לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  ניתוחי אף לגברים – ללא ניתוח – בשיטה חדשנית!

  ניתוחי אף לגברים – ללא ניתוח - בשיטה חדשנית!

  לעתים, ניתן לייחס באופן אוטומטי את הרצון להיראות טוב אך ורק לנשים. בפועל, גם הגבר המודרני מטפח את עצמו, מודע לעצמו ורוצה להיראות בכל שלב בחייו במיטבו. במקרים מסוימים, מה שלא עושה הטבע יכול לעשות ד"ר צבר. אם גם אתה חש חוסר בכל הנוגע למראה הפנים שלך בכלל או למראה האף שלך בפרט, דע כי אתה לא לבד וכי יש מה לעשות והכי חשוב – בלי ניתוח.

  ד"ר דיוויד צבר מציע שיטה ייחודית שאינה דומה כלל לניתוח הקונבנציונלי המוכר לרבים. עוד הרבה לפני שמדברים על תקופת ההחלמה ועל הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים שבניתוחי האף הקונבנציונליים, חשוב לדבר בעיקר על התוצאה: ישנו מספר לא מבוטל של גברים, כמו גם נשים, שאינם מרוצים מהתוצאה הסופית של הניתוח שעברו. תוצאות הניתוחים לא משביעות את רצון המנותחים, ובמקרים רבים בצדק: בליטות סחוסיות, הידבקויות, אף צבוט בקצהו, אף מגלשה, בליטות עצם, אסימטריה חדשה כתוצאה מהניתוח ועוד כהנה וכהנה תוצאות לא טבעיות במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב, בכייה לדורות.

  היתרון של ניתוח האף ללא ניתוח לגברים של ד"ר צבר

  ראשית נבהיר, ד"ר צבר קורא לטיפול זה "ניתוח אף ללא ניתוח" מכיוון שהטיפול אכן מבוצע ללא ניתוח. הליך זה מוכר גם בשם "פיסול אף" או "עיצוב אף" ובאנגלית "Nose Reshaping". מדובר בהליך בטוח לאין שיעור מההליך הניתוחי, כאשר היתרון החשוב ביותר הוא יתרון הבטיחות וההפיכות. כידוע, ניתוח אף הינו בלתי-הפיך והתוצאות קבועות ובמקרה של כישלון, אין באמת דרך חזרה אלא תיקון ניתוח אף שהוא בעצם ניתוח קונבנציונלי נוסף שיהרוס במקרים רבים קצת יותר את מה שכבר נהרס, ועוד לא דיברנו על הסבל והמחיר שמשלם המטופל. ד"ר צבר מראש שם את הדגש על הליך לא ניתוחי, ללא חדר ניתוח וללא זמן החלמה, שיוביל לתוצאה טבעית והפיכה.

  ההליך שמבצע ד"ר צבר שונה מניתוחי האף המוכרים. ברוב המקרים הרדמה אינה נדרשת כלל ובמקרים מסוימים מבוצעת הרדמה מקומית בלבד. בכל המקרים לא נדרש אשפוז ואין זמן החלמה, התוצאות מידיות. הטיפול חדשני ומאפשר לקהל הגברים ליהנות מתוצאות יפות וטבעיות, ללא הסיכונים הכרוכים בטיפול הניתוחי. ההליך מבוצע במרפאה, באמצעות שימוש בחומרים הטובים בעולם. יש להגיע לביקורת כשבועיים לאחר הטיפול.

  כל החומרים בהם נעשה שימוש אינם נשארים בגוף לנצח. מדובר ביתרון מובהק מכיוון שהספיגה ההדרגתית מאפשרת לכל מטופל לבצע תיקונים ושיפורים בפיסול האף מפעם לפעם. בטיחות החומרים נובעת מעצם היותם נספגים עד להיעלמותם המוחלטת מהגוף. יתרון נוסף הוא העובדה שכתוצאה מהטיפול נוצר גירוי מקומי לייצור קלוגן, מהחלבונים החשובים ביותר לעור וכן לשימור התוצאה לאורך זמן.

  ניתוחי אף לגברים – ללא ניתוח - בשיטה חדשנית!

  מדוע גברים רוצים לבצע שינויים במבנה האף?

  האף הוא איבר מרכזי מאד בפנים. בעוד ישנם גברים בעלי אף המשתלב היטב עם מבנה הפנים, קיימים אלו החשים חשים חוסר ביטחון משמעותי בגלל צורתו של האף. לרוב, מדובר ב"גבנון", אותה בליטת עצם בגב האף, או באף נשרי שמשפיע על מראה הפנים. אף שצורתו או מראהו אינם תואמים פרופורציונלית למבנה הפנים, פוגע לעתים בצורה קשה מאד בביטחון העצמי של הגברים ובחוויה האישית שלהם את עצמם. ד"ר צבר מטפל בשלל פגמים אסתטיים באף, ללא כל קשור למקורם: החל מפגמים מולדים ועד לתיקון ניתוחים שלא צלחו.

  הגיע תורך לבצע את ההליך האסתטי שתמיד רצית!

  ההליך המוצע על ידי ד"ר צבר מציע אלטרנטיבה ראויה לכל גבר המעוניין לשפר את מראה האף. למרות ההנחה כי "כדי להיראות טוב צריך לסבול", הטיפול הייחודי והחדשני מוכיח אחרת לגמרי! לפני ביצוע ההליך תיקבע פגישת ייעוץ, בה יוכל המטופל להגדיר את ציפיותיו, ובהתאם יוכל ד"ר צבר להציע הליך טיפולי מתאים.