לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  כל מה שרציתם לדעת על הזרקת ג'ובידרם

  כל מה שרציתם לדעת על הזרקת ג'ובידרם

  מגוון טיפולי הרפואה האסתטית משתכללים ומשתפרים כל הזמן. באמצעות הטיפולים השונים יכולים נשים וגברים מכל רחבי העולם לשפר את המראה החיצוני שלהם ולחזק את ביטחונם העצמי בצורה משמעותית  וזו הסיבה לכך שהטיפולים הפכו להיות כה פופולאריים.

  בין מגוון החומרים בהם משתמשים הרופאים העוסקים ברפואה אסתטית, ניתן לציין את הג'ובידרם שמבוסס על חומצה היאלורונית שקיימת בעור באופן טבעי. החומצה ההיאלורונית מוכרת היטב לעולם הרפואה ולא רק. כבר בשנת 1935 גילו החוקרים ג'ון פאלמר וקארל מייר מאוניברסיטת קולומביה, ניו יורק שהחומצה שומרת על הלחות ועל הנפח של העור ולוקחת חלק בתהליכים נוספים בגוף האדם. מאז שנות ה-90 נעשה שימוש בחומצה היאלורונית בתחומים שונים ברפואה והרופאים נעזרים בחומצה כדי לטפל בפצעים, לבצע ניתוחי עיניים, לטפל בבעיות מפרקים ועוד.

  בשנת 1996 החלו להשתמש בחומצה היאלורונית כדי לטפל בקמטים. בתחילת הדרך התבצעו הטיפולים באירופה. היום ניתן לבצע בארץ מגוון טיפולים אסתטיים באמצעות הזרקת ג'ובידרם ולסייע לעור להתחדש ולהראות צעיר, בריא ומתוח.

  ג'ובידרם – סוגים וטיפולים שונים

  באמצעות החומצה ההיאלורונית – ג'ובידרם, ניתן לטפל בנשים וגברים שמעוניינים לטשטש קמטים, למלא נפחים בלחיים ובאזורים אחרים בפנים, לעבות שפתיים, לעצב את האף והסנטר ועוד. חומרי המילוי ממשפחת ג'ובידרם אשר מיוצרים ע"י חברת אלרגן האמריקאית, קיימים כבר לא מעט שנים אך לארחונה הופיעה בשוק הסידרה החדשה והמתקדמת ביותר בעולם של חומצות היאלורוניות, סידרת ה"וייקרוס". בסידרה זו מספר אפשרויות של רמות סמיכות לבחירה ע"מ להתאים את החומר לאזור הטיפול:

  • Juvederm Volbella– מתאים לטיפול בקמטים שטחיים וקמטוטים.
  • Juvederm Volift– מתאים לטיפול בקמטים עמוקים יותר, בשקעים מתחת לעיניים, עיבוי שפתיים ועוד.
  • Juvederm Voluma – מתאים לטיפול בשקעים עמוקים, לשחזור נפחים, לבניית עצמות לחיים, סנטר, תיקון אף ועוד.
  • Juvederm Volite – הצעיר בסדרת הוייקרוס, מיועד לטיפולי סקין בוסטר, טיפול בקמטוטים ומרקם העור בפנים, בצוואר, במחשוף ואף בגב כף היד.
  כל מה שרציתם לדעת על הזרקת ג'ובידרם

  ג'ובידרם – האם יש לטיפול תופעות לוואי?

  הג'ובידרם משמש את עולם האסתטיקה מזה שנים בהצלחה רבה.

  תופעות הלוואי הן זמניות ומזעריות. בין התופעות שיכולות להופיע לאחר הטיפול ניתן לציין: חבורות, כאב קל, רגישות, נפיחות ואדמומיות באזור בו בוצעה ההזרקה. התופעות חולפות לאחר שעות ספורות ולכל היותר לאחר מספר ימים. במקרה שהמטופל אינו מרוצה מהטיפול, יכול הרופא להזריק חומר שיגרום לג'ובידרם להתפרק ולהיעלם. היכולת לבטל את ההשפעה של הטיפול הינה יתרון משמעותי, משום שהמטופל לא צריך להמתין עד שהג'ובידרם ייספג לחלוטין כדי לבטל את התוצאות.


  הג'וברידם אושר על ידי ה-  CE האירופאי, משרד הבריאות הישראלי וה- FDA האמריקאי לטיפולי אסתטיקה שונים, ניתן למצוא את כל הפרטים באתר ה FDA.

    יחד עם זאת ולמרות שמדובר בחומר איכותי ובטוח לשימוש, חשוב כמו בכל טיפול אחר לבחור ברופא מקצועי שעבר הכשרה וצבר ניסיון רב בתחום ההזרקות.

  יש ליידע תמיד את הרופא לפני הטיפול על רגישויות (אלרגיות). חל איסור לעבור את הטיפול במהלך הריון או הנקה ובמידה וקיים זיהום פעיל באזור המיועד לטיפול.

  הטיפול באמצעות הזרקת ג'ובידרם מתבצע באמצעות מחט דקיקה או צינורית עדינה (מיקרו-קאנולה) שבאמצעותה מוזרק החומר אל מתחת לעור. החומר נספג בהדרגה עד להיעלמותו המוחלטת וטווח התוצאות נע בין שנה לשנה וחצי ולעיתים אף יותר מכך, בהתאם לרמת הסמיכות, למינון ולאזור המטופל.

  להראות צעירים ובריאים בלי ניתוחים פולשניים

  באמצעות הזרקת ג'ובידרם ניתן לשפר את מראה הפנים בצורה משמעותית, ללא ניתוח פולשני וללא זמן החלמה. הזרקת החומר מעניקה לפנים שיפור במספר רמות: חידוד תווי הפנים – שחזור נפח והבלטת אזורים ששקעו עם השנים או שמעולם לא בלטו מספיק – שיפור במרקם העור והעלמת קמטים וקמטוטים. בעזרת רופא מנוסה בהזרקת החומרים הללו במסגרת פיסול פנים, ניתן ליהנות מכל היתרונות של טיפול בגובידרם, להפחית את הסיכונים ולהיות בטוחים ורגועים בנוגע לתוצאות הטיפול.