לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מדיה

  ד"ר דייויד צבר על פיסול פנים – מילון היופי – ערוץ 10

  ד"ר דיוויד צבר, מנהל המרכז לרפואה אסתטית בתל אביב, מסביר בתכנית "מילון היופי" בערוץ 10 מה זה פיסול פנים, למי הוא מתאים ומה חשוב לבדוק לפני שבוחרים ברופא המטפל.

  ד"ר דייויד צבר בערוץ האופנה אצל מימי לוזון

  ד"ר דייויד צבר – רפואה אסתטית של הפנים – רמת החייל-ת"א, מדבר על טכנולוגיה חדשנית וייחודית, ELURE, שמסוגלת לפרק ישירות את המלנין הקיים(הצבע הכהה בעור) בשכבת העור העליונה, בניגוד לכל המוצרים הקיימים הפועלים באמצעות עיכוב ייצור המלנין עמוק בעור, דבר המביא לתופעות לוואי. מדובר בשינוי גישה מכל מה שהיה נהוג בתחום עד כה. בין היתרונות ניתן למנות את הפרופיל הבטיחותי הגבוה, את מהירות הופעת התוצאות, את האחידות בגוון העור, את העובדה שהמוצר מאוד ידידותי, מתאים לכל סוג עור וניתן להשתמש בו גם בשמש.

  ד"ר דייויד צבר – תיקון אף ללא ניתוח – ערוץ 10

  ד"ר דייויד צבר,הרופא בעל הנסיון הרב ביותר בארץ בנושא תיקון אף ללא ניתוח, מדבר בערוץ 10 על הטיפול המהפכני. מדובר בטיפול רפואי ללא ניתוח, עם תוצאות מיידיות וטבעיות. הטיפול בטוח ומאושר FDA, מתאים לכל גיל, ללא הרדמה וללא זמן החלמה.

  ד"ר דייויד צבר – עיצוב לחיים ללא ניתוח – ערוץ 2 – דנה רון

  ד"ר דייויד צבר מדבר בתכניתה של דנה רון בערוץ 2, על עיצוב לחיים ללא ניתוח. ד"ר צבר מסביר  מהן מטרות הטיפול אצל נשים וגברים, כיצד מתבצע הטיפול, משך התוצאה האסתטית ועוד. במרפאתו, מבצע ד"ר צבר טיפולי עיצוב לחיים הכוללים מילוי לחיים, הדגשת עצמות לחיים או בניית עצמות לחיים, שיחזור נפחים בלחיים ותיקון שקעים וקמטוטים בלחיים. טיפולים אלה וטיפולים אחרים כגון בוטוקס, תיקון אף,עיצוב סנטר, מילוי קמטים ועוד, מבוצעים ללא התערבות ניתוחית, במינימום כאבים וללא זמן החלמה. התוצאות טבעיות ומתקבלות מייד לאחר הטיפול.

  ד"ר דייויד צבר – טיפולים חדשניים ברפואה אסתטית – ערוץ 10 – ענת הראל

  ד"ר דייויד צבר מדבר בתכניתה של ענת הראל בערוץ 10, על פריצת הדרך האחרונה בעולם הרפואה האסתטית, ה"מיקרו-קאנולה". בטכניקה זו, מסביר ד"ר צבר, ניתן לבצע הרמת גבות, מילוי שקעים מתחת לעיניים והעלמת עיגולים שחורים ועוד טיפולים שונים להצערת העור ופיסול תווי הפנים,ללא ניתוח, ללא סיבוכים,ללא זמן החלמה ועם תוצאות מיידיות וטבעיות. בנוסף, ד"ר צבר מסביר איך בטיפול של 55 דקות ניתן לבצע עיצוב אף או תיקון אף ומציין את היתרונות שבחומרי מילוי בטוחים לעומת חומרי מילוי קבועים.

  1 2