לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מראה חיוני לאזור העיניים עם מילוי קמטים בין הגבות

  מראה חיוני לאזור העיניים עם מילוי קמטים בין הגבות

  סימני הגיל הם תוצאה של תהליך ארוך מאוד. מדובר בתהליך הדרגתי. יחד עם זאת, בנקודה מסוימת בזמן, סימנים אלו הופכים להיות מספיק משמעותיים כדי שנחשוב שהם הופיעו אתמול בבוקר. כך, ישנן נשים המעידות כי מבט אחד במראה, שיקף בפניהן אמת עגומה ש"מה שהיה כבר איננו", המבט הקורן אליו הן היו רגילות התחלף במבט אחר. ישנם קמטי הבעה קלים שתרומתם למראה המבוגר אינה משמעותית, אך  גם אלו יהפכו במרוצת השנים לקמטים קבועים ומשמעותיים. במילים אחרות, קמטים שלא יטופלו עכשיו, יופיעו כקמטים קבועים ובלתי הפיכים בעוד 5-10 שנים. אם גם את מעוניינת להעלים את הקמט שנוצר בין הגבות ולמנוע קמטים חדשים, כדאי שברשימת הסידורים שלך יופיע ביקור במרפאתו של ד"ר צבר, אך ראי הוזהרת – זה ממכר!

  כשהמראה הכעוס והמכווץ הופך למראה נעים ואלגנטי

  כל אישה בכל גיל, רוצה להיראות ולא פחות חשוב, להרגיש יפה. קשה מאד לעמוד בקצב  ולהתעמת עם כל קמט או שינוי, וגם לא רצוי. אך ניתן בהחלט לשפר את המראה ולהפוך אותו רענן וצעיר יותר. קמט בין הגבות לכאורה משתקף כקמט טבעי ולא מזיק, כזה שלא באמת צריך להעניק לו חשיבות. עם זאת, מאחר והוא נמצא במקום מרכזי כל כך – בין הגבות, המראה הכללי של הפנים הופך להיות זעוף, טרוד ועייף.

  באמצעות הטיפול אצל  ד"ר צבר, תוכלי גם את להסתכל במראה וליהנות מהמבט שהיה מוכר לך כל השנים. אזור העיניים ממוקם במרכז הפנים ומכאן חשיבותו העצומה באסתטיקה של הפנים, ישנם שאומרים שהעיניים הן הפתח לנשמה. אזור זה מאד רגיש לשינויים עבור נשים, ומאמרים רפואיים בנושא מצביעים אפילו על חשיבותו כמשפיע על מצב הרוח והביטחון העצמי. כך למשל, עולה שמטופלות שאצלן טופלו קמטי הזעף בין הגבות, נטו פחות לדיכאון מאשר אלו שאצלן הם לא טופלו. את מוזמנת לבקש  מד"ר צבר במהלך פגישת הייעוץ שיסביר לך את הנושא וכמובן יעלים את אותם קמטים שמפריעים לך.

  מילוי קמטים בין הגבות ללא כל התערבות כירורגית

  עדיין היום, ישנן נשים שמתעקשות שלא לעבור טיפולים אסתטיים ובכלל זה טיפול בקמטים, מחשש שמדובר בפעולה פולשנית או כזו שמסכנת אותן. אצל ד"ר צבר, המשתמש אך ורק בשיטה בטוחה וחדשנית, תוכלי ליהנות מתוצאה אידאלית ובו בזמן להיות שקטה ורגועה ביחס לבטיחות ולתוצאה הטבעית. טעות היא לחשוב ששיש למלא את הקמט כצעד בודד שיפתור את העניין. לשיטתו של  ד"ר צבר, יש לברר עד כמה מעורבים שרירים מסוימים בהיווצרות אותו קמט וכצעד ראשון להרגיע את אותם שרירים ובכך למתוח את העור באזור הקמט. צעד הבא יהיה לטפל ישירות בקמט עצמו ולהעלימו.

  הגישה הטיפולית של ד"ר צבר מונעת את חוסר הנעימות שהמון נשים חוששות ממנו, כאשר הטיפול בטוח, מדויק ומותאם לך אישית. היתרון הגדול של טיפול בגישה זו הוא האפשרות שלך לחזור אל שגרת יומך במהירות, מבלי  שמישהו ידע שעברת את הטיפול.

  מראה חיוני לאזור העיניים עם מילוי קמטים בין הגבות

  האם ניתן להעלים קמט בין הגבות ללא התערבות כירורגית?

  כמובן שניתן ובד"כ ללא כל קושי. הודות לשיטות בהן עושה שימוש ד"ר צבר, תוכלי להשיב לעצמך את המראה אליו היית רגילה, ללא כאב ותוך זמן קצר. תכניות הטלוויזיה הגדולות בעולם המתעדות את שלל ההליכים האסתטיים, מציגות הליכים הכוללים חדרי ניתוח, הרדמות וסכיני מנתחים. הטיפול אצל ד"ר צבר שונה לחלוטין: הוא מתבצע במהירות וללא חתכים ולכן גם אין תפרים או צלקות. החזרה לשגרה היא מידית ולעתים מבוצע הטיפול אפילו בזמן הפסקת הצהריים שלך.

  עוד לפני מילוי הקמטים: פגישת ייעוץ אישית עם ד"ר צבר

  המראה שלך הוא תעודת הזהות שלך. צוות המרפאה ובראשו ד"ר צבר, פועלים בשקיפות מלאה ומאמינים כי לכל אישה מגיע לקבל את הטוב ביותר עבורה. פגישת הייעוץ האישית תאפשר לך לשקף את הרגשתך בנוגע לאזורים בפנייך  שאיתם את מרגישה פחות בנוח. ד"ר צבר יבדוק אותך ויאבחן במדויק את מצב הפנים ויתאים לך באופן אישי את הטיפול הטוב ביותר עבורך, על סמך ניסיונו הרב בתחום.