לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  העלמת קמטים בלחיים

  העלמת קמטים בלחיים

  טיפולי פנים לשיפור הנראות והתחושה, צוברים תאוצה רבה בעשור האחרון. כדי לעבור טיפולים מסוג זה בדרכים היעילות ביותר, חשוב למצוא קליניקה שרופאיה בעלי ידע וניסיון רב, שקיימות אודותם חוות דעות חיוביות של לקוחות קבועים ומרוצים ושהקליניקה מבצעת מילוי קמטים בלחיים באופן רפואי וסטרילי.

  היווצרותם של קמטים בלחיים

  קמטים רבים מופיעים באזור הלחיים ומפריעים באופן טבעי לאסתטיקה של הפנים. הקמטים ממוקמים מתחת לעיניים בלחיים וסביב הפה. עם הגיל ותהליכי ההזדקנות הטבעית של העור, קמטים אלו מעמיקים ומתווספים אליהם קמטים נוספים בעקבות החשיפה לשמש, לעישון ולזיהום האוויר. העור מאבד מחיותו, מתקמט, הופך דק יותר ונותרים פגמים וכתמים.

  בוטוקס להעלמת קמטים בלחיים

  לאחר מחקרים רבים מסתבר כי השיטה שהוכיחה את עצמה כטובה ביותר היא באמצעות החומר "בוטוליניום טוקסין" המוכר בשמותיו המסחריים: בוטוקס, דיספורט וקסיאומין. ההרכב הייחודי של הבוטוקס במינונים הנכונים, מבצע את פעולת העלמת קמטים בלחיים באופן מושלם וטבעי. החומר הייחודי המיוצר ומופק במעבדות רפואיות, מחליש את פעולת השרירים באזורי ההזרקה וכתוצאה מכך נעלמים רוב ה הקמטים בלחיים וחלקם מיטשטש.

  השם המסחרי בוטוקס הוא שמו של חומר המכיל רעלן טבעי המופק בתנאי מעבדה ומיוצר בארה"ב. תפקידו של אותו רעלן הוא לחסום את הקשר עצב-שריר באזור ההזרקה. השריר נחלש וכך מפסיק לייצר קמטים חדשים ולהחמיר מצבם של קמטים קיימים. טווח ההשפעה של הבוטוקס נמשך כארבעה חודשים בממוצע. לאחר פרק זמן זה השריר חוזר לפעילות מלאה כפי שהיה טרום הטיפול, אלא אם כן חוזרים על הטיפול להמשך הפעולה.

  רוב האנשים הנחשפים לבוטוקס אינם רגישים אליו או לחלבונים המקיפים אותו. על-מנת למנוע תנגודת לפעילות החומר,  מומלצת המתנה של מספר חודשים בין הזרקה אחת לשנייה.

  יתרונותיו של הבוטוקס

  מדובר בטיפול שאורך מספר דקות, אינו כרוך בהרדמה ואינו מלווה בכאבים. תוצאות הטיפול הראשוניות מופיעות כבר לאחר כ- 48 שעות ובתום כשבועיים העלמת קמטים בלחיים מגיעה לתוצאה הסופית.

  הקידמה הקפיצה את נושא מילוי קמטים בלחיים בכמה דרגות קדימה, ההזרקה נעשית בדרך בטוחה ללא כל צורך בתקופת התאוששות או החלמה והחזרה לשגרה היא מידית וללא כל תופעות לוואי.

  התנהלות בנושא מילוי קמטים בלחיים

  כדי לשמר את מראה הפנים וליצור מראה טבעי, מטופח ומרשים, מומלץ לחזור על הטיפול אחת לארבעה-חמישה חודשים ולשלבו בטיפול מילוי קמטים בלחיים אחת לשנה. טיפול זה נחשב פופולארי מאוד לפני אירועים. לקוחה ששואפת להיראות במיטבה באירוע משפחתי ולהרשים את הסובבים אותה, תגיע לטיפול כשבועיים לפני כן.

  התוצאה הטבעית המושגת לאחר העלמת קמטים בלחיים, יוצרת מראה צעיר, רענן ואסתטי וזו הסיבה שנשים רבות כל כך בארץ ובעולם מבצעות תהליך זה לשביעות רצונן המלאה.