לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  תיקון אף

  תיקון אף – רקע

  פגם אסתטי באף משפיע לא רק על כל אזור הפנים אלא גם פוגם בהרגשה הפנימית ולעיתים אף בביטחון העצמי.
  קיימות סיבות רבות לפגמים אסתטיים באף: פגמים מולדים, ניתוח כושל, חבלה ועוד.

  מקרים רבים של ניתוחי אף כושלים מסתיימים באף אסימטרי, אף "מגלשה" ("saddle nose"), אף שבור, אף קטן מידי או אף בעל בליטות סחוסיות. מקרים כאלה מגיעים בסופו של דבר אל ד"ר צבר לתיקון או שחזור האף. ד"ר צבר מתקן גם אפים בעלי קצה הנוטה כלפי מטה, קמטוטים בגב האף ועוד.

  תיקון אף ללא ניתוח – הטיפול

  ניתן לתקן פגמים אלו ואחרים וניתן לעצב את האף ולשפר את מראהו ללא ניתוח ובאמצעות טכניקות פשוטות ובטוחות. יש המכנים שיטה זו פיסול אף ללא ניתוח.


  רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


  ד"ר צבר משתמש בשיטות שונות של עיצוב ושחזור, לטיפולי עיצוב אף או תיקון אף. שיטות אלה עושות שימוש בחומרים כמו בוטוקס בעלי השפעה על שרירי אזור האף או בחומרי מילוי סמיכים במיוחד בעלי אפקט אסתטי לטווח ארוך כגון ראדייס.

  פיסול אף ללא ניתוח או תיקון ניתוח אף כושל, מבוצעים במרפאה, בתהליך קצר ובטוח של תיקון אף או עיצוב אף, בעזרתם של חומרי המילוי הטובים והבטוחים ביותר.

  תיקון אף – לאחר הטיפול

  בניגוד לניתוח אף הדורש מן המטופל אשפוז, סבל (פתילים באף, גבס, דימומים, נפיחות גדולה, סיכונים, תקופת החלמה), טיפול תיקון אף ללא ניתוח בידיו של ד"ר צבר, אינו דורש דבר והמטופלים חוזרים לשיגרה מלאה באופן מיידי!

  >> צפו: תיקון אף לפני ואחרי -היכנסו לתמונות לפני ואחרי ובחרו "תיקון אף"

  תיקון אף – מקרים שכיחים

  • גבנון באף (בליטת עצם או סחוס)
  • אף שקוע (מגלשה)
  • שקעים באף
  • אף עקום / אסימטריה באף (צד אחד שונה מהצד השני)
  • אף נשרי
  • אף בצורת "S"
  • אף שבור
  • קצה האף נוטה כלפי מטה
  • בליטות סחוסיות באף
  • תיקון תוצאות של ניתוח אף כושל
  • קמטי הבעה בגב האף

  ד"ר דייויד צבר – תיקון אף ללא ניתוח – ערוץ 10

  ד"ר דייויד צבר,הרופא בעל הנסיון הרב ביותר בארץ בנושא תיקון אף ללא ניתוח, מדבר בערוץ 10 על הטיפול המהפכני. מדובר בטיפול רפואי ללא ניתוח, עם תוצאות מיידיות וטבעיות. הטיפול בטוח ומאושר FDA, מתאים לכל גיל, ללא הרדמה וללא זמן החלמה.

  אולי יעניין אתכם גם:

  ניתוח אף חוזר

  איך לבחור רופא לתיקון אף

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   איך לבחור רופא לתיקון אף
   נכון להיום ישנה אפשרות לבחור מנתח אף שמבצע את הפרוצדורה הניתוחית בדרך הקלאסית הרגילה, פתוחה או סגורה, בהרדמה חלקית או מלאה.
   דר. צבר
   החלמה מניתוח אף
   החלמה מניתוח אף הוא משפט שאינו משתייך לעולם הרפואה האסתטית כיום. ההבדל בין ניתוח אף "קלאסי" לניתוח אף ללא ניתוח - השיטה בה עובד ד"ר צבר.
   דר. צבר
   תיקון אף עקום
   לא מעט גברים ונשים נולדים מסיבה זו או אחרת עם אסימטריה באף, שברוב המקרים אינה נראית לעין אך במקרים מסוימים האסימטריה משמעותית והתוצאה היא אף עקום
   דר. צבר
   ניתוח אף ללא ניתוח
   גם היום, רוב האנשים שקיבלו החלטה לתקן את האף שלהם, בטוחים שהאפשרות היחידה העומדת בפניהם היא ניתוח אף. רבים עברו ועוברים ניתוח אף שכרוך במקרים רבים בתוצאות מאוד לא טבעייות בלשון המעטה,
   דר. צבר
   ניתוח אף חוזר? אל תמהר!
   רבים בוחרים לבצע ניתוח אף, אך מאחר והפגם אותו הם מעוניינים לתקן באף כל כך מציק, הם ממהרים לעבור את הניתוח מבלי לקחת בחשבון את הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים הכרוכים לא אחת בניתוח מסו

   רציתי לשאול לגבי שני דברים…אני לא אוהבת את האף שלי.הקודקוד שלו בקצה קצת בולט החוצה..אני היחידה ששמה לב לזה ורק לי זה מפריע רציתי ולכן אין לי תמיכה בנוגע לניתוח..רציתי לשאול אם יש אפשרות רק להקטין את הקודקוד פנימה ללא ניתוח בלי לגעת בשאר האף..כאילו לעדן את קצה האף-הקודקוד..שאלה שנייה…-לגבי מילוי לחחיים ..האם זה עוזר למי שיש קצת פנים ארוכות-ע"י המילוי?

   בנוגע לאף: אפשר לפתור את הבעיה ללא ניתוח. בנוגע ללחיים,פנים ארוכות הן סיבה נהדרת להדגשת עצמות לחיים ע״י לשפר את היחס בין גובה הפנים לרוחבן.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום. עברתי ניתוח אף מוצלח לפני כ 12 שנה (אצל דר' שולמן האב) אך האף נותר עבה. שאלתי, האם ניתן ע"י המסת שומן לעדן את האף?

   לא ניתן ע"י המסת שומן לעדן את האף מאחר ואין מספיק שומן באזור זה. לאחר שאראה את האף אוכל לומר לך באם ניתן לעדן את האף באמצעים אחרים. תוכל/י לשלוח תמונה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אני בת 17
   עם אף נורא לא יפה,הוא לא סימטרי וגדול מאף שאמור להיות לבחורה בת 17.
   רציתי לדעת אם אפשרי לעצב את האף על ידי השיטות שמפורטות באתר (ללא ניתוח) ושאוכל להנות מהמראה שלו בפרופיל?

   *שאלה:יש בחורה המצלומת לפני/ואחרי
   https://dr-david.co.il/cs+%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA/
   היא עם אף נשרי,אתה תיקנת לה את הגבנון?

   האם התמונות הם כולל ניתוח?


   רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


   שלום, אני מניח שהדבר אפשרי, לפחות ע"פ מה שאת מתארת. כמובן שאין אפשרות לקבוע חד משמעית ללא בדיקה. בכל מקרה הטיפול הוא ללא ניתוח.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אני רוצה להגיע ליעוץ.

   את מוזמנת לפנות דרך הטלפונים המוצגים באתר ולקבוע תור. אשמח לעזור.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום ד"ר צבר,
   אני בת 52, וברצוני לדעת האם באמת ניתן לשפר את מראה האף באמצעות חומרי מילוי גם בגילי או שזה מיועד רק לנשים צעירות.
   תודה רבה וסוף שבוע טוב

   בהחלט ניתן, ללא קשר לגיל.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 97 98 99
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות
   Secured By miniOrange