לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיצוב הפרופיל

  עיצוב פרופיל (פרופילופלסטיה) – רקע

  הפרופיל משחק תפקיד מכריע באיך שאנחנו נראים ועד כמה אנו מושכים את בני הזוג הפוטנציאליים שלנו. פגם אסתטי כזה או אחר בפרופיל בין אם מדובר בחוסר מולד, בעודף מולד, או בעיוות כלשהו כתוצאה מחבלה או ניתוח כושל, יפגום במראה הפנים, בתדמית ואפילו בהרגשה ובביטחון העצמי שלנו.
  קיימים מרכיבים רבים לפרופיל, אך שניים מהם מהווים ללא ספק את עמודי התווך של הפרופיל והם: האף והסנטר.
  אם תצלמו עצמיכם תמונת פרופיל משני הצדדים, תגלו שאחד נראה טוב יותר מהשני. הסיבה לכך נעוצה בתקופת השהות שלנו בבטן כעוברים. שני חלקי הפנים מתפתחים ובשלב מסוים מתבצע תהליך של היתוך (פיוז'ן) בין שני החלקים. זהו מקור האסימטריה בפנים. בנוסף, במהלך החיים האסימטריה מחריפה בגלל סיבות שונות, בין היתר שינה דומיננטית על צד אחד, ניתוחים בפנים, חבלות בפנים, מחלות שונות שעלולות להטביע חותמן בפנים (שיתוק, חולשה, צלקות) ועוד.
  נשים וגברים רבים שאינם מוכנים לעבור תחת סכין המנתחים ואינם מוכנים לסכן את עצמם בסיבוכים פוטנציאליים, מגיעים בסופו של דבר אל ד"ר צבר לתיקון או עיצוב הפרופיל, או בשמו המקצועי של הטיפול: פרופילופלסטיה.

  עיצוב פרופיל (פרופילופלסטיה) – הטיפול

  ניתן לתקן פגמים אלו ואחרים וניתן לעצב ולשפר את מראה הפרופיל ללא ניתוח ובאמצעות טכניקות פשוטות ובטוחות. מדובר בתיקון פרופיל ללא ניתוח, או פרופילופלסטיה לא ניתוחית. "non surgical prifiloplasty".

  ד"ר צבר משתמש בשיטות שונות של עיצוב, בנייה ושחזור, במטרה לשפר את ניראות הפרופיל ולתקן את האסימטריה באם קיימת. בשיטות אלו נעשה שימוש בחומרים שונים המותאמים באופן אישי לנתוני הפנים של המטופל. חומרים דוגמת ראדייס, אלנסה ואחרים.

  עיצוב הפרופיל ללא ניתוח מבוצע במרפאה, בהליך קצר ובאמצעות טכניקות שונות אותן סיגל לעצמו ד"ר צבר במשך שנים רבות בהן צבר נסיון רב בתחום פיסול הפנים, ובעזרתם של החומרים הטובים והבטוחים ביותר בעולם כיום. מדובר בטיפול שאינו כואב, במהלכו מפסל ד"ר צבר את הפנים במטרה להגיע לתוצאה טבעית ואופטימאלית.

  עיצוב פרופיל (פרופילופלסטיה) – לאחר הטיפול

  בניגוד לניתוח פרופילופלסטיה הדורש אשפוז, הרדמה, סבל, תקופת החלמה, סיבוכים פוטנציאליים ולעיתים קרובות השתלת שתלים בפניו של המטופל, טיפול עיצוב פרופיל ללא ניתוח בידיו של ד"ר צבר, אינו דורש דבר מן המטופל שחוזר מיידית לשיגרה מלאה!

  עיצוב פרופיל (פרופילופלסטיה) – מקרים שכיחים

  • מצח: מצח שקוע,בליטות במצח התחתון.
  • אף: אף נשרי, גבנון, שקע, אף מגלשה, שקעים באף, אסימטריה באף, אף שבור ועוד.
  • שפתיים: שפה עליונה או תחתונה בולטות מידי, שפתיים דקות, שפתיים אסימטריות, חיוך חניכיים ועוד.
  • סנטר וקן לסת: סנטר נסוג או אחורי, סנטר אסימטרי, סנטר עקום, סנטר מתכווץ, קו לסת נשי אצל גברים ועוד.

  אולי יעניין אתכם גם:

  עיצוב סנטר

  עיצוב סנטר או ניתוח סנטר ללא ניתוח

  כל מה שרציתם לדעת על עיצוב סנטר

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   כל מה שרציתם לדעת על עיצוב סנטר
   עיצוב סנטר במסגרת המגמה לפתח טיפולים לא פולשניים כדי להימנע מפרוצדורות ניתוחיות, ד"ר צבר – בעל נסיון עשיר בתחום האסתטיקה הרפואית מעצב ומתקן סנטרים בהליך פשוט וקצר ללא ניתוח
   דר. צבר
   עיצוב סנטר או ניתוח סנטר ללא ניתוח – ללא הרדמה וללא אשפוז
   אנשים רבים מוטרדים ממראה הסנטר שלהם. סנטר אסימטרי, סנטר קן מידי, סנטר נסוג, סנטר עקום, סנטר רחב, סנטר עם גומה אסימטרית, סנטר מתכווץ ועוד. בעבר, הפתרון היחיד לשיפור מראה הסנטר היה הפתר

   רציתי לשאול אם זה ניתוח עם סיכונים?

   את בהחלט מוזמנת אלי לייעוץ בנושא. ניתן בטיפול שאינו ניתוחי לשדרג את הפרופיל באופן משמעותי מבלי שאף אחד ידע שעבר טיפול. תוכלי לשלוח תמונות של 2 הפרופילים, דרך שאלה נוספת בעמוד זה או ישירות למייל של המרפאה ע"מ לבדוק התאמה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר