לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?

  הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר.

  אם עד היום סברתם ששקעים, קמטוטים, קמטים קבועים וקמטי הבעה מהווים נתון שיש להשלים איתו, היום ניתן להחליק ולמלא קמטים, לשחזר נפחים, לתקן קמטוטים באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי, לעבור סוג של מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים נספגים, לעבות את השפתיים, לטפל בשקעים מתחת לעיניים ובעיגולים השחורים ולהעלים סימנים המסגירים את הגיל באמצעות טיפולי אסתטיקה מתקדמים. בימינו קיימת האפשרות להיראות צעירים יותר, מבלי לקחת סיכונים. מעוניינים לדעת כיצד? התחילו לקרוא.טיפולי אסתטיקה

  אסתטיקה בכל גיל

  הגיל הממוצע של נשים וגברים בישראל כמו בשאר המדינות המערביות, הולך וגדל. יחד עם העלייה בתוחלת החיים, קיימת עלייה בפיתוח כלים חדשים המאפשרים לנו הרופאים לתת מענה להזדקנות העור ולתופעות הנילוות אליו. אם הגעת לגיל מסוים ושמת לב שעור הפנים שלך איבד מהמיצוק שלו, שהופיעו להם קמטים וקמטוטים, שכל חיוך שלך מלווה ברשת של קמטים בצידי העיניים ובלחיים, שמראה הפנים שלך הפך עייף ובוגר בעזרתם של שקעים מתחת לעיניים ועיגולים שחורים, שהגבות שלך נפולות, שהשפה העליונה כמעט נעלמה ועוד סימנים כאלו ואחרים, הגיע הזמן להכיר את נפלאות הרפואה האסתטית של הפנים שכוללת טיפולי פיסול פנים, הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי, מתיחה באמצעות חוטים ועוד.

  היזהרו מהבטחות

  קיימים קרמים שונים בשוק שמלווים בפרסומים מושקעים של דוגמניות צעירות אך אלו לא יודעים לשחזר נפחים ובוודאי לא לתקן קמטים או לבצע מתיחה. אם פרוצדורות פולשניות שמצריכות תקופת הכנה, החלמה וסיבוכים אפשריים (ניתוחים פלסטיים) לא מדברות אליכם, בוודאי תשמחו לשמוע שיש דרכים נוספות להגיע אל התוצאה הרצויה. חשוב לציין שהטיפולים מיועדים לנשים ולגברים כאחד.

  הזדקנות עור הפנים

  ככל שהשנים עוברות עור הפנים שלנו עובר תהליכי הזדקנות וכמות החומצה ההיאלורונית בעור הולכת ויורדת כמו גם כמות הקולגן והאלסטין המקנים לעור את המוצקות והגמישות שלו. כתוצאה מכך, המראה הצעיר הולך ונמוג והאיזון האסתטי של הפנים הולך גם הוא ונעלם. הביטוי לתהליכים הללו הוא פנים חסרות נפח, שקעים, קמטים, רפיון של העור, מרקם דהוי של העור ועוד.

  לא רק השומן התת עורי הולך ונספג אלא גם עצמות הגולגולת נספגות וקטנות בהדרגה. ספיגה זו של עצמות הגולגולת מביאה לשינויים בקווי המתאר של הפנים. תהליכים אלו עשויים להתחיל כבר בעשור השלישי של החיים ולכן חשוב כל כך להתחיל בטיפולי מנע אסתטיים ע"מ להאט או לדחוק שנים קדימה את הזדקנות העור והפנים.

  טיפולי אסתטיקה – מחזירים את המראה הצעיר

  כדי לשמור על מראה צעיר ורענן או כדי לשחזר את המראה הזה שאבד עם השנים, עליכם לפנות לרופא בעל מוניטין ונסיון רב בתחום הרפואה האסתטית של הפנים. לד"ר דייויד צבר מוניטין ונסיון רב שנים בתחום האסתטיקה של הפנים בכלל ופיסול הפנים בפרט. בין יתר הטיפולים הטיפולים שיכולים לתרום להצערת מראה הפנים, ניתן למנותאת הטיפולים הבאים:

  • מילוי קמטים– באמצעות טכניקות חדשות וחומרים ייעודיים, כגון בוטוקס, חומצה היאלורונית, חלקיקי סידן, PCL ועוד. החומרים בטוחים לשימוש ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי. אצל ד"ר דייויד צבר ניתן לעבור טיפול מילוי פנים בטכניקת המיקרו קאנולה הבטוחה יותר והיעילה יותר.
  • עיבוי שפתיים– טיפול קצר בעל תוצאה מיידית וטבעית. באמצעות חומצה היאלורונית ייעודית לשפתיים המיוצרת ע"י החברות המובילות בעולם בתחום זה. ניתן לבחור בהדגשה של מסגרת השפתיים, מילוי או עיבוי השפתיים, עיצוב זוויות הפה ומילוי קמטים בשפה העליונה.
  • עיגולים שחורים – טיפול בטוח שנעשה על ידי ד"ר צבר בטכניקת המיקרו קאנולה ובאמצעות חומרי מילוי שונים. הטיפול קצר, אינו כואב ומראה הפנים שמתקבל באופן מיידי הוא מראה פנים פחות עייף, פחות מבוגר, צעיר יותר ורענן יותר.

  אלו הם רק חלק מאותם טיפולי פיסול פנים ואסתטיקה של הפנים הקיימים במרפאתו של ד"ר צבר. ניתן לשפר ולהצעיר את מראה הפנים באמצעות טיפולים נוספים רבים ומגוונים כמו עיצוב לחיים, עיצוב סנטר, מתיחת פנים ללא ניתוח, תיקון אף ועוד. בהצלחה!