לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיגולים שחורים

   

   עיגולים שחורים – רקע

  שקעים מתחת לעיניים או עיגולים שחורים בעיניים הם שקעים היוצאים משורש האף ומתפרשים מתחת לעפעף התחתון, מעל לעצמות הלחיים. שקעים אלו יוצרים אשליה של  כהויות סביב העיניים ויוצרים מראה נטול רעננות, עייף ומבוגר.

  שקעים מתחת לעיניים נובעים בחלק מהמקרים ממבנה מולד או ברוב המקרים, מתהליך טבעי שבו שכבת השומן התת-עורי הולכת ונספגת ומתמעטת עם השנים.
  בנוסף, כאשר העור שמתחת לעיניים כהה מהעור הרגיל, העיניים נראות כאילו הן שקועות. כהות זו הינה למעשה הצל של העפעף התחתון שמוטל בשקע.
  במקרים אחרים קיימת כהות באזור זה מבלי שקיים שקע. כהות זו נובעת לרוב מהעובדה שהעור שבשקע דק והנימים שמתחתיו נראים לעין, או מפיגמנטציה של העור שמקורה במספר גורמים: נטייה גנטית, חשיפת יתר לשמש, שינויים הורמונאלים, תזונה לקויה ועוד.

  לא מעט נשים וגברים משלימים עם העובדה שעל פניהם סימנים כהים מתחת לעיניים ונזכרים בערגה בימים עברו. כיום יש טיפול שיכול ברוב המקרים לפתור את הבעיה.

  עיגולים שחורים בעיניים – הטיפול

  ד"ר דייויד צבר משתמש בטכניקות מתקדמות של טיפול בבעיית עיגולים שחורים בעיניים או מילוי שקעים מתחת לעיניים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים, אך ורק באמצעות חומרי מילוי זמניים, שכן מדובר באזור בו העור דק ועדין במיוחד, המכיל כלי דם וממוקם בקירבת העין.
  חומרים אלו עדינים במיוחד ומיועדים בעיקר לאזורים בהם נדרשים דיוק ומיומנות.

  התהליך קצר וכולל חיטוי האזור והזרקת חומר המילוי בטכניקה המתאימה. כאשר האזור השקוע מתמלא מחדש, הוא מואר טוב יותר והצללים שבו מתמעטים.

  עיגולים שחורים – בטיחות

  הטיפול בטוח לחלוטין. ד"ר צבר משתמש בטכניקת המיקרו-קאנולה, צינורית זעירה בעלת קצה מעוגל שבאמצעותה מוחדרים חומרי המילוי בצורה בטוחה ומבלי לפגוע ברקמה העדינה.

  עיגולים שחורים – התוצאה

  הטיפול נטול כאב והתוצאה נראית כבר בתום הטיפול. התוצאה המתקבלת מצעירה את מראה הפנים ומקנה להם מראה רענן.

  למגוון טיפולי אסתטיקה נוספים לחץ כאן.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   טיפול בעיניים שקועות
   תהליך ההזדקנות הטבעי של העור, מביא איתו תופעות וסימנים שונים, עם חלקם ניתן להתמודד ועם חלקם פחות. העור מאבד מההאלסטיות שלו, השיער מאבד מנפחו וחוזקו, העור מאבד מהחיוניות שלו והעיניים ה
   דר. צבר
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   הצערת עור הפנים
   הצערת עור הפנים באמצעות בוטוקס אם בעבר אנשים נאלצו להשלים עם תופעות גיל המעבר והזדקנות העור, כיום יש אפשרות להתמודד עם הדברים וזאת על ידי טיפולים שונים להצערת העור, ביניהם טיפול הצערת

   היי דר' צבר, בע"ה בסוף השנה אני מתחתנת ואני חייבת לעשות משהו לגביי הכהויות שלי מתחת לעיניים, אני מרגישה שהאיפור כבר לא עוזר לי ואני מחפשת בנרות פיתרון לטווח ארוך. הבעיה היא שאני ממש דואגת שהאזור לא יחלים לי עד דצמבר. תוכל בבקשה להגיד לי כמה זמן החלמה זה לוקח? תודה רבה!

   תיקון שקעים מתחת לעיניים הוא הליך קצר, בטוח וללא כאבים, אין תקופת החלמה למעט מעט נפיחות אם בכלל בימים שלאחר הטיפול), את חוזרת מיידית לשיגרה ולכן את לא צריכה לחשוש מביתוע הטיפול בהקשר של האירוע.

    

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   מאיזה גיל אפשר לעשות את הטיפול?

   החל מגיל 18

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האם אפשר לטפל בזה? אני בת 26 , המצב רק מחמיר ואיפור כבר לא מסתיר לגמרי.

   ע"פ התמונה נראה שקיימים שקעים ובהחלט ניתן לטפל ולשפר.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   עשיתי לפני כחודש מילוי שקעים מתחת לעיניים ונהיה לי בצקות, חזרתי לרופא והוא המיס ואז נהיה ממש שקע . אז שוב הוא מילה ועכשיו יש לי שוב שקית מתחת לעין השאלה אם ללכת להמיס שוב או פשוט לחכות שהחומצה תספג לבד

   אני לא בעד המסות חוזרות, אלא אם כן המצב בלתי נסבל ואז מומלץ להמיס. את יכולה לחכות בסבלנות לספיגה ושיפור עם הזמן. בכל מקרה במידה ותבוצע המסה נוספת, ממליץ להחליף את סוג החומר וכן לבצע הזרקה עמוקה ככל שניתן באמצעות קאנולה. במידה ותחליטי לא לבצע המסה, ממליץ להוריד מלח מהתפריט בזמן הקרוב.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   פגישת יעוץ

   לפגישת ייעוץ אנא צרי קשר עם המרפאה 03-6494183

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות