לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  העלמת קמטים במחשוף

  העלמת קמטים במחשוף

  המודעות הרבה לאסתטיקה של הפנים והגוף, משפיעה רבות על נשים המבקשות לטפל באזור המחשוף הקרוי בשפה המקצועית "דה-קולטה". המטרה היא לשפר את מראה המחשוף שכשמו כן הוא, חשוף בדיוק כמו הפנים וגב כף היד.

  טיפול בהעלמת קמטים במחשוף

  בשנים האחרונות חלה עלייה במודעות ובמיוחד לחשיבותו של אזור זה. חלק זה של הגוף ממשיך להזדקן בעוד הפנים הופכות, בזכות הטיפולים השוטפים, ל"צעירים" הרבה יותר. המחשוף הוא אזור פגיע ורגיש במיוחד לנזקי השמש והמודעות הגוברת הביא לכך שיותר ויותר נשים בעולם מצרפות אותו לרשימת האזורים אותם הן מייחלות לשפר מבחינה אסתטית.  וכך טיפול להעלמת קמטים באזור המחשוף נוסף לסבב טיפולים שוטף, יחד עם טיפולי פנים.

  העור העדין והדק במיוחד בחלק שבין בסיס הצוואר לחלקו העליון של החזה, מועד לנזקים עם העלייה בגיל בשל קרינת השמש והחשיפה לנזקים הסביבתיים השונים והשפעותיהם הישירות והעקיפות על העור ועל הזדקנותו.

  טיפול באמצעות בוטוקס

  הזרקות בוטוקס (אחד משמותיו המסחריים של הבוטוליניום טוקסין) מוחדרות בעדינות אל תוך העור ומשפרות את ניראותו. גם הזרקות חומרי מילוי וחומרי "סקין-בוסטר" שנספגים אט אט בין הרקמות התת עוריות, תורמות לביטול הקמטוטים והשקעים במחשוף. החומר ממלא את אזור ההזרקה וגורם למילוי קמטים במחשוף ולגובה אחיד של העור ללא שקעים וקמטים.

  הטיפול אינו כואב ולכן אינו מצריך שימוש בחומרי הרדמה מקומית או כללית. גם בתום הטיפול אין צורך בנטילת משככי כאבים. תקופת ההחלמה היא קצרה ואפשר לחזור מידית לחיי השגרה. כשבועיים ממועד הטיפול, יש לחזור על הפעולה על-מנת להגיע לתוצאה אופטימאלית. מילוי קמטים במחשוף נחשב כאחד הטיפולים הפופולאריים בשנתיים האחרונות מאחר ואזור זה גלוי תמיד לעיני כל וחושף את הגיל האמיתי אצל מי שלא עברה טיפולי העלמת קמטים במחשוף.

  הבוטוקס מכיל בתוכו רעלן טבעי, בוטולינום טוקסין, בעל השפעות חיוביות להעלמת קמטים במחשוף. חשיבות יתרה צריכה להיות מוקדשת לנסיונו של הרופא המבצע את הטיפול על-מנת להגיע לאפקט הנדרש. מינונים נכונים, שיטת הזרקה נתאימה ומיקום מדויק של החומר יגדיר את הצלחת או אי צלחת הטיפול.

  התחושה של לפני ואחרי

  הטיפול וההחלמה המידית יוצרים סיפוק אדיר אצל המטופלות. הן מאוד מרוצות מתשומת הלב המוקדשת גם לאזור זה כטיפול משלים לזה של הפנים. מילוי קמטים במחשוף הפך בשנים האחרונות לפעולה בסיסית ושגרתית אצל נשים בארץ ובעולם.

  לאחר הטיפול תופיע אדמומיות קלה ולעיתים יתכן שטף דם קטן שיעלם מהעין באופן מידי עם מריחת מייק-אפ רפואי בעל גוון מתאים אותו ניתן לרכוש במרפאה. חשוב לחזור על הטיפול אחת לחצי שנה על-מנת לשמר את התוצאה ולהמשיך את אפקט המניעה.