לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיצוב סנטר או ניתוח סנטר ללא ניתוח – ללא הרדמה וללא אשפוז

  אנשים רבים מוטרדים ממראה הסנטר שלהם. סנטר אסימטרי, סנטר קן מידי, סנטר נסוג, סנטר עקום, סנטר רחב, סנטר עם גומה אסימטרית, סנטר מתכווץ ועוד. בעבר, הפתרון היחיד לשיפור מראה הסנטר היה הפתרון הכירורגי שהצריך אשפוז, הרדמה, תקופת החלמה לא קצרה, סיכונים הקשורים לכל פרוצדורה כירורגית של טיפולי אסתטיקה וסיבוכים פוטנציאליים, היום ניתן ליהנות מהתוצאה הנפלאה של ניתוח סנטר, ללא הרדמה, ללא אשפוז, ללא כאבים וללא סיבוכים.

  מעוניינים לדעת יותר? התחילו לקרוא!

  תפקיד הסנטר

  לסנטר תפקיד מכריע ביצירת מסגרת הפנים. לצורת הסנטר יש השפעה רבה על המראה הכללי של הפנים וכתוצאה ישירה מכך על הביטחון העצמי וההרגשה הכללית. גברים משתוקקים לסנטר בולט שכן הוא מהווה סמל לגבריות. נשים מעדיפות סנטר רך ועדין, פחות בולט, הנחשב לחושני ונשי יותר. הסנטר כולל את מבנה העצם ואת הרקמות הרכות שעוטפות אותו. בפנים בעלות סנטר אידאלי מתקיים איזון הרמוני בין הסנטר לבין שאר הבליטות הגרמיות (בליטות עצם) של הפנים. אי אפשר להתעלם מהעובדה שהסנטר מגדיר במידה רבה את אופיו של האדם.

  עיצוב סנטר – אפשרויות

  הסיבה העיקרית לפגמים כאלו ואחרים בסנטר הינה מולדת אך קיימות גם סיבות נרכשות, בין היתר, סנטר מתכווץ יתר על המידה, צלקת ישנה הגורמת למראה עקום של הסנטר, גומה שעם השנים הפכה להייות אסימטרית, ירידה במשקל הגורמת לשקעים בסנטר כתוצאה מאיבוד נפח ועוד. כיוון שבכל המקרים מדובר בסנטר המפר את האיזון בפנים. על-מנת לתקן ולשפר את מראה הסנטר והפנים, האפשרויות העומדות על הפרק הן ניתוח עם החדרת שתל סנטרי או טיפול ללא ניתוח: עיצוב סנטר.

  ניתוח סנטר, כרוך בתופעות לוואי וסיכונים במהלך הניתוח וכן אחריו. מדובר בפעולה כירורגית לכל דבר וענין. חתכים, קיבוע השתל לעצם באמצעות ברגים, שטפי דם תת עוריים, נפיחות, בצקות, שינוי תחושה בעור, צלקות ותוצאה סופית שתיראה לעין רק לאחר תקופת ההחלמה ולאחר שתיעלם הנפיחות

  האפשרות השנייה היא עיצוב סנטר או ניתוח סנטר ללא ניתוח. כמובן שאין מדובר בניתוח, קרי פרוצדורת עיצוב סנטר שאינה מצריכה אשפוז, חיתוך, תפרים וסיבוכים פוטנציאליים הנלווים להליך הניתוחי. עיצוב הסנטר נעשה באמצעות הזרקת חומרים שונים איכותיים ובטוחים כגון ראדייס, ג'ובידרם, וולומה, רסטילן, וחומרים נוספים שתפקידם לעצב מחדש את קווי המתאר של הסנטר לשביעות רצונו של הלקוח. התוצאה של פרוצדורה קצרה ולא פולשנית זו באמצעותה ניתן לעצב את הסנטר, לעצב את קו הלסת ולבצע RESHAPING ו – REMODELING של הסנטר היא תוצאה מיידית בעלת מראה טבעי, אסתטי ומרשים של הסנטר.

  טיפולים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

  עיצוב סנטר – חשוב לדעת

  • בדיקה מקדימה– ד"ר דייויד צבר, בעל נסיון רב שנים בתחום הרפואה האסתטית יבצע בדיקה שתכלול את התצורה של עצמות הפנים, קווי המתאר, בדיקת הרקמות הרכות במצב רפוי ודינאמי.בהתאמה לתוצאות שיתקבלו, יחליט ד"ר צבר על הטכניקה הטיפולית המתאימה ביותר והחומרים האיכותיים המתאימים ביותר לפרוצדורה זו.
  • חומרים בטוחים – ד"ר צבר ישתמש בחומרים בטוחים כמו בוטוקס, סוגים שונים של חומרי מילוי ולעיתים אף חומרים ממיסי שומן.
  • ללא צלקות – הפרוצדורה אינה מותירה צלקות כלשהן וזאת בהשוואה לניתוח כירורגי.
  • התאמה אישית – עיצוב סנטר תמיד יעשה בהתאמה אישית לאזור המטופל, לפנים אך גם לבקשתו של המטופל.

  לסיכום, אם אתם מעוניינים להימנע מניתוח לתיקון הסנטר או לשיפור מראה הסנטר וקו הלסת, ניתוח המחייב חבישה מיוחדת, תקופת החלמה והתמודדות עם תופעות לוואי וצלקת, עיצוב סנטר הוא הפתרון בשבילכם. מדובר בפרוצדורה מהירה שאינה כירורגית ואינה גובה ימי מחלה, תופעות לוואי, אשפוזים ועוד. בשיטה זו, ד"ר צבר יזריק אל מתחת לעור זריקות עם חומרים בטוחים לשימוש. הטיפול אנו מותיר צלקות והתוצאה נפלאה. בהצלחה!