצעות טכניקות פשוטות ובטוחות. יש המכנים שיטה זו פיסול אף ללא ניתוח.


  רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


  ד"ר צבר משתמש בשיטות שונות של עיצוב ושחזור, לטיפולי עיצוב אף או תיקון אף. שיטות אלה עושות שימוש בחומרים כמו בוטוקס בעלי השפעה על שרירי אזור האף או בחומרי מילוי סמיכים במיוחד בעלי אפקט אסתטי לטווח ארוך כגון ראדייס.

  פיסול אף ללא ניתוח או תיקון ניתוח אף כושל, מבוצעים במרפאה, בתהליך קצר ובטוח של תיקון אף או עיצוב אף, בעזרתם של חומרי המילוי הטובים והבטוחים ביותר.

  תיקון אף – לאחר הטיפול

  בניגוד לניתוח אף הדורש מן המטופל אשפוז, סבל (פתילים באף, גבס, דימומים, נפיחות גדולה, סיכונים, תקופת החלמה), טיפול תיקון אף ללא ניתוח בידיו של ד"ר צבר, אינו דורש דבר והמטופלים חוזרים לשיגרה מלאה באופן מיידי!

  >> צפו: תיקון אף לפני ואחרי -היכנסו לתמונות לפני ואחרי ובחרו "תיקון אף"

  תיקון אף – מקרים שכיחים

  • גבנון באף (בליטת עצם או סחוס)
  • אף שקוע (מגלשה)
  • שקעים באף
  • אף עקום / אסימטריה באף (צד אחד שונה מהצד השני)
  • אף נשרי
  • אף בצורת "S"
  • אף שבור
  • קצה האף נוטה כלפי מטה
  • בליטות סחוסיות באף
  • תיקון תוצאות של ניתוח אף כושל
  • קמטי הבעה בגב האף

  ד"ר דייויד צבר – תיקון אף ללא ניתוח – ערוץ 10

  ד"ר דייויד צבר,הרופא בעל הנסיון הרב ביותר בארץ בנושא תיקון אף ללא ניתוח, מדבר בערוץ 10 על הטיפול המהפכני. מדובר בטיפול רפואי ללא ניתוח, עם תוצאות מיידיות וטבעיות. הטיפול בטוח ומאושר FDA, מתאים לכל גיל, ללא הרדמה וללא זמן החלמה.

  אולי יעניין אתכם גם:

  ניתוח אף חוזר

  איך לבחור רופא לתיקון אף

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   איך לבחור רופא לתיקון אף
   נכון להיום ישנה אפשרות לבחור מנתח אף שמבצע את הפרוצדורה הניתוחית בדרך הקלאסית הרגילה, פתוחה או סגורה, בהרדמה חלקית או מלאה.
   דר. צבר
   החלמה מניתוח אף
   החלמה מניתוח אף הוא משפט שאינו משתייך לעולם הרפואה האסתטית כיום. ההבדל בין ניתוח אף "קלאסי" לניתוח אף ללא ניתוח - השיטה בה עובד ד"ר צבר.
   דר. צבר
   תיקון אף עקום
   לא מעט גברים ונשים נולדים מסיבה זו או אחרת עם אסימטריה באף, שברוב המקרים אינה נראית לעין אך במקרים מסוימים האסימטריה משמעותית והתוצאה היא אף עקום
   דר. צבר
   ניתוח אף ללא ניתוח
   גם היום, רוב האנשים שקיבלו החלטה לתקן את האף שלהם, בטוחים שהאפשרות היחידה העומדת בפניהם היא ניתוח אף. רבים עברו ועוברים ניתוח אף שכרוך במקרים רבים בתוצאות מאוד לא טבעייות בלשון המעטה,
   דר. צבר
   ניתוח אף חוזר? אל תמהר!
   רבים בוחרים לבצע ניתוח אף, אך מאחר והפגם אותו הם מעוניינים לתקן באף כל כך מציק, הם ממהרים לעבור את הניתוח מבלי לקחת בחשבון את הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים הכרוכים לא אחת בניתוח מסו

   עברתי 2 ניתוחי אף, הראשוני שהיה נוראי וכושל והשני שהיה לפני כחודשיים ששיפר משמעותית את המראה אך עדיין אני לא שבע רצון מזה. הקצה של האף מציק לי נורא הוא קצת עגלגל ולפנים שלי מתאים קצה שהוא די גס ודק כי יש לי פנים ארוכות, האף המקורי שלי היה מותאם לי לפנים כי היה דק אך עברתי ניתוח בגלל שרציתי לעשות שינוי קטן ולהוריד גבנון ובמקום זה המנתח (הניתוח הראשוני) שינה לי את כל צורת האף ועיוות לי אותו לצערי הקטין, אחרי הניתוח השני היה שיפור ממש משמעותי עם השתלת סחוסים השאלה שלי היא אם יש אפשרות שחומר מילוי יכול לסדר את הטיפ בלבד ולעשותו יותר דק? אפילו טיפה להגדיל את הקצה..?

   מאחר ואין לי תמונות פרופיל קשה לקבוע אך ע"פ התמונה ששלחת נראה שהדבר אפשרי. אני מציע לך להגיע מרפאה לפגישת ייעוץ בה אוכל לבדוק אותך.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   ד"ר שלום, יש לי אף כפתור, אני חיילת בת 19 ולא עברתי ניתוחים. אני רוצה להגדיל קצת את האף ושלא יראה כמו כפתור בקצה. האם אפשר לעשות את זה ללא ניתוח וכמה זה יעלה לי?

   אני יכול לתקן את האף שאת מתארת ללא ניתוח. בנוגע לעלויות צרי קשר עם המרפאה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   רציתי לשאול, האם יש אפשרות לבצע את התהליך בהרדמה של האף? האם הזריקה כואבת?
   בתודה מראש

   כאשר מדובר באזורים רגישים באף מבחינת כאב, קיימת אפשרות להרדים מקומית. באזורים אחרים של האף הטיפול לא אמור לכאוב במיוחד.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אני בן 21 ולפני שלוש שנים האף יותר מדי סולד ונראה לא אותו הדבר בשני הצדדים .רציתי לשאול שתי שאלות 1 האם אפשר להוסיף כדי שאף יראה יותר טבעי.2 אם יש חומרים קבועים או שחייבים לחזור אל זה כול כמה שנים? השמח לתייעצות ממך תודה

   מהשאלה לא ברור לי מה היה לפני 3 שנים, עברת ניתוח אף? בכל מקרה אני יכול בהחלט לתקן ולשפר את מראה האף הסולד והאסימטרי שלך. לא קיים כיום חומר קבוע שניתן לומר עליו שהוא בטוח להזרקה לאזור האף ולכן תצטרך לחזור על הפעולה, אם כי לאחר מספר טיפולים כבר לא תצטרך לכך. אתה מוזמן להגיע לייעוץ/טיפול.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   רציתי לשאול על מילוי שקע באף , כמה זמן מראש לקבוע תור לייעוץ ותוך כמה זמן כבר יהיה לי תור לטיפול, והאם משקפיים ישפיעו על התוצאה וישנו את הצורה של האף, ולכמה זמן זה מחזיק.ואם יש אפשרות שזה יחזיק להרבה זמן.
   (בת 17)

   עלייך ליצור קשר עם המרפאה ולקבוע תור ע"פ זמינות התורים. עלייך להביא איתך לייעוץ את המשקפיים כדי שאומר לך באם תוכלי להרכיבם לאחר הטיפול. ייתכן ותצטרכי להימנע מהרכבתם מספר ימים לאחר הטיפול, תלוי במנח המשקפיים הספציפיים על האזור המטופל. טווח האפקט האסתטי/התוצאה תלוי בסוג החומר שבו אשתמש. בד"כ נע בין שנה לשנתיים. ככל שתחזרי על הטיפול במהלך השנים הראשונות, כך התוצאה תימשך זמן רב יותר ובשלב מסוים כבר לא יהייה צורך בטיפול.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות
   Secured By miniOrange