לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר
צור קשר

עיצוב לחיים

מילוי ועיצוב לחיים – רקע

עיצוב לחיים ומילוי לחיים הוא טיפול לא פולשני הנותן מענה מצוין לשינויים החלים עם הגיל או עקב סיבות שונות כמו ירידה דרסטית במשקל.

כבר בעשור השלישי לחיים ניתן להבחין בהתחלה של נסיגת עצמות הפנים וצניחת עצמות הלחיים כתוצאה מירידה ומשינוי בכמות ופיזור השומן התת-עורי.
התוצאה, איבוד רקמות התומכות בעור הפנים, היווצרות שקעים באזור הלחיים ומראה רפוי ומבוגר.
צניחת עצמות הלחיים, לחיים שקועות ועור רפוי הם מ"סימני הגיל" הבולטים הניתנים לטיפול פשוט ובטוח ע"י עיצוב לחיים ומילוי לחיים.

עיצוב לחיים – הטיפול


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


עיצוב לחיים כולל הרמה / הדגשת עצמות לחיים ו/או החזרת נפח (מילוי עצמות לחיים). ד"ר דייויד צבר מבצע את הטיפולים הלא ניתוחיים הללו ומטשטש את סימני הגיל בעזרת טכניקות מיוחדות כגון שיטת ה"מיקרו קאנולה" וידע שרכש בארץ ובחו"ל. 

שיטות אלה מותאמות במיוחד לאזור זה של הפנים ומאפשרות פיסול עצמות הלחיים והחזרת נפחן של לחיים שקועות (מילוי לחיים) בעזרתם של חומרי מילוי שונים לפי בחירה. 

מילוי לחיים
 בנפרד או במקביל לטיפול של מילוי עצמות לחיים, הוא טיפול קצר שאינו דורש הכנה. הטיפול מבוצע בשיטה חדישה וללא התערבות ניתוחית.

עיצוב עצמות לחיים – הדגשת עצמות לחיים

במקרים מסוימים, ניתן להסתפק בהרמת / הדגשת עצמות לחיים ללא מילוי לחיים כדי לתת אפקט של מתיחה. לכן במקרים מסוימים ממליץ ד"ר צבר למטופלים לבצע הדגשת או עיצוב עצמות לחיים בשלב ראשון ולפי התוצאות הסופיות ניתן בשלב שני לבצע מילוי לחיים.לכל מטופלת ומטופל מותאם הטיפול הספציפי הדרוש לפי רצונם ולפי שיקוליו המקצועיים של ד"ר צבר.

טיפול עיצוב עצמות לחיים (יש המכנים זאת מילוי עצמות לחיים) יכול להתבצע במקביל לטיפולים אחרים המוצעים במרפאה, כמו מילוי קמטים או פיסול פנים, הפועלים גם הם לשיחזור תווי פנים צעירים יותר. למידע נוסף – קיראו על טיפולים בעזרת בוטוקס.

להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
מטופלים לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
צפה בגלריה המלאה

ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

פגוש את ד"ר צבר
ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל
לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

דר. צבר
14 בפברואר 2017
חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
דר. צבר
כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.
דר. צבר
ראדייס
ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג'ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן יתרונ
דר. צבר
טיפולים אסתטיים ללא ניתוח
ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד. היום, קיימת אלטרנטיבה כמעט לכל ניתוח בתחום הא
דר. צבר
מיקרו קאנולה
הזרקת חומרי מילוי ללא מחט! בעבר, כדי להחדיר חומרי מילוי אל תוך העור או מתחתיו, נאלצו הרופאים להשתמש אך ורק במחטים. בשנים האחרונות, הולכת ונפוצה בקרב רופאים העוסקים ברפואה אסתטית שיטה

השאלה שלי היא אם אפשר להגדיל לחיים רק בחלק העליון כדי שהפנים שלי קצת ישמינו. כרגע הפנים נורא רזות וזה מאוד מציק לי.

כמובן שניתן לעשות זאת, במידה ואכן החלק העליון הוא זה שדורש הצערה או החזרת נפחים ובמקרים מסוימים שידרוג.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

אני רוצה שהלחיים שלי יהייו גבוהות. יש לי פנים רזות ויפות אבל חסר לי בשר בלחיים. השאלה שלי היא אם אתה עושה את זה בלי ניתוח ואם אחרי הטיפול אני יכולה לחזור לעבודה.

אני אכן מבצע את הטיפול ללא ניתוח ואת יכולה לחזור לאחר הטיפול לשיגרת היומיום שלך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

היי דוקטור:-) אני בת 25 נראית טוב – מצבי הרפואי בסדר(יש לי אנמיה קלה) , יש לי פנים ארוכות ועצמות לחיים לא בולטות, מה שמביא לחוסר פרופורציה בפנים שלי. אני מודעת לכך ולכן אני מצטלמת לרוב בפרופילים ומתאפרת בהתאם ומקנאה בכל הבחורות שהתברכו בעצמות לחיים בולטות, מעוניינת לטפל בזה ללא שתלי סיליקון שיראה טיבעי ושלא ישימו לב שעשיתי משהו. אשמח לקבל הצעות לשיפור המצב ופתרונות לטווח ארוך

את מתארת יפה מאוד את חוסר הפרופורציה וכן את הפתרון. במידה ואכן פנייך ארוכות מידי ביחדס לרוחב שבין עצמות הלחיים, בהחלט יש מקום לטיפול הדגשת עצמות לחיים ע"מ לבנות או לשחזר את הפרופורציות הנכונות ולשדרג בכך את מראה הפנים. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ בנושא.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

אשמח לדעת

אכן פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום. לפרטים נוספים את מוזמנת לפנות טלפונית למרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

אני מעונינת לעשות מילוי לחיים ותיקון אף. אך אינני יודעת אם ניתן לתקן את האף ובאיזה צורה.

ניתן לעצב את הלחיים באופן כזה שידגיש במידת מה את עצמות הלחיים. פעולה זו תחמיא לפנים בהתייחס לגובה הפנים על פי התמונה. בנוגע לתיקון האף, אין לי תמונת פרופיל אבל ממה שאני רואה בתמונה, האף זקוק ליישור ולהרמה קלה של הקצה. בכל אופן לגבי מה בדיוק ואיך, את זה אשמח לומר לך במידה ותגיעי אלי לייעוץ.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר
1 10 11 12
שנה גודל פונט
שנה ניגודיות
Secured By miniOrange