לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  בוטוקס סביב העיניים

  קמטים מסביב לעיניים גורמים למראה מבוגר יותר ולתחושה של אובדן הנעורים אצל רוב האנשים.

  מכיוון שאסתטיקה הינה צורך מובנה אצל האדם המודרני, רוב האנשים מייחסים חשיבות עצומה למראה פניהם כאשר המטרה היא חזות צעירה, רעננה ונטולת קמטים.

  העידן בו ניתוחים היו ברירת מחדל, מאחורינו ולכן רוב האנשים בוחרים בטכניקות בטוחות ומהירות, המשתייכות אל עולם הרפואה האסתטית הלא כירורגית של הפנים (הזרקת בוטוקס סביב העיניים, מתיחה, חומרי מילוי ועוד).

  בוטוקס סביב העיניים, קמטים מסביב לעיניים - דר צבר

  מעלימים את הקמטים מסביב לעיניים

  הזרקה של בוטוקס סביב העיניים מובילה לתוצאה נפלאה של החלקת קמטים מסביב לעיניים וקמטוטי הבעה סביב העיניים. באותה הזדמנות, יש אפשרות לשפר את מראה הפנים באמצעות הזרקה של בוטוקס גם לאזורים אחרים בפנים.

  הטיפול מהיר, נטול סיכונים, ניתן לחזור מיידית לאחר ההזרקה לשגרת החיים והתוצאה נפלאה ובמיוחד טבעית. פעולת הזרקת בוטוקס תיעשה אך ורק על ידי רופא מנוסה בתחום.

  ככל שהרופא יהיה בעל ניסיון רב יותר ומוניטין רב יותר, כך יגדלו הסיכויים שהתוצאה תהא משביעת רצון. ד"ר דייויד צבר, אחד מהרופאים המובילים היום בתחום זה של רפואה אסתטית של הפנים הכוללת הזרקות בוטוקס בפרט ופיסול פנים בכלל, מבצע את הפרוצדורה הרפואית בטכניקות החדשניות ביותר ועל ידי הזרקת החומרים האיכותיים ביותר. ד"ר צבר נחשב כאחד הרופאים המנוסים בתחום וידוע בזכות האיכות, החדשנות, הניסיון הרב והתוצאות הטבעיות.

  קצת אודות הבוטוקס

  בוטוליניום טוקסין הוא אחד החומרים הבטוחים ולכן גם הפופולאריים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. זהו שילוב של חלבונים שונים המופקים בתנאי מעבדה. בוטוקס בטוח לשימוש וקיבל היתר לשימוש במסגרת הטיפול בהתוויות שונות, כולל התוויות אסתטיות אך לא רק, על ידי ה- FDA האמריקאי ומשרד הבריאות בישראל ובמדינות רבות אחרות.

  כולנו מכירים את השם בוטוקס אך מעטים יודעים כי זהו שם מסחרי השייך לחברת "אלרגן" האמריקאית ואילו השם האמיתי הוא בוטוליניום טוקסין. תפקידו העיקרי בעולם האסתטיקה הוא להעלים קמטים מסביב לעיניים, בצידי האף, סביב הפה (קמטי עישון), קמטים במצח, בין הגבות (קמטי זעף), קמטים בצוואר וחלקים נוספים של הפנים. בנוסף, משתמשים בחומר זה גם למטרת פיסול הפנים, קרי, עיצוב הסנטר, עיצוב הצוואר, תיקון אסימטריות עיוותים שונים בפנים ועוד.

  ד"ר צבר משתמש בבוטוקס גם בטיפול באנשים הסובלים מבעיית הזעת יתר וכן באנשים הסובלים מכאבי ראש מסוג מיגרנה.

  לקריאה נוספת:

  קמטים מסביב העיניים אצל נשים ישראליות

  נכון להיום הזרקת בוטוקס סביב העיניים למטרת החלקת קמטים מסביב לעיניים הינה אחת הפעולות הנפוצות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. רוב האנשים אינם מודעים לעובדה שהבוטוקס לא רק "מוחק" את הקמטים לפרק זמן מסוים, אלא יכול אף למנוע את היווצרותם של קמטים חדשים סביב העיניים ולכן רצוי להתחיל טיפול זה מבעוד מועד. הזרקת בוטוקס סביב העיניים תבטיח תוצאה טבעית שתביא למראה צעיר ורענן וזאת באמצעות טיפול קצר, ללא כאבים וללא זמן החלמה..

  השמש הישראלית היוקדת הינה בעלת תפקיד חשוב ביותר בכל הקשור לעור הפנים של נשים ישראליות. העובדה שרוב הנשים בישראל חשופות לקרני השמש כבר מגיל צעיר מתנקמת ברובן שנים לאחר מכן, והדבר בא לידי ביטוי בריבוי קמטים וקמטוטים בעור הפנים, במיוחד סביב העיניים.

  אם בעבר, נשים רבות נאלצו להשלים עם המצב, כיום קיים פתרון קל ויעיל. ד"ר צבר, מהמנוסים בתחום האסתטיקה של הפנים, יבחן את עור הפנים שלכן ויזריק את המינון המדויק של בוטוקס סביב העיניים, בטכניקה חדשנית ובמומחיות רבה, דבר שיוביל למחיקת קמטים מסביב לעיניים ויגרום להאטת תהליכי הזדקנות העור באזור זה.

  כבר אין צורך להשלים עם המצב! הזרקת בוטוקס סביב העיניים תעלים את הקמטים ותוביל למראה האסתטי הצעיר והנחשק.