לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיצוב לחיים

  מילוי ועיצוב לחיים – רקע

  עיצוב לחיים ומילוי לחיים הוא טיפול לא פולשני הנותן מענה מצוין לשינויים החלים עם הגיל או עקב סיבות שונות כמו ירידה דרסטית במשקל.

  כבר בעשור השלישי לחיים ניתן להבחין בהתחלה של נסיגת עצמות הפנים וצניחת עצמות הלחיים כתוצאה מירידה ומשינוי בכמות ופיזור השומן התת-עורי.
  התוצאה, איבוד רקמות התומכות בעור הפנים, היווצרות שקעים באזור הלחיים ומראה רפוי ומבוגר.
  צניחת עצמות הלחיים, לחיים שקועות ועור רפוי הם מ"סימני הגיל" הבולטים הניתנים לטיפול פשוט ובטוח ע"י עיצוב לחיים ומילוי לחיים.

  עיצוב לחיים – הטיפול

  עיצוב לחיים כולל הרמה / הדגשת עצמות לחיים ו/או החזרת נפח (מילוי עצמות לחיים). ד"ר דייויד צבר מבצע את הטיפולים הלא ניתוחיים הללו ומטשטש את סימני הגיל בעזרת טכניקות מיוחדות כגון שיטת ה"מיקרו קאנולה" וידע שרכש בארץ ובחו"ל. 

  שיטות אלה מותאמות במיוחד לאזור זה של הפנים ומאפשרות פיסול עצמות הלחיים והחזרת נפחן של לחיים שקועות (מילוי לחיים) בעזרתם של חומרי מילוי שונים לפי בחירה. 

  מילוי לחיים
   בנפרד או במקביל לטיפול של מילוי עצמות לחיים, הוא טיפול קצר שאינו דורש הכנה. הטיפול מבוצע בשיטה חדישה וללא התערבות ניתוחית.

  עיצוב עצמות לחיים – הדגשת עצמות לחיים

  במקרים מסוימים, ניתן להסתפק בהרמת / הדגשת עצמות לחיים ללא מילוי לחיים כדי לתת אפקט של מתיחה. לכן במקרים מסוימים ממליץ ד"ר צבר למטופלים לבצע הדגשת או עיצוב עצמות לחיים בשלב ראשון ולפי התוצאות הסופיות ניתן בשלב שני לבצע מילוי לחיים.לכל מטופלת ומטופל מותאם הטיפול הספציפי הדרוש לפי רצונם ולפי שיקוליו המקצועיים של ד"ר צבר.

  טיפול עיצוב עצמות לחיים (יש המכנים זאת מילוי עצמות לחיים) יכול להתבצע במקביל לטיפולים אחרים המוצעים במרפאה, כמו מילוי קמטים או פיסול פנים, הפועלים גם הם לשיחזור תווי פנים צעירים יותר. למידע נוסף – קיראו על טיפולים בעזרת בוטוקס.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
   הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.
   דר. צבר
   ראדייס
   ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג'ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן יתרונ
   דר. צבר
   טיפולים אסתטיים ללא ניתוח
   ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד. היום, קיימת אלטרנטיבה כמעט לכל ניתוח בתחום הא
   דר. צבר
   מיקרו קאנולה
   הזרקת חומרי מילוי ללא מחט! בעבר, כדי להחדיר חומרי מילוי אל תוך העור או מתחתיו, נאלצו הרופאים להשתמש אך ורק במחטים. בשנים האחרונות, הולכת ונפוצה בקרב רופאים העוסקים ברפואה אסתטית שיטה

   שלום אני בת 23, רזה מטבעי ותמיד היו לי פנים "שמנמנים" לחיים נפוחות שלא מתאימות למבנה גופי והדבר מפריע לי מאוד האם ניתן לטפל בבעיה ולהוריד קצת נפח? יש לציין שזה לאו דווקא שומן עודף אלא צורת לחיים.

   ניתן במקרים מסוימים להמיס שומן ואף לעצב את עצמות הלחיים באופן כזה שיבלטו בצורה חדה וישברו את העגלגלות של הפנים אך עלי לבדוק אותך כדי לוודא התאמה לטיפול.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי אני בת 24 ואני מעוניינת שהעצמות לחיים שלי יהיו בולטות לא עברתי בעבר אף ניתוח או הזרקה יש לי לחיים קצת מלאות רציתי לדעת איזה טיפול אני צריכה וכו'..

   הדגשת עצמות לחיים.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אני בת 42, בעלת מבנה גוף רזה, יש לי שני שקעים מתחת ללחיים כנראה בגלל חוסר שומן בפנים .האם ניתן לבצע מילוי באיזור זה ???

   אכן ניתן.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום,אני בת 22,בעלת לחיים שמנות,מה שהפריע לי מאוד ולכן טיפלתי בו במרפאה כלשהי.הוזרק לי רדיאס על מנת לעצב קצת עצמות לחיים ואכן למעלה ליד אזור העיניים זה האזור שבאמת הוזרק וקצת הוגבה,לא יודעת אם ממש רואים שינוי אבל בכלהאופן,הלחיים עצמן עדיין שמנות!!! לא קיבלתי ממש פתרון לבעיה.האם יש משו שאפשר לעשות?עוד משו?האם רק האזור שציינתי ליד העיניים זה האזור שאפשר להזריק על מנת לעצב?תודה רבה

   ניתן במקרים מסוימים להמיס שומן בלחיים באמצעות טכניקת הקריוליפוליזיס, המסת שומן בקור. את מוזמנת לקבוע תור לייעוץ, במהלכו אבדוק אותך ואסביר בהרחבה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   ד"ר צבר שלום,
   לפני כ3 חודשים התעלפתי ונפלתי על פניי. בתחילה הייתה בעיקר נפיחות אך שומדבר לא נראה כאילו מצריך בדיקת רופא. לאחר בירור מעמיק יותר בהמשך הופניתי למומחה פה ולסת שמשער כי מדובר בשבר קומפלקס זיגומה ושאני נמצאת בשלב בו כבר לא ניתן לתקן אלא אם כן שוברים מחדש או לפעול במישור הפלסטי (הזרקות. טרם ביצעתי את צילום הסי טי שהופניתי לעשות אבל סביר להניח שהשערתו תתברר נכונה מאחר ואכן נוצר שקע בעצם הלחי ואסימטריה קלה. אני בת 29. אשמח לשמוע על האפשרויות לתיקון הפגם. אני מבינה הזרקות הן קצרות טווח ויקרות, יש פתרון יותר קבוע? אני יכולה להשאיר את זה כמו שזה מאחר וזה יחסית לא בולט לעין אבל אני רואה את זה ומתעסקת בזה כל הזמן

   הפתרון הלא ניתוחי והבטוח היחיד שקיים היום הוא הזרקת חומרי מילוי לתיקון השקע ומאחר ומדובר בחומרים בטוחים, זה אומר שהם נספגים בהדרגה עד להיעלמות מוחלטת. התוצאה שתתקבל היא טבעית לחלוטין.פתרונות קבועים קיימים אך לא בטוחים בלשון המעטה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 2 3 12