לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  ניתוח אף חוזר? אל תמהר!

  רבים בוחרים לבצע ניתוח אף, אך מאחר והפגם אותו הם מעוניינים לתקן באף כל כך מציק, הם ממהרים לעבור את הניתוח מבלי לקחת בחשבון את הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים הכרוכים לא אחת בניתוח מסובך שכזה, וזאת מבלי לדבר על ה"הפתעה" שמתגלה לעיניהם כשנה לאחר הניתוח לאחר שכל הנפיחות נעלמה והתוצאה האמיתית מופיעה. בליטות סחוסיות, הידבקויות, אסימטריה, "אף מגלשה", מראה מנותח ועוד.

  ניתוח אף לא חייב להיראות ככה

  ניתוח אף – זה לא חייב להיות ככה

  מי שעבר ניתוח אף כושל, או מספר ניתוחים שכאלה, חווה על בשרו את הקושי העצום בלהבין שזו התוצאה הסופית ואין דרך חזרה. במקרים רבים מידי, ניתוח אף נוסף לא רק שאינו מביא לתיקון תוצאות הניתוח הקודם אלא מחמיר את מראה האף ואת הירידה בביטחון העצמי המשתמעת מכך.

  היום, קיים פתרון המהווה מענה טבעי ובטוח בדיוק לאותם מטופלים מאוכזבים וממורמרים שמסרבים לעבור שוב תחת הסכין.

  בדיוק כפי שניתן לעבור היום בוטוקס להעלמת קמטים במצח, או פיסול פנים ומילוי שקעים להצערת מראה הפנים, כך ניתן לעבור באותו הליך, גם תיקון אף והכל כמובן ללא ניתוח.

  טיפול לשיפור מראה האף – ללא ניתוח

  כל אדם שחווה מפח נפש כתוצאה מניתוח אף כושל, חולם על טיפול שיציל את מראה האף שלו מבלי לפגוע שוב ברקמות האף וטיפול אשר יחזיר את המראה הטבעי לאף. ובכן, טיפול מהפכני שכזה קיים כבר מספר שנים ומבוצע בהצלחה רבה בידיו המנוסות של ד"ר דייויד צבר אשר שיכלל את השיטה במהלך הטיפול באלפי מטופלים במרפאתו בת"א. נהוג לכנות שיטה זו ״פיסול האף״ או תיקון אף ללא ניתוח והיא מבוצעת באמצעות שימוש בחומרים בטוחים ומאושרים ע"י גופי הבריאות בארה"ב, אירופה וישראל.

  תיקון אף ללא ניתוח – יתרונות

  • הליך קצר שאינו דורש הרדמה כללית ואפילו לא טשטוש.
  • כל החומרים בהם עושה שימוש ד"ר צבר, מאושרים על ידי משרד הבריאות.
  • אין אישפוז, אין חתכים, אין תפרים, אין חבישות ואין תהליך החלמה. טיפול בטוח ויעיל.
  • תוצאות טבעייות (שיפור במראה הפנים מבלי שאף אחד ידע).
  • הליך הפיך בניגוד לניתוח אף קלאסי.

  באיזה מצבים תוכלו לבצע את הטיפול?

  אם עברתם ניתוח אף כושל , גיליתם לאחר שכל הנפיחות נעלמה פגמים כאלו ואחרים באף (שקעים באף, אסמיטריה בולטת, אף מגלשה, בליטות באף, אף קטן מידי / צר מידי, או גיליתם שהאף עבר "תיקון יתר" וכו'), תוכלו לתקן זאת בעזרת אותם חומרים ייחודיים.

  החומרים נספגים בעור בהדרגהעד להיעלמותם המוחלטת והשינוי נראה לעין כבר בתום הטיפול. בכל פנייה לתיקון אף ללא ניתוח במרפאתו של ד"ר צבר, תידרשו להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא , במהלכה תקבלו הסבר מקיף ותעברו בדיקה ע"מ לוודא התאמה לטיפול. ברובם המוחלט של המקרים קיימת התאמה לטיפול וגיל אינו מהווה מגבלה.