לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  הרמת גבות בעזרת בוטוקס

  השימוש בבוטוקס מאפשר לנו לגרום להאטה של תהליך ההזדקנות הטבעי של העור ויחד עם זאת מאפשר לנו להתגבר על בעיות  שונות כמו הזעת יתר, מיגרנה ועוד.

  בנוסף ליכולותיו הדרמאטיות של הבוטוקס בהחלקת הקמטים, הוא יודע גם להרים את הגבות בצורה בטוחה וטבעית, ללא צורך בניתוח, תוך זמן קצר ושמירה על מראה טבעי ורענן  של העיניים והפנים בכלל.

  גבות נפולות גורמות לפנים להיראות עייפות, הן יוצרות כבדות שמשפיעה על העפעפיים העליונים וגורמות למראה של עיניים קטנות ומצומקות.

  הרמת גבות בעזרת בוטוקס - ד"ר דייויד צבר

  מדוע הגבות צונחות?

  באופן טבעי, עור הפנים שלנו מאבד מהגמישות ומהמוצקות שלו עם השנים, בעקבות ירידה בכמות החלבון האחראי לגמישות העור, אלסטין והחלבון האחראי על מוצקות העור, קולגן, עובדה שמשפיעה גם על מראה הגבות. הפנים הן כרטיס הביקור שלנו ולכן מראה רענן וצעיר חשוב לכולנו. לגבות תפקיד חשוב במראה הפנים והן מהוות מסגרת עליונה לעיניים. גבות אשר ממוקמות גבוה משדרות מראה צעיר ונחשק. בגיל מסוים, נשים וגברים כאחד מוטרדים ממראה הגבות ומחפשים פתרון לא ניתוחי שיפתור את הבעייה או לפחות ישפר אותה. הבוטוקס נותן פיתרון קל ופשוט עבור הרמת גבות ונחשב לטיפול "הפסקת צהריים" מאחר והוא כה קצר וללא תופעות לוואי כך שניתן לחזור מיידית לעבודה.

  איך הטיפול מתבצע בפועל?

  הגבות ממוקמות בחלקו התחתון של המצח וגובהן נשלט ע"י מספר שרירים כמו שריר המצח אשר מרים את הגבות במהלך התכווצותו, ושריר המעגלי שסביב העין שתפקידו להוריד את הגבות במהלך התכווצותו.

  רופא מנוסה בהזרקת בוטוקס, מכיר על בוריה את האנטומיה. כאשר הבוטוקס מוזרק לנקודות מסוימות במצח, בין הגבות ובצידי הגבות, הדבר גורם להיחלשות השרירים המורידים של הגבה וכתוצאה מכך להחזקות השרירים המרימים של הגבה ואלו יוצרים הרמה של החלק החיצוני של הגבות. השינוי שנוצר עדין מאוד אך מספיק כדי ליצור מראה בריא יותר וצעיר יותר. טיפול בוטוקס  עורך רק מספר דקות והתוצאות נשארות לתקופה שבין 3-5 חודשים. בתום הטיפול נותרות מספר נקודות של אדמומיות שנעלמות בתוך כרבע שעה.

  למי הטיפול מתאים?

  טיפול בוטוקס להרמת גבות  מתאים לא רק למי חווה צניחה אמיתית של הגבה, אלא גם למי שחושק במראה צעיר ונחשק יותר.  אנשים הסובלים מעור עודף באזור העפעפיים, לא תמיד מתאימים לסוג זה של טיפול ומכאן חשיבות הייעוץ טרם הטיפול.

  הרמת גבות באמצעות בוטוקוס – יתרונות

  • טיפול פשוט, מהיר ובטוח.
  • אפקט שמחיל כבר לאחר 48 שעות.
  • תוצאות מרשימות וטבעיות לחלוטין.
  • אין צורך בהתאוששות או החלמה ולכן מיד בתום הטיפול ניתן לשוב לשגרה יומיומית.
  • ניתן לבצע תיקונים ושינויים במידת הצורך, במהלך הביקורת.