לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  כל השיטות להיראות צעירה יותר באמצעות רפואה אסתטית

  כל השיטות להיראות צעירה יותר באמצעות רפואה אסתטית

  איננו בטוחים בנוגע לאמיתותו של המשפט "העולם שייך לצעירים", אבל מה שבטוח הוא שבעידן שלנו כמעט כולן רוצות להיראות צעירות יותר ומשקיעות בכך לא מעט זמן, אנרגיות וכספים.

  טיפולי הרפואה האסתטית הלכו והתפתחו עם חלוף השנים ובשל תרומתו העצומה של המדע, יכולות רבות להיראות צעירות מכפי גילן. פגעי הזמן שמטרידים נשים רבות, ביניהם: כתמים על העור, קמטים וקמטוטים, שקעים וצניחות, פוגעים לא רק במראה אלא גם בביטחון העצמי ובזכות טיפולים חדשניים שאינם כירורגיים ניתן לקבל מראה רענן, טבעי, בריא וצעיר יותר.

  טכניקות מעולם הרפואה האסתטית – לקבלת מראה צעיר, חיוני ובריא יותר

  ישנם מגוון טיפולים אסתטיים בפנים שניתן לעבור ללא אשפוז ותוך זמן קצר. כדי לקבל את התוצאות הרצויות יש לבחור בטכניקה המתאימה, לגשת לרופא מנוסה בתחום, להתמיד ולפעמים לשלב בין מספר טכניקות. בשורה התחתונה – השיטה או שיטות הטיפול צריכות להתאים למטופלת באופן אישי שכן כל מטופלת מגיעה לטיפול כדי להשיג מטרה מסוימת ומתאפיינת בסוג עור, גוון עור ומאפיינים שונים נוספים. רופא בעל נסיון רב בתחום ידע כיצד לבחור את השיטות המתאימות ביותר.

  על בוטוקס וחומצה היאלורונית

  בין מגוון הטיפולים האסתטיים ניתן לציין את טיפולי הבוטולינום טוקסין או בשמו המסחרי בוטוקס וטיפולים שמתבצעים באמצעות חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית. באמצעות הבוטוקס ניתן להחליש את פעילותם של שרירים מסוימים בפנים, לגרום לאזור המטופל להימתח ולטשטש הקמטים. הטיפולים שניתן לבצע באמצעות הבוטוקס כוללים: העלמת קמטים במצח ומתיחת המצח, מתיחת האזור שבין הגבות, הרמת גבות, מחיקת הקמטים שבצידי העיניים, תיקון קמטי הבעה סביב הפה ועוד.

  החומצה ההיאלורונית קיימת בגוף באופן טבעי. החומצה ביחד עם חלבונים כמו קולגן ואלסטין, גורמים לעור להיות חיוני, מוצק וגמיש. באמצעות החומצה ניתן לבצע טיפולים רבים, ביניהם: מילוי קמטי הזעף שבין הגבות, תיקון ועיצוב הסנטר, מילוי שקעים מתחת לעיניים, מילוי קמטים ושקעים בצידי האף והפה, עיבוי שפתיים ועיצוב שפתיים, הרמה והדגשה של עצמות הלחיים, תיקון ופיסול האף, עיצוב קו לסת וטיפולים רבים נוספים. יתרונה של החומצה ההיאלורונית על פני חומרי מילוי אחרים הוא בעובדה שניתן להמיסה בכל רגע נתון לאחר ההזרקה.

  טיפולים אסתטיים נוספים – חוטים נמסים, פילינג עמוק ושיטות אחרות

  טיפול אסתטי נוסף מתבצע באמצעות חוטים נספגים. החוטים מוחדרים מתחת לעורה של המטופלת, פועלים בו בזמן בשתי דרכי פעולה שונות. הם יוצרים גירוי של תאי פיברובלסט וגורמים לתגובה של יצירת קולגן חדש ובכך מעניקים לרקמות מוצקות והם מותחים את העור ומרימים צניחה של העור באמצעות זיזים הממוקמים על גבי החוטים עצמם חשוב להדגיש שהכוונה כאן לחוטי מתיחה ארוכים וייעודיים להרמה ולא לחוטים קצרים ועדינים שאינם מתאימים למטרה זו.

  חומרים ייעודיים שאינם חומצה היאלורונית

  חומרים כגון ראדייס ואלנסה הינם חומרים שאינם מתאימים לרופאים מתחילים בתחום שכן הם דורשים נסיון רב, הן בשיטת ההזרקה והן בהכרת היכולות הנפלאות של החומרים הללו. התוצאות ארוכות הטווח טבעיות והטיפול מבוצע באמצעות מחט או מיקרו קאנולה (צינורית עדינה שמאפשרת גישה מנקודה אחת לאזורים נרחבים בפנים). בין הטיפולים אשר בהם לראדייס והאלנסה יש יתרון על פני חומצה היאלורונית ניתן למנות: הדגשת עצמות לחיים, פיסול אף, עיצוב סנטר וקו לסת.