לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  תיקון אף

  תיקון אף – רקע

  פגם אסתטי באף משפיע לא רק על כל אזור הפנים אלא גם פוגם בהרגשה הפנימית ולעיתים אף בביטחון העצמי.
  קיימות סיבות רבות לפגמים אסתטיים באף: פגמים מולדים, ניתוח כושל, חבלה ועוד.

  מקרים רבים של ניתוחי אף כושלים מסתיימים באף אסימטרי, אף "מגלשה" ("saddle nose"), אף שבור, אף קטן מידי או אף בעל בליטות סחוסיות. מקרים כאלה מגיעים בסופו של דבר אל ד"ר צבר לתיקון או שחזור האף. ד"ר צבר מתקן גם אפים בעלי קצה הנוטה כלפי מטה, קמטוטים בגב האף ועוד.

  תיקון אף ללא ניתוח – הטיפול

  ניתן לתקן פגמים אלו ואחרים וניתן לעצב את האף ולשפר את מראהו ללא ניתוח ובאמצעות טכניקות פשוטות ובטוחות. יש המכנים שיטה זו פיסול אף ללא ניתוח.


  רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


  ד"ר צבר משתמש בשיטות שונות של עיצוב ושחזור, לטיפולי עיצוב אף או תיקון אף. שיטות אלה עושות שימוש בחומרים כמו בוטוקס בעלי השפעה על שרירי אזור האף או בחומרי מילוי סמיכים במיוחד בעלי אפקט אסתטי לטווח ארוך כגון ראדייס.

  פיסול אף ללא ניתוח או תיקון ניתוח אף כושל, מבוצעים במרפאה, בתהליך קצר ובטוח של תיקון אף או עיצוב אף, בעזרתם של חומרי המילוי הטובים והבטוחים ביותר.

  תיקון אף – לאחר הטיפול

  בניגוד לניתוח אף הדורש מן המטופל אשפוז, סבל (פתילים באף, גבס, דימומים, נפיחות גדולה, סיכונים, תקופת החלמה), טיפול תיקון אף ללא ניתוח בידיו של ד"ר צבר, אינו דורש דבר והמטופלים חוזרים לשיגרה מלאה באופן מיידי!

  >> צפו: תיקון אף לפני ואחרי -היכנסו לתמונות לפני ואחרי ובחרו "תיקון אף"

  תיקון אף – מקרים שכיחים

  • גבנון באף (בליטת עצם או סחוס)
  • אף שקוע (מגלשה)
  • שקעים באף
  • אף עקום / אסימטריה באף (צד אחד שונה מהצד השני)
  • אף נשרי
  • אף בצורת "S"
  • אף שבור
  • קצה האף נוטה כלפי מטה
  • בליטות סחוסיות באף
  • תיקון תוצאות של ניתוח אף כושל
  • קמטי הבעה בגב האף

  ד"ר דייויד צבר – תיקון אף ללא ניתוח – ערוץ 10

  ד"ר דייויד צבר,הרופא בעל הנסיון הרב ביותר בארץ בנושא תיקון אף ללא ניתוח, מדבר בערוץ 10 על הטיפול המהפכני. מדובר בטיפול רפואי ללא ניתוח, עם תוצאות מיידיות וטבעיות. הטיפול בטוח ומאושר FDA, מתאים לכל גיל, ללא הרדמה וללא זמן החלמה.

  אולי יעניין אתכם גם:

  ניתוח אף חוזר

  איך לבחור רופא לתיקון אף

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   איך לבחור רופא לתיקון אף
   נכון להיום ישנה אפשרות לבחור מנתח אף שמבצע את הפרוצדורה הניתוחית בדרך הקלאסית הרגילה, פתוחה או סגורה, בהרדמה חלקית או מלאה.
   דר. צבר
   החלמה מניתוח אף
   החלמה מניתוח אף הוא משפט שאינו משתייך לעולם הרפואה האסתטית כיום. ההבדל בין ניתוח אף "קלאסי" לניתוח אף ללא ניתוח - השיטה בה עובד ד"ר צבר.
   דר. צבר
   תיקון אף עקום
   לא מעט גברים ונשים נולדים מסיבה זו או אחרת עם אסימטריה באף, שברוב המקרים אינה נראית לעין אך במקרים מסוימים האסימטריה משמעותית והתוצאה היא אף עקום
   דר. צבר
   ניתוח אף ללא ניתוח
   גם היום, רוב האנשים שקיבלו החלטה לתקן את האף שלהם, בטוחים שהאפשרות היחידה העומדת בפניהם היא ניתוח אף. רבים עברו ועוברים ניתוח אף שכרוך במקרים רבים בתוצאות מאוד לא טבעייות בלשון המעטה,
   דר. צבר
   ניתוח אף חוזר? אל תמהר!
   רבים בוחרים לבצע ניתוח אף, אך מאחר והפגם אותו הם מעוניינים לתקן באף כל כך מציק, הם ממהרים לעבור את הניתוח מבלי לקחת בחשבון את הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים הכרוכים לא אחת בניתוח מסו

   שלום ,
   אני בחורה בת 31, ועברתי 2 ניתוחי אף.
   עברתי ניתוח אף ראשון ומוצלח יחסית אך לצערי נותר לי עודף של רירית בקצה האף באיזור הנחיר מה שגרם לצד הזה של האף "ליפול" כלפי מטה ולכן ניגשתי לניתוח שני שבוצע בהרדמה מקומית. המנתח היה זהיר מידי מחשש להסיר יותר מידי ולכן שיפר את המצב אבל לא לגמרי. עדין בנחיר אחד החלק התחתון נופל קצת למטה (חצי מ"מ) והייתי רוצה לשפר את זה יותר. האם באפשרותך לעזור לי ? מדבור בעבודת מיקרו מאוד עדינה ואם מורידים יותר מידי כל הצורה היפה הולכת לאיבוד. ברור לי כל העניין של אף שעבר ניתוח והרקמה עם צלקת ולכן זה לא פשוט אך התיקון צריך להיות קטן ביותר ולכן אני פחות חוששת להחלמה.
   תודה מראש,
   מחכה לתשובתך

   כל הטיפולים שאני מבצע הם ללא התערבות ניתוחית ולכן לא מדובר בניתוח שלישי אלא בתיקון אף ללא ניתוח. אני מניח שאני יכול לשפר את המצב אך עלי לראות את האף כדי לתת לך תשובה. תוכלי לשלוח תמונות של האף – מבט קדמי, פרופילים ורצוי גם מבט תחתון או לקבוע פגישת ייעוץ אצלי במרפאה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האם כל התמונות במופיעות תחת הכותרת הנ''ל, התוצאות הושגו ללא ניתוח?
   לפני 4 חודשים עברתי ניתוח מחיצות וכתוצאה האף שלי התרחב ואני ממש שונאת את זה. האם אפשר לתקנו ללא ניתוח?

   כל התמונות הן תמונות לפני ואחרי טיפולים ללא ניתוח כמובן.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלחתי לך תמונה מקדימה של האף למטה.. זה מהפרופיל.. כמו שציינתי, איני מרוצה ושבע רצון מהניתוח ואין סיכוי שאני יעבור עוד ניתוח לא רוצה להסתכן.
   האף שלי יפה מהפרופיל אמנם נמוך מאוד, מקדימה זה נראה מאוד רחב ואין לו איזושהי צורה אינו מתאים לפנים שלי בדיוק.. הייתי רוצה לדעת אם יש אפשרות לאחר השתלת סחוסים למלא עם חומר מילוי טיפה בגב האף ובקצה כדי לפסלו?
   אם זה ניתן כמה זמן אני צריך לחכות כדי להחלים לגמרי בשביל שתהיה האפשרות למלא חומר מילוי באף?

   לא אמורה להייות בעיה של עיצוב גב האף וקצה האף באמצעות חומרי מילוי לאחר השתלת סחוסים.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום אני בת 23, לפני 6 שנים עברתי ניתוח אף, כתוצאה מהניתוח אחד מהנחיריים שלי שקוע יותר מהנחיר השני בעקבות חוסר בסחוס באותו הנחיר. אסימטריה זו מאוד מפריעה לי , האם הטיפול אצלך יוכל לפתור לי לחלוטין את בעיית האסימטריה? ובאיזה חומר את משתמש במקרים מהסוג הזה?

   הטיפול בהחלט ישפר את המצב ויתכן ויפתור את הבעיה לחלוטין. מאחר ומדובר באף מנותח, יתכן וקיימות הידבקויות ולכן קשה לומר באופן חד משמעי.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום לד"ר צבר, אני בת 53, בעברי סבלתי מהצטלקויות קלואידיות, אפילו לאחר זריקות פשוטות. השאלה שלי היא האם אני יכולה לעבור את הטיפול שלך באף ללא ניתוח מבלי שיהייה לי חשש לצלקת. ברכה

   שלום ברכה, לצערי לא אוכל לקבוע זאת לאור הרקע שלך ולכן אני נאלץ להמליץ לך להימנע מהטיפול.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות
   Secured By miniOrange