לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיצוב קו לסת לגברים

  עיצוב קו לסת לגברים

  היו זמנים בהם טיפול אסתטי לגברים נחשב לסוד גדול וגברים התביישו לחשוף את דבר הטיפול. כיום, הגבר המודרני אינו מתבייש לדבוק בשגרת טיפוח ולבצע שלל מהלכים שמטרתם ברורה: לשמר את הנראות הצעירה ולשפר ככל הניתן את המראה הכללי. המראה החיצוני הינו כרטיס הביקור של כל אדם – גבר או אישה ומכאן חשיבותו בראיונות עבודה, פגישות עסקיות וגם דייטים רומנטיים.

  עיצוב קו לסת לגברים שונה מעיצוב קו לסת לנשים שכן אצל גברים התוצאה המבוקשת שונה בד"כ. עיצוב קו הלסת שם את הדגש על כך שחיתוך הרמוני, מדויק וחד יותר, יוצר תחימה נכונה, מרשימה ואטרקטיבית יותר לפנים. בעוד שקו הלסת הנשי אמור להייות עדין יותר ובעל מראה רך, הגברים ברוב המקרים מעוניינים בקו לסת המשדר עוצמה, חוזק, נוקשות וגבריות. כיום, הודות לטכנולוגיה המתקדמת והמשתפרת דרך קבע, ניתן להצר ולהרחיב, לחדד ולחזק את קו הלסת בהתאם לבקשת המטופל.

  עיצוב קו הלסת בשירות מינוף הביטחון העצמי

  הודות לשימוש בחומרי המילוי, ניתן לעצב ולחדד מחדש את קו הלסת. הביטחון העצמי של כל אדם מושפע באופן ישיר מהמראה החיצוני שלו, ואם לדייק – מהתחושה האישית שיש לכל אדם על עצמו. לשליש התחתון של הפנים, חשיבות רבה והשפעה חשובה  על נראות הפנים בכלל. במהלך הטיפול שמטרתו לעצב את קו הלסת מחדש, ניתן לפסל מחדש לא רק את קו הלסת, אלא גם את הסנטר ואף אזורים אחרים בפנים. לקוחות גברים מבקשים לרוב ליצור קו לסת מחודד ומרובע יותר.

  בניגוד להליכים אסתטיים שונים המבוססים על טכניקות פולשניות-ניתוחיות, עיצוב קו הלסת מאפשר לכל גבר ולכל אישה ליהנות מהליך פשוט ומהיר, ללא כאב וללא הרדמה. יתרונות נוספים של טיפולים מסוג זה מעבר לתוצאות המרשימות, כוללים גם את המראה הטבעי והיכולת לשוב לשגרה מיד לאחר הטיפולללא צורך בזמן החלמה.

  קהל היעד לעיצוב קו הלסת

  כאמור, הליך זה מתאים לנשים וגברים כאחד. בקהל הגברים קיימות שתי קטגוריות: צעירים המעוניינים בשידרוג, הבלטה וחידוד של קו הלסת והסנטר וגברים המעוניינים לתת מענה לסימני הגיל. ככל שמתבגרים כך קו הלסת מאבד את צורתו הישרה והופך עגלגל, רפוי וצנוח..

  היטשטשות קו הלסת אם כן, אכן קשורה לתהליך ההתבגרות הטבעי, שכולל איבוד גמישות של העור, אובדן טונוס שרירי הפנים וצניחה. בנוסף, עצמות הפנים נספגות עם הפנים והתמיכה בעור הולכת ונחלשת, כך שקו הלסת הולך ומשתנה והופך פחות מרובע, מודגש ומחודד. אם גם אתם רוצים להשיב לעצמכם את המראה החד והצעיר או ליצור קו לסת בעל מראה טוב יותר מזה הקיים, עיצוב קו הלסת הינו  הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

  עוד באתר:

  בוטוקס לגברים

  מיצוק עור הפנים

  ניתוח אף ללא ניתוח