לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיבוי שפתיים

  עיבוי שפתיים – רקע

  זהו טיפול שמאפשר להגשים בתוך מספר דקות את משאת נפשן של נשים רבות המעונינות לשפר את מראה השפתיים, מבלי שהסביבה תדע שהן עברו טיפול.
  עיצוב, תיחום, הדגשה, הגדלת שפתיים או עיבוי שפתיים טבעי, הם ללא ספק החלק האמנותי ביותר של הרפואה האסתטית וכאן באים לידי ביטוי הכשרון והיצירתיות של הרופא המטפל.

  עיבוי שפתיים – הטיפול

  על השפתיים להיות מותאמות למבנה הפנים. הגדלת שפתיים, הדגשה או עיבוי, חייב להיעשות באופן פרופורציונאלי למראה הפנים כדי להגיע לתוצאות טבעיות.  לאחר הסבר קצר והגדרת התוצאה הרצויה, ד"ר דייויד צבר משתמש במגוון חומרים המוזרקים בטכניקה ייעודית ומדויקת אל האזורים שהוגדרו לטיפול . הטיפול קצר, התוצאה מיידית וברוב המקרים ניתן לחזור לפעילות שגרתית באופן מיידי.  כאשר מדובר בטיפול עיבוי שפתיים טבעי, ד"ר צבר משתמש בחומרי מילוי שפתיים ייעודיים אשר הותאמו במיוחד למבנה הייחודי של השפתיים.

  עיבוי שפתיים – מגוון אפשרויות

  • הדגשת מסגרת השפתיים (Contour).
  • הוספת נפח – מילוי שפתיים (שפה אחת או שתיים).
  • מילוי שפתיים ועיצוב זוויות הפה (Commissures). הרמת הזוויות במקרים של נפילה המקנה ארשת עצובה.
  • מילוי קמטים ותיקון קמטוטים מעל לשפה העליונה באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי.

  מילוי שפתיים – בטיחות

  טיפול מילוי שפתיים מבוצע בידיו המנוסות של ד"ר צבר, אך ורק באמצעות החומרים הבטוחים ביותר המבוססים על חומצה היאלורונית ולרוב בעזרת טכניקת מיקרו-קאנולה, צינורית דקיקה וגמישה המונעת תופעות לוואי ומאפשרת להגיע לתוצאה טבעית, לא רק בטיפול מילוי שפתיים אלא גם בטיפולי פיסול פנים. ד"ר צבר אינו משתמש בחומרים שידועים כלא בטוחים כדוגמת סיליקון בשפתיים או סילורון.

  מילוי שפתיים – גברים

  עיבוי שפתיים טבעי / מילוי שפתיים הפך בשנים האחרונות נפוץ ומבוקש בקרב נשים בכל הגילאים.
  בשיטתו של ד"ר צבר, ניתן לעצב את השפתיים או לעבור מילוי שפתיים מבלי ש"הסביבה תדע" ולכן גם גברים פונים יותר ויותר לטיפול זה ויוצאים מרוצים מהתוצאות.

  עיבוי שפתיים – לאחר הטיפול

  בהתאם לסוג ולכמות החומר שנבחר, הטיפול  עשוי להייות מלווה בנפיחות שנעלמת מהר מאוד. תוצאות ניתן לראות כבר בסיום הטיפול, אך רצוי בכל מקרה לקרר את האזור באמצעות ג'ל קפוא שינתן לך לשימוש במרפאה מייד עם תום הטיפול. כמו כן, רצוי להימנע משתיית משקאות רותחים ביום הטיפול. כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול עיבוי שפתיים, יש להגיע לביקורת.

  אנו מקפידים לשמור במרפאה על הסטנדרטים הטיפוליים והרמה המקצועית הגבוהים ביותר ע"מ שתקבלו את הטיפול האופטימאלי, הבטוח, ואת התוצאות הטובות ביותר.

  צפו בתמונות עיבוי שפתיים לפני ואחרי. קיראו גם על הגדלת שפתיים.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   הגדלת שפתיים
   הגדלה או עיבוי של השפתיים נחשבת לאחת מהפעולות הנפוצות והפופלאריות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. נשים וגברים, חולמים לשנות ולשפר את מראה השפתיים שלהם בצורה הטבעית ביותר. היתרון המובהק בי
   דר. צבר
   הקשר בין בוטוקס ושפתיים-ניפוץ מיתוס
   למרות שבוטוקס הפך להייות שם נרדף לעיבוי שפתיים, לא באמת מזריקים אותו לשפתיים. משפטים כמו "עיבוי שפתיים באמצעות בוטוקס" הם משפטים שמצביעים על בורות של מי שכתב אותם. במאמרים, פרסומות וב

   היי.רציתי לשאול אם ניתן להזיק סיליקון בשפתיים בזמן הריון . תודה:)

   באופן כללי יש להימנע מהזרקות במהלך הריון והנקה. סיליקון עשוי להזיק גם ללא קשר להריון. ראי מאמר שלי שמדבר על סיליקון, בלינק הבא:

   מדוע חומצה היאלורונית עדיפה על סיליקון בשפתיים?

    

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי..עשיתי היום עיבוי שפתיים בחומצה הילארונית יש לי שטף דם בצד אחד בשפה העליונה נראה לא סימטרי כרגע והרופאה אומרת שזה יעבור ואני בספק. והיא הזריקה מזרק שלם לשפה העליונה בטענה שבשום פנים ואופן לא צריך בשפה התחתונה. כרגע אני מאוד נפוחה, כמה שעות אחרי הטיפול וההבדל בין השפה העליונה לתחתונה ניכר מאוד. אני די בחרדות. איך אפשר להיות בטוחה שזה יתאזן? ככה הרופאה טוענת.

   מאחר ואת בסמוך לטיפול קשה לחוות דעה, כרגע השפה מאוד נפוחה והאסימטריה שרואים בתמונה שצירפת יכולה לנבוע מאותה נפיחות ובגלל העובדה שקיים שטף דם בצד אחד. שטף דם אינו תופעה נדירה במהלך טיפל כמו זה שעברת והוא אמור להיעלם מתוך שבוע עד 10 ימים. הנפיחות הגדולה אמורה לחלוף בימים הקרובים. אני נמנע מלחוות דעה על מקצועיותו של רופא זה או אחר, בוודאי בפורמט אינטרנטי ולאור העובדה שאינני מכיר את כל הפרטים כגון סוג החומר, סמיכות, שיטת הזרקה, מהלך הטיפול ומראה השפה טרום הטיפול. אני יכול להרגיע אותך שאם אכן מדובר בחומצה היאלורונית, ניתן להמיס אותה לחלוטין במידה והתוצאה שתתקבל אינה תואמת את זו שרצית. בכל מקרה הנפיחות הגדולה תלך ותיעלם במהלך הימים הקרובים. מציע לך להיוועץ שוב ברופאה שביצעה הטיפול, אני בטוח שהיא תדע לתת לך מענה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי דר' צבר מעוניינת לעשות הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים. אני מניקה חודשיים אחריי לידה האם מותר??? תודה מראש

   לא מזריק במהלך הנקה. לכשתסיימי הנקה, אשמח לטפל.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי מה טווח המחירים של חומצה הילרןאנית בשפתיים ?

   לבירור מחירים יש להתקשר למרפאה 03-6494183

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום, אני בת 30 לפני 4 ימים עשיתי הזרקה אחת של חומצה בשם ג'ויבידרם. נהיה לי שטף דם, נפיחות ואי סימטריה בשפתיים. כל זה פחות מפריע לי כי אני יודעת שיעבור אבל מה שמפריע לי שיש לי מעין גוש בצד אחד של השפה העליונה שאני מרגישה ורואה בבירור שהוא מוגלתי וכואב. הרופא טוען שזה יעבור אבל אני עדיין חושדת. האם זה באמת יעבור, ובמקרה שלא יעבור מה ניתן לעשות? יש לציין שעשיתי עיבוי בשפתיים לפני כ-3 שנים בחומר שנקרא בלוטרו וזה לא קרה לי.

   קשה לי לעזור לך מבלי שבדקתי אותך. ג'ובידרם הוא חומר מצוין אך לא אמורה להופיע מוגלה לאחר הטיפול בשום שלב. ממליץ לך לחזור לרופא שביצע הטיפול, אני בטוח שהוא ידע לטפל בבעייה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 2 3 22