לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח

  עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח

  עצמות לחיים מלאות וגבוהות גורמות לתווי הפנים להראות מתוחים וצעירים יותר, בעוד עצמות לחיים שקועות וללא נפח, יוצרות מראה עייף ומבוגר יותר. מכיוון שכך, מעוניינות נשים רבות לעצב את עצמות הלחיים ולקבל מראה רענן וצעיר יותר.

  תחום האסתטיקה הרפואית התפתח בצורה ניכרת בשנים האחרונות והיום ניתן לבצע טיפולים אסתטיים מגוונים, לרבות טיפול עיצוב עצמות לחיים, ללא ניתוח, ללא חתכים, ללא צלקות וללא זמן החלמה.

  מדוע עצמות הלחיים צונחות עם השנים?

  עצמות הלחיים נוטות לאבד מנפחן וצורתן עם חלוף השנים. הסיבה לצניחה היא ירידה משמעותית בכמות ובאופן הפיזור של השומן שנמצא מתחת לעור. כמו כן, ככל שהגיל עולה כך יורדת כמות החלבונים שתפקידם לשמור על גמישות ומוצקות העור. התוצאה של התהליכים הללו היא איבוד גמישות וצניחה של העור, דבר שמביא למראה מבוגר יותר. גם במקרים של ירידה דרסטית במשקל יתכנו צניחה ואיבוד נפח בלחיים. באמצעות טיפול איכותי שמטרתו לעצב את עצמות הלחיים, ניתן לגרום ללחיים להראות מעוצבות וחיוניות יותר.

  איך מתבצע טיפול עיצוב עצמות?

  במסגרת טיפול עיצוב עצמות לחיים מבצע הרופא הרמה והדגשה של עצמות הלחיים וכן החזרת נפח לעצמות הלחיים. כדי לבצע את הטיפולים הללו משתמש הרופא בטכניקות שונות.

  אחת הטכניקות הללו נקראת בשם: "מיקרו קאנולה". שיטת מיקרו קאנולה מתבצעת על ידי שימוש בחומרי מילוי כאשר הבשורה המשמחת היא שההזרקה מתבצעת ללא שימוש במחטים אלא באמצעות צינוריות זעירות.

  לשיטת מיקרו קאנולה יש יתרונות רבים: כל הטיפול מבוצע דרך נקודת כניסה אחת, הצינורית מאפשרת לרופא שליטה טובה יותר בהזרקה, במהלך הטיפול ואחריו לא יווצרו שטפי דם ועוד.

  רופא מקצועי ישתמש תמיד בשיטות המתקדמות ביותר וידע כיצד להתאים את חומרי המילוי השונים בהתאם למטרת הטיפול ולאזור הטיפול. כמו כן, במהלך פגישת הייעוץ עם הרופא, יוחלט באם לבצע עיצוב עצמות לחיים בלבד או לשלב גם מילוי לחיים. ניתן במהלך אותו טיפול לעבור טיפולים נוספים בפנים כחלק מתכנית כוללת של פיסול פנים.

  האם יש לטיפול תופעות לוואי?

  לטיפול עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח עשויות להיות תופעות לוואי קלות, כגון אדמומיות ונפיחות שתיעלם לאחר מספר ימים. שטפי דם הופכים לנדירים כאשר הרופא המטפל הינו מקצועי ומיומן ובמקרים של עבודה בשיטת המיקרו קאנולה.

  מרפאה לרפואה אסתטית – חשיבותה של הבחירה

  עיצוב עצמות לחיים יכול לשנות לטובה את המראה הכללי של הפנים ולגרום למטופלת להראות חיונית, בריאה וצעירה יותר, ולהרים את הדימוי העצמי והביטחון העצמי שלה. אך כדי לקבל את התוצאות הטבעיות והרצויות, חשוב לבחור רופא מקצועי בעל נסיון עשיר ברפואה אסתטית בכלל ובעיצוב עצמות לחיים בפרט.

   כדי לבצע בחירה נכונה חשוב לוודא שהרופא אכן בעל נסיון רב, יש לבחון תמונות לפני ואחרי של עבודות שנעשו ע"י אותו רופא ויש לוודא שימוש בחומרים הטובים בעולם ולא להתפשר בעניין. רופא מקצועי ובעל ניסיון ישתמש תמיד בחומרים יעילים ובטוחים שעומדים בכל התקנים הדרושים. מרפאה מקצועית תיקח אחריות על הטיפולים, תעניק יחס אישי לכל מטופל ותהיה זמינה עבור המטופלים גם לאחר ביצוע הטיפול.