לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  המסת שומן

  המסת שומן בקור – רקע

  אחת הבעיות ה"חמות" כיום בתחום הרפואה האסתטית, היא בעיית השומנים העודפים. קיימות שיטות רבות ומגוונות העושות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות והנטייה להימנע במידת האפשר מסכין המנתחים הולכת וגוברת.

  המסת שומן עודף (הצרת היקפים) בקור / בהקפאה או בשמה הבינלאומי Cryo-Lipolysis, הינה אחת משיטות הטיפול החדשניות ביותר בעולם האסתטיקה, ללא שאיבת שומן.
  בעזרת מכשיר ה CoolTech, ניתן להיפטר מעודפי שומן עקשניים ובלתי רצויים באזורים שונים בגוף אשר אינם מושפעים מדיאטה ופעילות גופנית. שיטה זו אינה כירורגית, מתאימה לנשים וגברים ומבוססת על מחקרים וניסויים שבוצעו על-ידי מדענים ורופאים ברחבי העולם במהלך השנים האחרונות. מנגנון הפעולה מבוסס על רגישותם של תאי השומן לשינויי טמפרטורה. הקפאת האזורים בהם קיים שומן עודף, מביאה להמסתם של תאי השומן הבלתי רצויים.

  במרפאתו של ד"ר דייויד צבר תעברו איבחון באמצעות מדידת עובי השומן והיקף האזורים המיועדים להמסה בפגישת הייעוץ, במהלכה מבוצעת התאמת ציפיות והתאמת הטיפול הנכון (ידית מתאימה) לפי אזורים.

  המסת שומן בקור (קריו-ליפוליזיס) הולכת וצוברת הצלחה והכרה בזכות תוצאותיה ומיעוט תופעות הלוואי.
  המסת שומן בקור – הטיפול

  מכשיר ה CoolTech החדשני, פועל להמסת תאי השומן באמצעות הקפאה מקומית מבוקרת המשולבת בואקום של האזור אותו אנו מבקשים להצר, באופן סלקטיבי, לא פולשני וללא כאבים. תהליך זה ממיס את השומן העודף תוך שימוש בתהליכי הפירוק הטבעיים של הגוף וזאת בתוך כ 6-8 שבועות. לאחר הטיפול ניתן לחזור לשיגרה מלאה ללא צורך בזמן החלמה.

  אזורי הגוף הנפוצים לטיפול בנשים וגברים באמצעות ה CoolTech כוללים:

  • סנטר: חיטוב הסנטר ("סנטר כפול")
  • זרועות: הצרת זרועות
  • גב עליון (קו החזייה) / תחתון
  • שכמות
  • חיטוב הבטן: בטן עליונה / תחתונה
  • מותניים: הצרת מתניים
  • "ידייות אהבה"
  • ירכיים: הצרת ירכיים (בחלקן החיצוני ובחלקן הפנימי)
  • ירך אחורית: חיטוב הישבן

  הטיפול בCoolTech מתאים אך ורק לאנשים בריאים ואינו מהווה תחליף לירידה דרסטית במשקל במקרים של השמנת יתר.

  מדובר בסדרת טיפולים, אורכו של כל טיפול 70 דקות. בין הטיפולים מרווח זמן של לפחות 6 שבועות. בגמר כל טיפול, תיתכן הרגשת צריבה קלה וייתכנו נפיחות, רגישות ואודם מקומיים וזמניים. לאחר הצרת ההיקפים, העור העודף באזור ההמסה מתכווץ ואינו הופך רפוי.
  תוצאות תתקבלנה בטווח של 5-10 שבועות מן הטיפול.

  צפו בתמונות לפני ואחרי בקטגוריית המסת שומן (בעמוד תמונות לפני ואחרי, יש לבחור ב"גוף" וב"המסת שומן").

  המסת שומן בקור – בטיחות

  מכשיר הCoolTech מבוסס על טכנולוגייה המאושרת ע"י ה FDA האמריקאי ונחשב למכשיר בטוח לחלוטין.

  בנוסף, ד"ר דייויד צבר בעל נסיון רב בהמסת שומן בהזרקות להמסת שומן "ליפוליזיס" וחבר בארגון הבינלאומי לליפוליזיס. ד"ר צבר מטפל בשיטה זו במרפאתו שבת"א (צמוד לאסותא) ע"פ פרוטוקולים מדויקים, תוצאה של מחקרים ונסיון רב שנצבר ברחבי העולם.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   המסת שומן בקור – חלום או מציאות?
   תמיד שמענו על שיטות שונות של המסת שומן ולא העזנו או שהעזנו והתאכזבנו. שאיבת שומן, בודי-טייט, המסת שומן בהזרקות ועוד. רובינו חוששים משולחן הניתוחים ומצינורות המוחדרים אל תוך הגוף. מכשי

   ישנם שני סוגי זריקות להמסת שומן באזור הסנטר הזרקת Kybella והזרקה של חומר בשם ליפוליזיס שאלתי היא מהו הטיפול המועדף והבטיחותי מבין השניים? אשמח למענה בתודה מראש. ישראל

   פוספטידיל כולין ביחד עם חומצה דאוקסיקולית הוא החומר הפעיל בהזרקות ליפוליזיס הקיימות בישראל, חומצה דאוקסיקולית היא החומר הפעיל בקייבלה שיצא לשוק בארה"ב אך עדיין לא הגיע לארץ, האחרון ייעודי לאזור הסנטר הכפול ואילו הראשון מיועד להמסה באזורים שונים. שניהם בטיחותיים כשמוזרקים בידיים מנוסות.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום אני בת 14.9 ואני אשמח לדעת מאיזה גיל אפשר לעשות את הטיפול

   גיל 18

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   הי הבת שלי בת 15 והיא ירדה בחופש הגדול של שנה שעברה 20 קילו ונשארה לה עדיין בטן תחתונה וירכיים מדלדלות היא סיפרה לי על הטיפול הזה ורציתי לשמוע עליו עוד ולשאול אם היא בכלל יכולה לעבור אותו היא עברה ניתוח אפנדציט לפני 3 שנים וגם שקד שלישי לפני כשנתיים והיא סובלת מאסטמה

   מדובר בטיפול בטוח ולא ניתוחי שיודע להמיס שומן ולהצר היקפים באמצועת הקפאת האזור המטופל. עליה לעבור בדיקה לפני קבלת החלטה בעניין התאמה, אך בכל מקרה אינני מטפל לפני גיל 18.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   כמה זמן אחרי ניתוח קיסרי ( רגיל – ללא סיבוכים ) אפשר לעשות המסת שומן בקור
   גיל 32 וכמובן אשה.

   תודה רבה

   תהליך הריפוי של הצלקת הניתוחית נמשך במשך יותר משנה. יחד עם זאת ניתן לבצע המסת שומן לאחר כחצי שנה בהנחה שאת בטוחה שלא היו סיבוכים במהלך הניתוח ושלא קיימים סימנים חריגים באזור הצלקת. 

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי ד"ר.
   האם ניתן בשיטה הזו (או באחרת) להפטר מעניין השומן באיזור הצוואר, מתחת לסנטר.
   מעין סנטר כפול, אך יש לציין שלא מדובר באדם שמן…
   תודה

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 2 3 13
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות