לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  טיפול בקמטים – כיצד זה מתבצע?

  טיפול בקמטים ללא ניתוח

  עם השנים ובעקבות נזקי הסביבה ופעילות יומיומית, העור שלנו מאבד מגמישותו, הופך דק יותר והשומן שמהווה תמיכה לעור נוטה להיספג כמו גם עצמות הגולגולת. יחד עם זאת, עישון, חשיפה לשמש והתזונה אותה אנו בוחרים לצרוך פוגעים גם הם באיכות העור שלנו, מה שניתן לפתור בעזרת טיפול בקמטים ללא ניתוח.

  בשנים האחרונות, גובר הביקוש במאות אחוזים בקרב נשים וגברים, לטיפול בקמטים בגישה חדשנית של מילוי קמטים באמצעות חומרי מילוי טבעיים המחליפים את החומרים המסוכנים מהדור הקודם ופעולות כירורגיות שונות להעלמת הקמטים.

  טיפול בקמטים

  המעבר מסיליקון לחומצה היאלורונית

  עד לפני זמן לא רב, הבחירה של רוב האנשים שהיו מעוניינים בהעלמת הקמטים ובקבלת מראה צעיר, חיוני ואנרגטי הייתה בוטוקס. היום אחת השיטות החדשנייות ביותר שהתפתחה בזכות הטכנולוגיה והקידמה בתחום ההנדסה הגנטית, מכונה "פיסול פנים" (פיסול של הפנים). טיפול בקמטים בגישה הזאת, מבצעים באמצעות שימוש בחומרים שונים, רובם נמצאים באופן טבעי בעור הפנים שלנו ולכן הגוף מקבל אותם וסופג אותם באופן טבעי, ובאמצעות הזרקה נקודתית אך גם מפוזרת באזורים שונים בפנים. התוצאות המתקבלות טבעיות לחלוטין, בניגוד לתוצאות המושגות לאחר ניתוח או שימוש בחומרים קבועים כדוגמת סיליקון.

  טיפול בקמטים – סוגים שונים של קמטים

  קיימים שני סוגי קמטים – קמטים זמניים או דינאמיים וקמטים קבועים או סטאטיים. אחד החומרים היעילים ביותר לשימוש בעיקר בקמטים קבועים (קמטים קשים יותר), הוא ללא ספק חומצה היאלורונית. זהו חומר ייחודי, המיוצר באופן טבעי בגופנו. חומצה היאלורונית המופקת במעבדה, מחכה למעשה את זו הקיימת בגוף. החומצה עשויה משרשרת של סוכרים (פוליסכריד) ובעלת מרקם ג'ל סמיך ושקוף.

  אחד היתרונות המשמעותיים בחומצה הוא העובדה שהיא מסוגלת לספוח אליה כמות אדירה של מים. כמות החומצה ההיאלורונית בגוף פוחתת ככל שאנו מתקדמים בגיל ועובדה זו תורמת למראה עייף, כבוי וחסר חיוניות באנשים מבוגרים.   מאז שנות התשעים של המאה הקודמת, נעשה שימוש ברפואה אסתטית בחומר זה כחומר המילוי האולטימטיבי והביקוש ממשיך לנסוק ברחבי העולם אך גם בישראל.

  טיפול בקמטים ללא ניתוח – מהפכה של ממש

  מדובר במהפכה המאפשרת לתקן קמטים, למלא שקעים, ולשחזר נפחים שאבדו עם השנים, תוך שמירה ושיפור התכונות הטבעייות של העור. הטיפול בחומצה היאלורונית מביא לתוצאות טבעיות הנשמרות לאורך זמן. המילוי מתבצע בד"כ באמצעות הזרקה מקומית של החומר, כאשר ניתן לבחור את החומצה ההיאלורונית המתאימה ביותר לאזור ההזרקה ולאופי הקמטים/שקעים, מבחינת סמיכות.

  חומצה היאלורונית בעלת סמיכות גבוהה תתאים למילוי שקעים, שחזור נפחים גדולים או בניית עצמות לחיים, סנטר וקו לסת,  בעוד חומצה היאלורונית בעלת סמיכות נמוכה או בינונית  תתאים למילוי שפתיים ותיקון  קמטים שטחיים. אחד היתרונות הגדולים של החומצה ההיאלורונית הוא העובדה שניתן להמיסה בכל עת בהליך קצר ופשוט וזאת בניגוד לכל שאר חומרי המילוי אשר עבורם לא קיים "אנטי-דוט" שכזה.

  באמצעות חומצה היאלורונית ניתן לפסל את כל הפנים במהלך טיפול אחד! הדבר מתאפשר הודות לטכניקת המיקרו-קאנולה המאפשרת להגיע מנקודה אחת בכל צד של הפנים להגיע לאזורים שונים בו בעת ולפסל את כל אזורי הפנים בזמן קצר וללא כאבים. הבטיחות הגבוהה נובעת מהעובדה שהחומר נספג בהדרגה עד להיעלמותו המלאה מהגוף. לכן יש לבצע טיפולי תחזוקה במהלך השנים שלאחר הטיפול הראשוני, ע"מ לשמר את התוצאה.

  אולי תתעניינו גם ב: