לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר
צור קשר

עיצוב לחיים

מילוי ועיצוב לחיים – רקע

עיצוב לחיים ומילוי לחיים הוא טיפול לא פולשני הנותן מענה מצוין לשינויים החלים עם הגיל או עקב סיבות שונות כמו ירידה דרסטית במשקל.

כבר בעשור השלישי לחיים ניתן להבחין בהתחלה של נסיגת עצמות הפנים וצניחת עצמות הלחיים כתוצאה מירידה ומשינוי בכמות ופיזור השומן התת-עורי.
התוצאה, איבוד רקמות התומכות בעור הפנים, היווצרות שקעים באזור הלחיים ומראה רפוי ומבוגר.
צניחת עצמות הלחיים, לחיים שקועות ועור רפוי הם מ"סימני הגיל" הבולטים הניתנים לטיפול פשוט ובטוח ע"י עיצוב לחיים ומילוי לחיים.

עיצוב לחיים – הטיפול


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


עיצוב לחיים כולל הרמה / הדגשת עצמות לחיים ו/או החזרת נפח (מילוי עצמות לחיים). ד"ר דייויד צבר מבצע את הטיפולים הלא ניתוחיים הללו ומטשטש את סימני הגיל בעזרת טכניקות מיוחדות כגון שיטת ה"מיקרו קאנולה" וידע שרכש בארץ ובחו"ל. 

שיטות אלה מותאמות במיוחד לאזור זה של הפנים ומאפשרות פיסול עצמות הלחיים והחזרת נפחן של לחיים שקועות (מילוי לחיים) בעזרתם של חומרי מילוי שונים לפי בחירה. 

מילוי לחיים
 בנפרד או במקביל לטיפול של מילוי עצמות לחיים, הוא טיפול קצר שאינו דורש הכנה. הטיפול מבוצע בשיטה חדישה וללא התערבות ניתוחית.

עיצוב עצמות לחיים – הדגשת עצמות לחיים

במקרים מסוימים, ניתן להסתפק בהרמת / הדגשת עצמות לחיים ללא מילוי לחיים כדי לתת אפקט של מתיחה. לכן במקרים מסוימים ממליץ ד"ר צבר למטופלים לבצע הדגשת או עיצוב עצמות לחיים בשלב ראשון ולפי התוצאות הסופיות ניתן בשלב שני לבצע מילוי לחיים.לכל מטופלת ומטופל מותאם הטיפול הספציפי הדרוש לפי רצונם ולפי שיקוליו המקצועיים של ד"ר צבר.

טיפול עיצוב עצמות לחיים (יש המכנים זאת מילוי עצמות לחיים) יכול להתבצע במקביל לטיפולים אחרים המוצעים במרפאה, כמו מילוי קמטים או פיסול פנים, הפועלים גם הם לשיחזור תווי פנים צעירים יותר. למידע נוסף – קיראו על טיפולים בעזרת בוטוקס.

להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
מטופלים לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
צפה בגלריה המלאה

ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

פגוש את ד"ר צבר
ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל
לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

דר. צבר
14 בפברואר 2017
חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
דר. צבר
כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.
דר. צבר
ראדייס
ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג'ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן יתרונ
דר. צבר
טיפולים אסתטיים ללא ניתוח
ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד. היום, קיימת אלטרנטיבה כמעט לכל ניתוח בתחום הא
דר. צבר
מיקרו קאנולה
הזרקת חומרי מילוי ללא מחט! בעבר, כדי להחדיר חומרי מילוי אל תוך העור או מתחתיו, נאלצו הרופאים להשתמש אך ורק במחטים. בשנים האחרונות, הולכת ונפוצה בקרב רופאים העוסקים ברפואה אסתטית שיטה

דר'צבר שלום רב, לפני כ 5 שבועות הוזרק לי חומצה האילורונית לבנית עצמות לחיים (ע"י סטילז) לצערי יצא מאוד לא יפה ולא טבעית ומגושם כשרציתי להמיס את החומר המילוי נאמר לי ע"י הרופאה כי עצם ההמסה בההיאלורונידאז יכול להזיק לי שאלתי לך האם יש בדבריה של הרופאה מצד אחד לא רוצה להישאר עם מטרד האסתטי ומצד שני חוששת שמה יזיק לי ולפני, אודה על תשובתך המהירה יום טוב!

במידה ומבוצע באופן מקצועי לא אמור לגרום לשום נזק. קיים סיבוך נדיר ביותר של תגובה אלרגית קשה. במידה ותוצאה לא טבעית, ממליץ להמיס. דברי עם הרופאה שביצעה הטיפול ובקשי להמיס, אין סיבה להשאיר את המראה המלאכותי.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

שלום, מה ההבדל בין השניים ?
אני כבת 22, ורוצה לעצב את עצמות הלחיים, אני טיפה מלאה ולפיכך גם הפנים שלי – האם אפשר להדגיש למרות שמה שיש בלחיים הוא פשוט – שומן ?
אודה לעצתך

ניתן להדגיש את עצמות הלחיים למרות שהלחיים מלאות כאשר המטרה כאן היא לא הרחבת הפנים אלא חידוד החלק הצדדי-אחורי של עצמות הלחיים. הדגשת עצמות לחיים נחשב לאחד המרכיבים החשובים של פיסול פנים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

היי ד"ר
רשמת שסטילאג xl הוא חומר מצוין אך לא בהכרח מתאים למילוי לחיים..מדוע? ועל איזה חומר הית ממליץ?
תודה

ברוב המקרים להדגשת עצמות לחיים נדרש חומר סמיך יותר בעל יכולת הרמה גבוהה יותר. ראדייס למשל, הכל כמובן ע"פ נתוני הפנים והתוצאה שאליה אנחנו מכוונים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

היי ד"ר
עברתי מילוי לחיים באיזושהי קליניקה..מה שהמילוי עשה הוא יותר עיגל לי את הפנים ועשה לי לחיים קצת "צאבי" שמנמנות כאלה [שהיה לי גם קודם בעיקר כשאני מחייכת]
רציתי מראה יותר מחוטב לפנים ויותר רחב ברקות זה כן אבל לא רציתי מראה לחיים שמנמנות..השאלה אם יש אפשרות לתקן את זה? ואם זה יכול להשתנות או שבגלל המבנה המקורי של הלחיים שלי זה בעיתי? אין לי תמונה ואני מאמינה שאבוא לפגישת ייעוץ אבל לפני כן היתי שמחה לדעת מה דעתך תודה![הוזרק סטילאג XL

גם בפנים בעלות מבנה עגלגל, ברוב המקרים, ניתן לחטב ולייצר "שבירה" של העגלגלות, הכל עניין של סוג חומר מתאים למשימה וטכניקת הזרקה. במקרים מסוימים אנחנו מוגבלים וזה תלוי בגובה הפנים מאחר ורוחב הפנים חייב להתאים באופן מושלם לגובה. אם הוזרק XL, ניתן להמיס. XL הוא חומר מצוין אבל פחות מתאים למטרה אותה את מעונינת להשיג.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

היי ד"ר שמתי לב שלחי שמאל יותר רזה כאילו יש פחות נפח מצד ימין (הרגשה של תחילת שקע)זה יכול לגרום כתוצאה מאכילה על הצד הזה ? אני תקופה אוכלת על צד אחד,צד שמאל בגלל כמה בעיות של השינים התוחנות שעוד לא טיפלתי.. זה ממש בקטנה לא חושבת ברמה של ללכת לעשות מילוי אבל בכל זאת יש מצב זה יסתדר לבד אם אני ישנה תהרגלי אכילה/השמנה?או שאין דרך חזרה ? בת 20

במידה ומדובר בתקופה מספיק ארוכה, בהחלט יש לכך השלכות, ממליץ לך קודם כל לטפל בעניין השיניים ורק לאחר מכן לבחון תיקון האסימטריה. במידה ותגיעי אלי לייעוץ אוכל לתת לך תשובות ברורות לאחר שאבדוק אותך כי בלי לראות אותך בלתי אפשרי להתייחס.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר
שנה גודל פונט
שנה ניגודיות
Secured By miniOrange