לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים נספגים

  מתיחת פנים ללא ניתוח

  קיימים סוגים שונים של חוטים נספגים: קצרים, ארוכים, משוננים, בעלי קונוסים, חלקם מוחדרים באמצעות מחט וחלקם באמצעות קאנולה, עם קיבוע בלי קיבוע, עם תפרים, ללא תפרים ועוד.

  החוטים החדישים ביותר בעולם הרפואה האסתטית הם חוטי מתיחה סינתטיים העשויים PLA-PCL. היתרון המשמעותי שלהם ביחס לחוטים נספגים אחרים, מעבר לבטיחות, הוא האפקט. מדובר בחוטים חזקים משמעותית ביחס לחוטים מדורות קודמים.

  קיימים סוגים שונים של היצרן האיטלקי PROMOITALIA וכאן נדבר על החוטים הטובים ביותר שאינם מצריכים קיבוע כירורגי או תפרים, חוטי Happy Lift מסוג Double Needle או בשמם המקוצר DN.

  חוטים נספגים מסוג DN יודעים לייצר מתיחה משמעותית באזורים שונים בפנים, בצוואר, אך לא רק. בטן, זרועות ועוד. בזכות המבנה המשונן שלהם, העור הנמתח מתקבע על החוט ואינו יכול לחזור ובכך מתקבל אפקט של מתיחה אמיתית, ללא צורך בניתוח. זאת ועוד, לאחר מיקום החוטים בשכבות העמוקות מתחת לעור, נוצר תהליך של מיצוק העור באמצעות ייצור קולגן חדש, כך שמתקבל אפקט כפול באותו טיפול מתיחה + מיצוק העור.

  מתיחת פנים ללא ניתוח

  כיצד מתבצע הטיפול:

  לאחר שהרופא מחטא את האזור ומסמן את נקודות הכניסה והדרך שיעברו החוטים, מגיע שלב ההרדמה המקומית של נקודות הכניסה. דרך חור קטן, מחדירים את החוט באמצעות מחט ארוכה וממקמים אותו ע"פ הסימונים. במהלך הטיפול מתבצעת מתיחה פיזית של החוט. קצוות החוט נגזרות והחוט כולו נשאר מתחת לעור מבלי לבצבץ החוצה.

  התוצאה האופטימאלית מתקבלת לאחר 3 חודשים, אם כי כבר מייד לאחר הטיפול ובמיוחד לאחר 3 ימים ניתן לראות כבר תוצאה מלווה במעט נפיחות וכיווץ של העור. תופעות הלוואי הללו חולפות במהרה ונעלמות לחלוטין ואת נשארת עם התוצאה.

  אהבת את התוצאה ורוצה עוד? ניתן לייצר מתיחה נוספת באמצעות חוט נוסף באותו איזור לאחר כחודש וחצי.

  האזורים הנפוצים ביותר:

  מתיחת פנים עם חוטים או מתיחת פנים טבעית היא אופציה נהדרת המאפשרת להימנע מניתוח המותיר צלקות וכרוך בסיבוכים פוטנציאליים וזמן החלמה: ניתוח מתיחת פנים או ניתוח מתיחת צוואר. לד"ר צבר נסיון רב בביצוע טיפולי מתיחה בחוטים נספגים מסוגים שונים , מתיחת פנים, צוואר ואזורים אחרים ע"פ התאמה במהלך הבדיקה. הטיפול אינו כרוך בכאב והתוצאות מרשימות וטבעיות.