לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  הרמת גבות ללא ניתוח

  הרמת גבות ללא ניתוח

  שלא כמו בעבר, כיום ניתן לתת מענה טוב ובטוח לסימני הגיל, הודות לשיטות חדישות שצצות חדשות לבקרים. הבטן הרכה של נשים וגברים גם יחד היא מראה הפנים. קשה מאוד לאישה או גבר, לקבל את השינויים הנובעים מתהליכים טבעיים שונים, המשנים את הנראות החיונית, הצעירה והקורנת של הפנים. שינויים אלו במראה הפנים משפיעים לא רק על הנראות אלא גם על תחושת הבטחון העצמי. מראה הפנים מושפע בין היתר גם מאזור הגבות, שבגיל צעירמשדר מראה צעיר, מורם ומתוח,אך בגיל מבוגר יותר יכול לשדר מראה עייף, מבוגר ובמקרים מסויימים אף חולה או מדוכא.

  טיפול הרמת גבות

  טיפול הרמת הגבות הפך לטרנד של ממש, אך עדיין היום, רבים חושבים שהרמת גבות אפשרית אך ורק באמצעות בוטוקס או חומרי מילוי. שני אלה מוגבלים ביכולת שלהם לבצע הרמה משמעותית. השימוש בבוטוקס או בחומרי מילוי נכון במקרים בהם נדרשת הרמה קלה בלבד. כאשר נדרשת הרמת גבות משמעותית יותר, כבר אין צורך בניתוח. כיום ניתן לבצע טיפול הרמת גבות בטכניקה חדשנית ובטוחה, ללא ניתוח והתוצאות מרשימות: הרמת גבות ללא ניתוח! את הרמת הגבות מבצעים באמצעות חוטים נספגים מהדור החדש, חזקים וארוכים.

  בניגוד לחוטים נספגים מדורות קודמים שהיו נקרעים ומייצרים תוצאות לא משמעותיות, כאן מדובר בחוטים חזקים יותר, ארוכים יותר ובטוחים יותר. התוצאה המתקבלת טבעית ומשמעותית, הרמונית ומחמיאה, לשביעות רצון הלקוחות. חוטי המתיחה האלו מסתמנים כיום כשיטה היחידה שמסוגלת לתת מענה לצורך הרמת גבות ללא ניתוח.

  כאמור, צניחה קלה יחסית של הגבה יכולה לקבל מענה הולם באמצעות בוטוקס בלבד. חומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית יכולים גם הם לתת מענה קל ועדין, אך כאשר המטרה היא הרמת גבות משמעותית וללא ניתוח, המענה היחיד הוא חוטים נספגים מהדור החדש, בשיטת "הנעילה הכפולה".

  במוקדם או במאוחר, הגבות צונחות

  רבים בטוחים שאצלם הגבות לעולם לא יצנחו מאחר ויש להם "גנים טובים". הגנים אמנם תורמים משמעותית למראה ולאיכות העור ורקמות אחרות אך בכל הקשור לעור הפנים, נדמה כי צניחה הדרגתית של הגבות אינה פוסחת על אף אחד מאיתנו. איבוד הגמישות של העור הינה תהליך טבעי כחלק מהזדקנות העור. עור הפנים מאבד בהדרגה עם השנים את הגמישות והמוצקות שלו ויחד עם כוח הכבידה מביא לצניחה של אזורים שונים בפנים, בין היתר צניחה של הגבות. הצניחה בד"כ מופיעה באופן אסימטרי, גבה אחת תצנח יותר מהשנייה, עובדה המעצימה את אפקט השינוי הבלתי רצוי במראה הפנים.

  אין להמעיט בחשיבותן של הגבות כשחקן ראשי על מגרש הפנים. הגבות מעניקות מסגרת ותחימה לפנים בכלל ולעיניים בפרט. כידוע, גבות במנח גבוה יותר, מייצרות נראות מרעננת, מושכת וצעירה, בעוד גבות במנח נמוך יותר מייצרות מראה מוטרד, עייף ומבוגר. בבואכם לשקול טיפול הרמת גבות ללא ניתוח, חשוב לבדוק את סוג החוטים ולוודא שהם אכן מתאימים למטרה זו. שכן קיימים חוטים שונים, רובם אינם מתאימים ואף אינם בטוחים, מומלץ שלא להתפתות למחירים הזולים שבד"כ קשורים לחוטים שאינם מתאימים או שהשימוש בהם נעשה בידיים לא מנוסות, דבר העלול להוביל לסיבוכים מיותרים.