לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מדוע חומצה היאלורונית עדיפה על סיליקון בשפתיים?

  מדוע חומצה היאלורונית עדיפה על סיליקון בשפתיים?

  יותר ויותר נשים מעוניינות לעצב את השפתיים שלהן ותוהות מהי הדרך הנכונה, הבטוחה והמתאימה ביותר עבורן.
  סיליקון או חומצה היאלורונית?
  לפני כעשור עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון היה מקובל במרפאות רבות בארץ ובעולם ואף התפתחו שיטות הזרקה ע"מ למזער את הנזקים. בשנים האחרונות הזרקת סיליקון לשפתיים הפכה להייות אסורה בלא מעט מדינות, לצערי בישראל סיליקון למטרה זו עדיין מותר וניתן למצוא גם היום רופאים שעדיין משתמשים בסיליקון לעיבוי שפתיים למרות הידע הנרחב שהצטבר במהלך השנים אודות האפקט השלילי של החומר שעליו ארחיב בהמשך ושהפך את ההליך לכזה שאינו ראוי ובוודאי שאינו מומלץ. המון נשים חולמות להסיר את הסיליקון שהוזרק לשפתיים שלהן אך הדבר אינו אפשרי אלא בהליך ניתוחי מורכב וגם אז הסיליקון אינו מוסר לחלוטין.

  על סיליקון, קצת בנימה אישית:

  חשוב לי לוודא שאת יודעת לאן את מכניסה את עצמך, כי אם את שוקלת לאפשר למישהו להזריק לך סיליקון לשפתיים זה אומר שאת כנראה לא מבינה את ההשלכות. אני מטפל בלא מעט מטופלים ובעיקר מטופלות שעברו הזרקות סיליקון לשפתיים או לאזורים אחרים. העיוותים שיכולים להיווצר כתוצאה מהימצאות סיליקון בשפתיים הם כאלה שלא ניתן לתקנם אלא באמצעות חיתוך הרקמות בהליך כירורגי שמשאיר אחריו צלקות. התחושה הלא טבעית והמראה הלא טבעי בלתי הפיכים וככל שעובר הזמן זה נראה גרוע יותר מכיוון שבמשך השנים הפנים עוברות תהליכי הזדקנות והסיליקון נשאר כפי שהוזרק. אני מקבל מטופלות בגילאים שונים שהוזרק להן סיליקון או חומרים קבועים אחרים לפני שנים והמראה לעיתים מחריד: תיקוני יתר, אסימטריה, מראה "ברווזי", שלא לדבר על סיבוכים כמו דלקות כרוניות שחוזרות על עצמן, בצקת כרונית וכתוצאה מכך נשיכות חוזרות של השפה שלא משפרות את המצב ועוד. אין לי ספק שאת רואה צעירות עם סיליקון בשפתיים שנראות היום נהדר, אך אל תטעי, במקרה הטוב, בעוד 20 שנה זה יראה מאוד לא טבעי אם לא הרבה מעבר לכך.

  הזרקות סיליקון מפתות מכיוון שהן זולות אך הן מתבררות מהר מאד כיקרות מאוד במושגים של נראות וסיבוכים שונים. אמר מי שאמר "זול הוא בעצם יקר". צעירות רבות מתפתות להזרקת סיליקון גם מכיוון ששיקרו להן כשהבטיחו שהתוצאה קבועה (החומר הוא זה שקבוע ולא התוצאה). נכון שקיימת שיטת הזרקה של מיקרו טיפות שכביכול ממזערת נזקים אך סיליקון הוא סיליקון. יש לי מטופלות שסיפרו לי שהוסבר להן שמדובר ב"סיליקון רפואי" או "סיליקון טהור", או "זה לא סיליקון זה סילורון" וכו' וכו'. כמובן שמדובר בסיליקון שעליו אני מדבר, בשמות שונים.

  עיצוב השפתיים בשיטה בטוחה!

  השפתיים הן שחקן ראשי בפנים ויש להן תפקיד מכריע באסתטיקה של הפנים. לכן כל כך הרבה נשים בעולם משתוקקות לעבות, להדגשי ו/או לעצב את השפתיים. השפתיים מתקשרות באופן אוטומאטי לחושניות, תשוקה ואטרקטיביות ומי לא רוצה להייות חושנית יותר ומושכת יותר? מאז ומתמיד עיבוי שפתיים היה ונשאר אחד הטיפולים המבוקשים ביותר. מדובר באחד ההליכים האסתטיים הנפוצים והמבוקשים ביותר וכיום ניתן ליישם את ההליך בצורה פשוטה, מהירה ובעיקר בטוחה, הודות לחומצה ההיאלורונית שמאפשרת לשעצב את השפתיים ולהגיע לתוצאה יפה וטבעית.

  התוצאה מתקבלת מייד בתום הטיפול, יחד עם נפיחות שתיעלם תוך מספר ימים. הודות לתכונותיה הנפלאות, החומצה ההיאלורונית מאפשרת לעבות ולעצב מחדש את קו השפתיים (הקונטור) בכל גיל. חשוב לציין שהליך שכזה לא חייב להסתיים בשפתיים מודגשות להחריד. המטרה היא ליצור ניראות הרמונית, טבעית וכזאת שתעניק מראה מחמיא ולא אחת גם ושיפור בהרגשה ובביטחון העצמי.

  הדגשים להליך עיבוי השפתיים

  המון נשים מגיעות אלי עם תמונות של דוגמניות או אלילות אינטרנט ובקשה שיעוצבו עבורן שפתיים כמו של אותה דוגמנית בתמונה. בפועל, חשוב להבין שהפנים שלך הן לא הפנים של אותה דוגמנית ושלכל שפה התכונות שלה. ניתן לעבות, להדגיש, לתקן את הקמטוטים מסביב לשפתיים, להרים את זוויות השפתיים ועוד, אך לא כל דבר שניתן לעשות צריך לעשות. צריך להתאים את המטרה לנתוני הבסיס של השפתיים. הרמוניה ופרופורציות הן שם המשחק כאן. הטיפול לא חייב להתבצע במהלך פגישה אחת וניתן לחלקו לשתי פגישות. היתרון הגדול של החומצה ההיאלורונית, מעבר ליכולת ליהנות מהמראה החדש תוך דקות והחזרה המיידית לשיגרה, הוא העובדה שחומצה היאלורונית ניתן להמיס בכל רגע.

  לא עוד סיליקון: מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית

  בטיחות צריכה לעמוד בראש כשמדובר בפנים שלך. לכן, חשוב לעבור את הטיפול באמצעות חומרים בטוחים ולא באמצעות חומרים קבועים ומסוכנים כמו סיליקון. קיימות חומצות היאלורוניות שונות אך לא תמיד איכותיות. לכן, חשוב לוודא שימוש בחומר איכותי. החומצה ההיאלורונית הטובה ביותר שקיימת היום בשוק היא לכל הדעות "ג'ובידרם" – סידרת "וייקרוס". קיימות חומצות אחרות אך זהירות לא להתפתות למחיר הזול וחשוב לדעת תמיד את שם החומר ונסיונו של הרופא/ה.