לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  תיקון אף עקום

  לא מעט גברים ונשים נולדים מסיבה זו או אחרת עם אסימטריה באף, שברוב המקרים אינה נראית לעין אך במקרים מסוימים האסימטריה משמעותית והתוצאה היא אף עקום. בשלב מסוים של חייהם, חלקם יבקשו לתקן את מראה אפם. נכון להיום, קיים טיפול מהפכני ולא ניתוחי לתיקון אף עקום ברוב המקרים. טיפול אף ללא ניתוח מביא לתוצאה מרשימה ואף טובה יותר מזו   שמתקבלת לאחר ניתוח אף.

  תיקון אף עקוף

  מדוע לתקן את מראה האף?

  בעבר, אדם בעל אף אסימטרי נאלץ לבחור בין השלמה לבין חדר הניתוחים. אלו שהשלימו   התמודדו עם תגובות חסרות טאקט והרגשה קשה של פגיעה בערך העצמי ובביטחון העצמי. לאלו שהחליטו לבחור בניתוח אף, חיכתה התמודדות לא פשוטה עם תיקון יתר, עם אסימטריה חדשה ועם תופעות לוואי וסיבוכים שמופיעים לא אחת לאחר ניתוח מורכב שכזה.

  הרפואה האסטית של היום מאפשרת לבצע תיקון אף עקום ללא ניתוח בהליך פשוט ובטוח, תוך שימוש בחומרים נספגים ובטוחים.

  אם גם אתם משתייכים אל אותם אנשים שלא מרגישים בנוח להצטלם ושאינם מרוצים ממראה האף, בין אם עברתם ניתוח אף אחד או מספר ניתוחי אף כושלים או חבלה שגרמה לשבר ושינוי במראה האף, כעת גם אתם תוכלו לעשות את הבחירה שנכונה לכם: תיקון אף ללא הליך ניתוחי מסובך, כזה שישאיר אתכם פעורי פה, ללא חתכים, ללא תפרים, ללא התאוששות וללא זמן החלמה. ד"ר צבר הוא מהרופאים המנוסים ביותר בארץ ובעולם בתחום תיקוני אף לאחר ניתוחים כושלים ובכלל.

  למי הטיפול מתאים?

  תיקון אף עקום ללא ניתוח מתאים לרוב האוכלוסייה החל מגיל 18. כמובן שההתאמה לטיפול תיקבע על ידי ד"ר צבר וזאת לאחר בדיקה קפדנית ודקדקנית של ההיסטוריה הרפואית שלכם ולאחר בדיקה קלינית מלאה של הפנים בכלל ושל האף בפרט.

  קיימים מקרים שבהם קיימת אסימטריה קשה מאוד שניתן לתקן אך ורק באמצעות ניתוח, אך אלו בגדר מיעוט. ככלל, אפים מנותחים קשים יותר לתיקון מאפים "בתוליים" מאחר ובמקרים רבים קיימות הידבקויות ברקמות האף. מקרים כאלה יבחנו במהלך הבדיקה טרום הטיפול.

  כל היתרונות באחד

  סובלים מאף עקום? גבנון באף? אף נשרי? אף שבור או כל מצב שבו אתם חשים שאתם זקוקיםלפרוצדורה רפואית שתפתור את הבעיה ותגרום לאף שלכם להיראות במיטבו? תיקון אף עקום מתבצע ללא אשפוז, החזרה לשיגרה היא מיידית ווהתוצאות טבעייות ומיידיות.

  במקרים בהם נעשה שימוש בחומרי מילוי, חומרים אלו נספגים בהדרגה עד להיעלמותם המוחלטת מהגוף ומכאן הבטיחות הגבוהה של הטיפול.

  ליחצו כאן לצפייה בתמונות של תיקוני אפים.