לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיגולים שחורים

   

   עיגולים שחורים – רקע

  שקעים מתחת לעיניים או עיגולים שחורים בעיניים הם שקעים היוצאים משורש האף ומתפרשים מתחת לעפעף התחתון, מעל לעצמות הלחיים. שקעים אלו יוצרים אשליה של  כהויות סביב העיניים ויוצרים מראה נטול רעננות, עייף ומבוגר.

  שקעים מתחת לעיניים נובעים בחלק מהמקרים ממבנה מולד או ברוב המקרים, מתהליך טבעי שבו שכבת השומן התת-עורי הולכת ונספגת ומתמעטת עם השנים.
  בנוסף, כאשר העור שמתחת לעיניים כהה מהעור הרגיל, העיניים נראות כאילו הן שקועות. כהות זו הינה למעשה הצל של העפעף התחתון שמוטל בשקע.
  במקרים אחרים קיימת כהות באזור זה מבלי שקיים שקע. כהות זו נובעת לרוב מהעובדה שהעור שבשקע דק והנימים שמתחתיו נראים לעין, או מפיגמנטציה של העור שמקורה במספר גורמים: נטייה גנטית, חשיפת יתר לשמש, שינויים הורמונאלים, תזונה לקויה ועוד.

  לא מעט נשים וגברים משלימים עם העובדה שעל פניהם סימנים כהים מתחת לעיניים ונזכרים בערגה בימים עברו. כיום יש טיפול שיכול ברוב המקרים לפתור את הבעיה.

  עיגולים שחורים בעיניים – הטיפול

  ד"ר דייויד צבר משתמש בטכניקות מתקדמות של טיפול בבעיית עיגולים שחורים בעיניים או מילוי שקעים מתחת לעיניים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים, אך ורק באמצעות חומרי מילוי זמניים, שכן מדובר באזור בו העור דק ועדין במיוחד, המכיל כלי דם וממוקם בקירבת העין.
  חומרים אלו עדינים במיוחד ומיועדים בעיקר לאזורים בהם נדרשים דיוק ומיומנות.

  התהליך קצר וכולל חיטוי האזור והזרקת חומר המילוי בטכניקה המתאימה. כאשר האזור השקוע מתמלא מחדש, הוא מואר טוב יותר והצללים שבו מתמעטים.

  עיגולים שחורים – בטיחות

  הטיפול בטוח לחלוטין. ד"ר צבר משתמש בטכניקת המיקרו-קאנולה, צינורית זעירה בעלת קצה מעוגל שבאמצעותה מוחדרים חומרי המילוי בצורה בטוחה ומבלי לפגוע ברקמה העדינה.

  עיגולים שחורים – התוצאה

  הטיפול נטול כאב והתוצאה נראית כבר בתום הטיפול. התוצאה המתקבלת מצעירה את מראה הפנים ומקנה להם מראה רענן.

  למגוון טיפולי אסתטיקה נוספים לחץ כאן.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   טיפול בעיניים שקועות
   תהליך ההזדקנות הטבעי של העור, מביא איתו תופעות וסימנים שונים, עם חלקם ניתן להתמודד ועם חלקם פחות. העור מאבד מההאלסטיות שלו, השיער מאבד מנפחו וחוזקו, העור מאבד מהחיוניות שלו והעיניים ה
   דר. צבר
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   הצערת עור הפנים
   הצערת עור הפנים באמצעות בוטוקס אם בעבר אנשים נאלצו להשלים עם תופעות גיל המעבר והזדקנות העור, כיום יש אפשרות להתמודד עם הדברים וזאת על ידי טיפולים שונים להצערת העור, ביניהם טיפול הצערת

   צירפתי לך תמונה מפרופיל האם פיגמנטציה או שקעים? ואם אפשר לתקן ובכמה אחוזים יהיה התיקון

   אמנם התמונה ששלחת איננה פרופיל אך היא מאששת את תשובתי האחרונה בכך שמדובר בשילוב שקעים+פיגמנטציה. לא רציני ולא נכון יהייה מצידי לדבר על אחוזי הצלחה. כאשר נחזור לפעילות את מוזמנת להגיע לייעוץ ובדיקה ע"מ לקבל תשובות מבוססות יותר.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   מספר קוסמטיקאיות אמרו לי שלא מדובר בשקעים. אשמח להבהרה האם אלו שקעים/ פיגמנטציה ?

   למרות שלא ראיתי תמונות פרופיל וע"פ התמונה שצירפת, נראה שמדובר בשילוב של שקעים ופיגמנטציה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   עברתי לפני כמה ימים מילוי שקעים לכהויות בעיניים, עד עכשיו אני לא רואה שינוי רציני, למעט נפיחות ושטף דם קל. האם ניתן לבצע הזרקה נוספת אחרי זמן קצר? האם בשביל לראות שינוי צריך לחכות הרבה זמן?

   יש להמתין כשבועיים כדי לחזור על ההזרקה. ממליץ לך לחזור לרופא שטיפל בך, אני בטוח שידע לתת לך את המענה הנכון.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי, בת 22. אני לא יודעת אם מדובר בפיגמנציה בלבד או גם שקעים. זה לא גנטי, אבל כבר הרבה שנים סובלת מכהויות. מדובר בשקעים או רק כהות, והאם בר טיפול בחומצה היאלורנית?

   ע"פ התמונה שצירפת, מדובר גם בשקעים אותם ניתן לשפר באמצעות חומצה היאלורונית, את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור לייעוץ בו אוכל לבדוק אותך ולתת לך חוות דעת מלאה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום דר' מה אתה חושב על טיפול עיניים אחרי מילוי לפני שלושה חודשים?

   מהתמונות שלך עולה שהשקעים הגדולים התמלאו אך לא נמחקו מכיוון שקיים בלט שומני דו צדדי, דומיננטי שמאל, יש לשקול התייעצות בנוגע לניתוח בלפרופלסטיה ובמידה ויבוצע, להגיע למילוי שקעים לאחר מכן.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 2 3 25