לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  קמטים בעיניים: איך נפטרים מהם?

  קמטים בעיניים: איך נפטרים מהם?

  מכירים את האמרה "כל אישה יפה"? זה נכון ויחד עם זאת כל אישה יפה רואה היטב ומרגישה את סימני הגיל. הזמן עובר כשנהנים, אך הזמן גם ניכר על הפנים, ולרוב בצורה שאינה מחמיאה. אזור העיניים הינו אחד מאזורי התורפה עבור נשים, ובעת שמופיעים בו קמטים, הנראות הקורנת והחיונית הופכת עייפה וטרודה. ככל שהשנים חולפות, מאבד העור מגמישותו, כוח הכבידה תורם את חלקו וביחד עם ספיגת השומן והעצם, הופך העור לדק יותר, צנוח ומקומט. קמטים בעיניים או נכון יותר קמטים מסביב לעיניים, הם קמטים שלא פוסחים על אף אחד ומהווים את אחד מהסימנים המובהקים של הזדקנות העור.

  אם כן, מה מונע מלא מעט נשים לטפל בקמטים שמסביב לעיניים? החשש מטיפולים פולשניים כמו פילינג עמוק הכרוך בסיבוכים ותקופת החלמה, השיקול הכלכלי, החשש מתוצאה לא טבעית, השכנוע העצמי שעדיין אין צורך לטפל ובעיקר חוסר הידע והבורות בכל הקשור לטיפולים מניעתיים המונעים היווצרות קמטים חדשים ועוד. לשמחתכן, תוכלו להשיב לעצמכן את המבט הצעיר והרענן נטול הקמטים, באמצעות טיפול פשוט וקצר, שילוב של מספר טכניקות המוצע לכן על ידי ד"ר צבר, מהמנוסים כיום בתחום זה.

  האם מילוי באמצעות סיליקון מומלץ?

  ד"ר צבר דבק בשיטה ייחודית לטיפול בקמטים שמסביב לעיניים. תחילה, חשוב להשיב על שאלה שכיחה שלא מעט נשים שואלות: מדוע שלא לטפל בקמטים באמצעות הסיליקון? הסיליקון יצר לעצמו שם בעולם הטיפולים האסתטיים, כאשר נשים רבות מתעניינות לגבי מילוי הקמטים בחומר זה. הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד, האם השימוש בחומר מומלץ. התשובה? אולי תפתיע חלק מכן.

  כשאישה מעוניינת לשפר את מראה הפנים שלה, היא בעיקר רוצה להשיב לעצמה את המראה אליו היא הייתה רגילה. מילוי קמטים באמצעות סיליקון לא רק שאינו יוצר מראה טבעי ומחזיר את הפנים שנים אחורה, אלא שהוא יוצר תחושה ומראה מלאכותיים והתוצאה בלתי הפיכה. אותו מראה מלאכותי המתקבל בסופו של דבר, יוצר תחושת תסכול אצל אותן נשים שהגיעו עם ציפיות שלא התממשו.

  בנוסף, חשוב לדעת כי הגוף לא ממש מחבב את הסיליקון, כך שלא אחת גם מתפתחים סיבוכים שהופכים את החוויה למאוד מורכבת, מטרידה ולא נעימה. ההמלצה היא לעבור טיפול של מילוי קמטים אך ורק באמצעות חומרים ידידותיים יותר – כאלו המשתלבים באופן הרמוני בגוף וברקמה הרלוונטית. התוצאה בסופו של דבר טבעית והתהליך לכשעצמו בטוח יותר.

  הסוף לקמטים בשיטת ד"ר צבר

  נשים המגיעות לבצע הליך אסתטי כזה או אחר, רוצות להבטיח לצד טיב התוצאה גם את בטיחות הטיפול. השיטה של ד"ר צבר מעניקה לכל אישה את החבילה בשלמותה! מדובר בשיטה ששמה את הדגש על כל הגורמים להיווצרות הקמט, על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר תוך זמן קצר וללא כאבים. התוצאה המושגת תואמת את נתוני הפנים כפי שנבדקו בשלב פגישת הייעוץ. לטובת הנשים החוששות ממהלך הטיפול, דעו כי הטיפול כלל אינו פולשני וניתן לאחריו לחזור מידית לשגרה מלאה.

  השיטה של ד"ר צבר בטוחה ונוחה למטופלות, כאשר נעשה שימוש בחומרים בטוחים בלבד! אם בעבר העלמת קמטים הייתה מבוססת על טיפולים חודרניים, כואבים וכאלו שהיו דורשים זמן החלמה, כעת ניתן ליהנות ממראה רענן וצעיר יותר באמצעות טיפול נקודתי ופשוט.

  החוויה העצמית של כל אישה את עצמה טובה יותר לאחר מילוי הקמטים

  נשים רבות מעידות על ירידה בביטחון העצמי שלהן  עקב שינויים גופניים כאלו ואחרים, שמקורם בגיל ובתהליכי הזדקנות העור. בעבר הלא כל כך רחוק, כל שינוי בגזרה או במראה הפנים היה נחשב כגזרה שלא ניתן לבטלה. בעידן המודרני, והודות לשיטות המתקדמות, ניתן להתמודד עם כל קמט, ועם ד"ר צבר גם ניתן לעשות זאת בשיטה בטוחה! נשים לאחר הטיפול האסתטי מעידות על תחושה מעצימה ועל אינספור מחמאות שהן מקבלות. כעת, הגיע הזמן שלך לשים את עצמך במרכז!