לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  העלמת קמטים

  כל השיטות להיראות צעירה יותר באמצעות רפואה אסתטית

  העלמת קמטים – שילוב של רפואה ואמנות

  השנים חולפות עוברות להן, אך יפות ומתוקות ככל שיהיו, הן מזכירות לנו שאנו לא הופכים להיות צעירים יותר, וגם לא העור שלנו.

  לא לפתע ביום אחד, אבל אט אט, השינויים בעור מתחילים להופיע – אובדן גמישות, עור נפול וקמטים עמוקים יותר ופחות שמשפיעים על המראה שלנו ובעקבות כך גם על התחושה הכללית שלנו. למרות שהתהליכים של הזדקנות העור הם טבעיים והם גם צפויים מראש, אנחנו בכל זאת לא יכולים להכין את עצמינו לשינויי הגיל הניבטים מן המראה

  כמובן שקיימים מזרזי תהליכים שנחשפנו אליהם בעבר, העור נפגם במהלך השנים מהשפעות חיצוניות – חשיפה לשמש, עישון וחשיפה למזהמים נוספים אך העור נפגם במהלך השנים גם כתוצאה מהשפעות פנימייות כמו שינויים ב DNA  המהווה את המטען הגנטי של כל אחד מאיתנו. בעבר נאלצנו להשלים עם שינויי הגיל ולהשלים בחוסר ברירה עם המצב החדש. במאה ה 21, טכנולוגיה מתקדמת בתחום של הרמה ותיקון קמטים (במילים אחרות, הורדת קמטים) בידיו המנוסות של ד"ר צבר, מאפשרת לנו לתקן פגמים ולהפוך את העור למתוח וחלק יותר ללא מחטים וללא בוטוקס.

  העלמת קמטים: הדרך האולטימטיבית למראה פנים צעיר יותר

  בכל הקשור להעלמת קמטים, ד"ר צבר משתמש בשיטה מתקדמת למילוי קמטים, בעלת מספר יתרונות בולטים:

  מבחינת נוחות ותהליך הטיפול, ההליך עצמו הוא מהיר ואין צורך בזמן החלמה. מיד לאחר טיפול העלמת קמטים, שאורך מספר דקות בלבד, ניתן לחזור לשגרה מלאה.

  חומרי המילוי, או בשמם הפופולארי "חומרי מילוי רקמות רכות" (Soft Tissue Dermal Fillers)  בהם משתמש ד"ר צבר הם מגוונים וניתן לבחור אחד מהם או יותר שיתאימו לסוג העור ולתוצאה המבוקשת. אתם לא צריכים להיות רופאים, רק ללמוד את ההבדלים שיעזרו לכם להגיע לבחירה הנכונה עבורכם:

  באופן כללי קיימים בשוק האסתטיקה חומרי מילוי הנספגים במלואם, אלו הבטוחים והמעניקים מראה טבעי יותר, ולעומתם יש את החומרים המכונים בלתי-נספגים, "קבועים", כאשר הסיליקון הוא המוכר ביותר ביניהם. סיליקון מעניק מראה נוקשה ומלאכותי והשימוש בו עלול להוביל לסיבוכים ותופעות לוואי מאוד לא נעימות. הוא מתפקד כנטע זר  והגוף בשלב מסוים מתחיל לייצר תגובה כנגד אותו גוף זר. החומרים הנספגים, מתפוגגים אט אט ומתפרקים עד להיעלמותם המוחלטת מהגוף ומכאן בטיחותם הגבוהה. הם משתלבים באופן טבעי בריקמה ומכאן גם התוצאה הטבעית וגם התחושה הטבעית שיש למי שעובר טיפול באמצעותם.

  באותו נושא:

  הנדסת הפנים: הרמת הקמטים בצורה חדשנית

  השיטה והטכניקה של ד"ר צבר היא מתודה מובילה בעולם שזוכה להצלחה ולתוצאות מרשימות. ההבדל העיקרי בטיפול בקמטים הוא בקונספט או בגישה. במקום לנסות ולהחליק את הקמטים עצמם באופן ישיר, מלאכת הורדת קטמים נעשית על ידי הרמת האיזור מסביב לקמט עצמו ומתיחתו בצורה שמשפיעה על הקמט, מיישרת אותו ולפעמים אף מעלימה אותו לחלוטין.

  גישה זו של טיפול בפנים בצורה בטוחה ומדויקת, עם חומרים בטוחים ועדינים, מאפשרת למטופלים לבצע הרמות ומתיחות קמטים במהירות ובקלות מבלי להתמודד עם זמני החלמה וכאבים ויחד עם זאת ליהנות מתוצאות יוצאות מן הכלל.. הטיפול נעשה ללא מחטים!

  דרך תהליך ייעוץ והסברים לגבי האיזור הרלבנטי והתוצאה הרצויה, יוכל ד"ר צבר להרכיב עבורכם בקלות נוסחה אישית של חומר ותהליך שיובילו אתכם לעור צעיר, רענן ומתוח יותר.