לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיגולים שחורים

   

   עיגולים שחורים – רקע

  שקעים מתחת לעיניים או עיגולים שחורים בעיניים הם שקעים היוצאים משורש האף ומתפרשים מתחת לעפעף התחתון, מעל לעצמות הלחיים. שקעים אלו יוצרים אשליה של  כהויות סביב העיניים ויוצרים מראה נטול רעננות, עייף ומבוגר.

  שקעים מתחת לעיניים נובעים בחלק מהמקרים ממבנה מולד או ברוב המקרים, מתהליך טבעי שבו שכבת השומן התת-עורי הולכת ונספגת ומתמעטת עם השנים.
  בנוסף, כאשר העור שמתחת לעיניים כהה מהעור הרגיל, העיניים נראות כאילו הן שקועות. כהות זו הינה למעשה הצל של העפעף התחתון שמוטל בשקע.
  במקרים אחרים קיימת כהות באזור זה מבלי שקיים שקע. כהות זו נובעת לרוב מהעובדה שהעור שבשקע דק והנימים שמתחתיו נראים לעין, או מפיגמנטציה של העור שמקורה במספר גורמים: נטייה גנטית, חשיפת יתר לשמש, שינויים הורמונאלים, תזונה לקויה ועוד.

  לא מעט נשים וגברים משלימים עם העובדה שעל פניהם סימנים כהים מתחת לעיניים ונזכרים בערגה בימים עברו. כיום יש טיפול שיכול ברוב המקרים לפתור את הבעיה.

  עיגולים שחורים בעיניים – הטיפול

  ד"ר דייויד צבר משתמש בטכניקות מתקדמות של טיפול בבעיית עיגולים שחורים בעיניים או מילוי שקעים מתחת לעיניים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים, אך ורק באמצעות חומרי מילוי זמניים, שכן מדובר באזור בו העור דק ועדין במיוחד, המכיל כלי דם וממוקם בקירבת העין.
  חומרים אלו עדינים במיוחד ומיועדים בעיקר לאזורים בהם נדרשים דיוק ומיומנות.

  התהליך קצר וכולל חיטוי האזור והזרקת חומר המילוי בטכניקה המתאימה. כאשר האזור השקוע מתמלא מחדש, הוא מואר טוב יותר והצללים שבו מתמעטים.

  עיגולים שחורים – בטיחות

  הטיפול בטוח לחלוטין. ד"ר צבר משתמש בטכניקת המיקרו-קאנולה, צינורית זעירה בעלת קצה מעוגל שבאמצעותה מוחדרים חומרי המילוי בצורה בטוחה ומבלי לפגוע ברקמה העדינה.

  עיגולים שחורים – התוצאה

  הטיפול נטול כאב והתוצאה נראית כבר בתום הטיפול. התוצאה המתקבלת מצעירה את מראה הפנים ומקנה להם מראה רענן.

  למגוון טיפולי אסתטיקה נוספים לחץ כאן.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   טיפול בעיניים שקועות
   תהליך ההזדקנות הטבעי של העור, מביא איתו תופעות וסימנים שונים, עם חלקם ניתן להתמודד ועם חלקם פחות. העור מאבד מההאלסטיות שלו, השיער מאבד מנפחו וחוזקו, העור מאבד מהחיוניות שלו והעיניים ה
   דר. צבר
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   הצערת עור הפנים
   הצערת עור הפנים באמצעות בוטוקס אם בעבר אנשים נאלצו להשלים עם תופעות גיל המעבר והזדקנות העור, כיום יש אפשרות להתמודד עם הדברים וזאת על ידי טיפולים שונים להצערת העור, ביניהם טיפול הצערת

   ד"ר שלום
   אני סובלת מעיגולים שחורים מאוד מסביב לעיניים ועם הזמן הם נראים יותר גדולים, הבעיה היא מזה 7 שנים, והיום אני במצב שאינני יכולה לחיות איתם, וזה התחיל להשפיע על הביטחון העצמי שלי.
   אני לא חושבת שהבעיה היא כתוצאה מעיניים שקועות, לרוב זה התחיל אצלי בעקבות לחצים נפשיים.
   איזה טיפול מתאים אפשר להציע לי, מה הסיכויים להצלחה?

   בכל מקרה את תצטרכי להגיע לבדיקה כדי שאוכל להתאים לך את הטיפול האופטימאלי. אינני יודע בת כמה את אבל אני מניח שבכל זאת קיימים באזור שמתחת לעיניים אצלך שקעים שיש למלא. בכל מקרה קיים טיפול חדש שיצא לשוק לאחרונה, שעושה שימוש בחומר שונה מאלו שהיו קיימים עד היום ונחשב לפריצת דרך. אין לי ספק שניתן לשפר ואפילו מאוד את המצב, את מוזמנת לקבוע תור במרפאה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   דוקטור שלום.
   אני בן 29 , וסובל מאזורים שחורים מתחת לעניים שלי, בחלק שקרוב לעף. כנראה שזה גם נגרם בגלל מבנה הפנים שלי (עיינים שקועות) ורציתי לשאול האם זה ניתן לטיפול על ידי פרוצדורות שאתה מבצע.לא היו טיפוליפ קודמים. אני מצרף את התמונה שלי לשאלה

   תודה

   ע"פ התמונה ולמרות שהיא לא ברורה, נראה שבהחלט יש מקום וניתן לשפר את הבעיה באמצעות מילוי השקעים. אתה מוזמן ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   ד״ר צבר,
   יש לי עיגולים כהים מאוד סביב העיניים גם אצלי מדובר בסיבה גנטית .
   המליצו לי על טיפול בחומצה היאלרונית לצורך מילוי החלק התחתון של העפעף.
   הכהות מאוד חמורה ואינני יודעת עם זה באמת יועיל ולא הייתי רוצה לעשות ניסויים על עצמי
   הייתי רוצה לדעת על אחוזי ההצלחה במקרים אלו ומה הסיכונים לגבי החומצה הזו. חשוב לי להדגיש
   שאני בחורה צעירה בת 24 והשנה מתחתנת ולכן יש לי פחד מצד אחד ומצד שני המייק אפ אף פעם לא מכסה לגמרה וחשוב לי להראות טוב.
   אשמח לקבל את עצתך.

   מאחר ולא ראיתי אותך אסתמך בתשובתי על מה שכתבת. במידה ומה שמפריע לך הוא הכהות ולא השקעים מתחת לעיניים ומאחר ואת כותבת "כהים מאוד" אני כבר יכול לומר לך שמילוי באמצעות חומצה היאלורונית לא יפתור את הבעיה וחבל על כספך. כנראה שאכן מדובר בכהות שמקורה העיקרי הוא פיגמנט ולא צל שמוטל בשקעים שמתחת לעיניים. לכן הזרקת חומרי מילוי לשקעים אלו עשויה לשפר את הבעיה אך לא לפתור אותה. אחוזי ההצלחה גבוהים במידה והמקרה מתאים למילוי. במידה ולא, פשוט אין טעם. מבחינת סיכונים, כאשר הטיפול מבוצע בידיים מנוסות הסיכונים אפסיים. כמו כן עם חומצה היאלורונית "ממשפחה טובה", לא קיימים סיכונים. מזל טוב לרגל חתונתך.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אני בחורה צעירה, בעלת עור שחום. יש לי עיגולים שחורים סביב העיניים,שנגרמו כתוצאה מגנטיקה ולא מגורמים סביבתיים. השאלה שלי היא האם ניתן להעלים זאת או לפחות לטשטש? העיגולים הללו כל כך מייאשים,מקנים לי מראה של "בוקסים בעיניים". אני מתעכבת שעות עם המייק אפ בניסיון לטשטש זאת כך שבסוף יוצא לי מראה לא מחמיא. האם יש לי אלטרנטיבה? אודה לך מאוד אם תעזור לי.

   ניתן להשתמש בקרמים על בסיס הידרוקינון ורטין A בריכוזים מתאימים אך יש להימנע ממריחתם בסמוך לקו הריסים, כך שבהחלט ניתן לשפר אך טיפול זה לא מהווה פיתרון מוחלט לבעיה. קיים גם טיפול בלייזר רשתי ובקרוב אמור לצאת בארץ קרם מבטיח של של חברת סינרון, Elure, שע"פ החברה מביא לתוצאות יפות באמצעות מנגנון פעולה שונה. תוכלי למצוא מידע באינטרנט. לצערי עדיין לא ניתן לומר שקיים פתריון מוחלט לבעיה הכואבת והמאוד נפוצה ואין לדעת לאיזה טיפול תגיבי הכי טוב. בהצלחה

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 23 24 25
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות