לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  הפחתת קמטים ורפיון באזור הצוואר

  הפחתת קמטים ורפיון באזור הצוואר

  מראה הצוואר משפיע על ההופעה החיצונית שלנו בצורה ניכרת. קמטים באזור הצוואר עשויים לגרום לאשה להראות מבוגרת יותר ואפילו עייפה יותר, גם אם עור הפנים שלה מתוח וחלק באופן יחסי.

  המראה החיצוני שלנו משפיע עלינו בצורה משמעותית, בעיקר בגלל שאנו חיות בעידן בו מודל היופי נמצא במרכז הבמה. עובדה זו גורמת לרוב הנשים לשאוף להראות צעירות ויפות.

  העיסוק הרב במראה החיצוני גורם לנשים רבות לחפש פתרון מוצלח שיגרום לצווארן להראות מתוח יותר, דבר שמחזק את הדימוי העצמי ומשפיע מאוד על מצב הרוח בחיי היום יום.

  כיצד ניתן לגרום לצוואר להראות מתוח יותר?

  היום, ניתן לשנות את מראה הצוואר על ידי טיפול איכותי שמתבצע באמצעות חוטים. מכאן ניתן להבין שאשה שמעוניינת להפחית את הקמטים בצווארה כבר לא חייבת לבצע ניתוח, וזוהי בשורה משמחת ביותר עבור נשים רבות.

  הפחתת קמטים באמצעות חוטים (חוטי מתיחה נספגים) יעילה מאוד כאשר מדובר באזור הפנים והצוואר. לאחר טיפול שמבוצע על ידי רופא מנוסה ובאמצעות חוטים איכותיים, ניתן לקבל מראה צעיר ללא חשש שכן לא מדובר בניתוח שמשאיר צלקות על העור ודורש זמן החלמה ממושך. באמצעות החוטים ניתן למתוח את העור באזורים שונים בו זמנית.

  איך מתבצע התהליך?

  במסגרת טיפול מתיחה והפחתת קמטים באמצעות חוטים, מחדיר הרופא  את החוט מתחת לעורה של המטופלת (מתחת לשכבת הדרמיס). החוט תומך בעור הרפוי, ומעודד ייצור קולגן הממצק ומצעיר את העור, והתוצאה היא עור מוצק וגמיש, חלק ובריא יותר.

  עם חלוף הזמן החוטים שנמצאים מתחת לעור נמסים ונספגים עד להיעלמותם המוחלטת ומכאן בטיחותם הגבוהה של החוטים. הטיפול באמצעות החוטים מהיר וקל, כך שניתן לשוב לשגרה במהירות.

  למשך כמה זמן יחזיקו התוצאות?

  תוצאות טיפול הפחתת קמטים באזור הצוואר באמצעות חוטים מחזיקות כשנה עד שנתיים, כאשר פרק הזמן תלוי בין היתר באיכות החוטים בהם משתמש הרופא, במספר החוטים ובטכניקת הטיפול. ע"מ לשמר את התוצאה ואת המתיחה, ניתן לשוב ולבצע את הטיפול ע"פ הנחיות הרופא.

  האם יש לטיפול תופעות לוואי?

  טיפול מתיחת פנים באמצעות חוטים מאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי ומשרדי הבריאות במדינות רבות אחרות ברחבי העולם. יחד עם זאת, בדומה לטיפולים רבים אחרים, עשויות להופיע תופעות לוואי כגון אדמומיות, נפיחות, רגישות למגע, שטפי דם. תופעות הלוואי הינן קלות וזמניות ותחלופנה כעבור מספר ימים. בניגוד לטיפול ניתוחי, הטיפול מבוצע ללא חתכים, ללא קיבועים וללא תפרים כך שלא תופענה צלקות. סיבוכים נדירים ביותר עלולים לכלול זיהום ופגיעה בכלי דם.

  מעוניינת בצוואר בעל מראה צעיר ובריא? בחרי את הרופא המנוסה והקפדן ביותר

  אם את מעוניינת לבצע טיפול איכותי שיפחית את הקמטים באזור הצוואר וישפר את הרפיון וצניחת העור בצוואר, חשוב שתפני לרופא מקצועי ובעל ניסיון מוכח בתחום.

  רופא מנוסה שמבצע שנים רבות טיפולי מתיחת פנים וצוואר בחוטים נספגים, ידע להתאים לך את החוטים הטובים ביותר עבורך להשגת התוצאה האופטימאלית, ללא סיבוכים מיותרים. אותו רופא ידע להתאים לך בנוסף גם מגוון טיפולים אסתטיים נוספים לשיפור מראה הפנים והצוואר.