לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיבוי שפתיים

  עיבוי שפתיים – רקע

  זהו טיפול שמאפשר להגשים בתוך מספר דקות את משאת נפשן של נשים רבות המעונינות לשפר את מראה השפתיים, מבלי שהסביבה תדע שהן עברו טיפול.
  עיצוב, תיחום, הדגשה, הגדלת שפתיים או עיבוי שפתיים טבעי, הם ללא ספק החלק האמנותי ביותר של הרפואה האסתטית וכאן באים לידי ביטוי הכשרון והיצירתיות של הרופא המטפל.

  עיבוי שפתיים – הטיפול

  על השפתיים להיות מותאמות למבנה הפנים. הגדלת שפתיים, הדגשה או עיבוי, חייב להיעשות באופן פרופורציונאלי למראה הפנים כדי להגיע לתוצאות טבעיות.  לאחר הסבר קצר והגדרת התוצאה הרצויה, ד"ר דייויד צבר משתמש במגוון חומרים המוזרקים בטכניקה ייעודית ומדויקת אל האזורים שהוגדרו לטיפול . הטיפול קצר, התוצאה מיידית וברוב המקרים ניתן לחזור לפעילות שגרתית באופן מיידי.  כאשר מדובר בטיפול עיבוי שפתיים טבעי, ד"ר צבר משתמש בחומרי מילוי שפתיים ייעודיים אשר הותאמו במיוחד למבנה הייחודי של השפתיים.

  עיבוי שפתיים – מגוון אפשרויות

  • הדגשת מסגרת השפתיים (Contour).
  • הוספת נפח – מילוי שפתיים (שפה אחת או שתיים).
  • מילוי שפתיים ועיצוב זוויות הפה (Commissures). הרמת הזוויות במקרים של נפילה המקנה ארשת עצובה.
  • מילוי קמטים ותיקון קמטוטים מעל לשפה העליונה באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי.

  מילוי שפתיים – בטיחות

  טיפול מילוי שפתיים מבוצע בידיו המנוסות של ד"ר צבר, אך ורק באמצעות החומרים הבטוחים ביותר המבוססים על חומצה היאלורונית ולרוב בעזרת טכניקת מיקרו-קאנולה, צינורית דקיקה וגמישה המונעת תופעות לוואי ומאפשרת להגיע לתוצאה טבעית, לא רק בטיפול מילוי שפתיים אלא גם בטיפולי פיסול פנים. ד"ר צבר אינו משתמש בחומרים שידועים כלא בטוחים כדוגמת סיליקון בשפתיים או סילורון.

  מילוי שפתיים – גברים

  עיבוי שפתיים טבעי / מילוי שפתיים הפך בשנים האחרונות נפוץ ומבוקש בקרב נשים בכל הגילאים.
  בשיטתו של ד"ר צבר, ניתן לעצב את השפתיים או לעבור מילוי שפתיים מבלי ש"הסביבה תדע" ולכן גם גברים פונים יותר ויותר לטיפול זה ויוצאים מרוצים מהתוצאות.

  עיבוי שפתיים – לאחר הטיפול

  בהתאם לסוג ולכמות החומר שנבחר, הטיפול  עשוי להייות מלווה בנפיחות שנעלמת מהר מאוד. תוצאות ניתן לראות כבר בסיום הטיפול, אך רצוי בכל מקרה לקרר את האזור באמצעות ג'ל קפוא שינתן לך לשימוש במרפאה מייד עם תום הטיפול. כמו כן, רצוי להימנע משתיית משקאות רותחים ביום הטיפול. כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול עיבוי שפתיים, יש להגיע לביקורת.

  אנו מקפידים לשמור במרפאה על הסטנדרטים הטיפוליים והרמה המקצועית הגבוהים ביותר ע"מ שתקבלו את הטיפול האופטימאלי, הבטוח, ואת התוצאות הטובות ביותר.

  צפו בתמונות עיבוי שפתיים לפני ואחרי. קיראו גם על הגדלת שפתיים.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   הגדלת שפתיים
   הגדלה או עיבוי של השפתיים נחשבת לאחת מהפעולות הנפוצות והפופלאריות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. נשים וגברים, חולמים לשנות ולשפר את מראה השפתיים שלהם בצורה הטבעית ביותר. היתרון המובהק בי
   דר. צבר
   הקשר בין בוטוקס ושפתיים-ניפוץ מיתוס
   למרות שבוטוקס הפך להייות שם נרדף לעיבוי שפתיים, לא באמת מזריקים אותו לשפתיים. משפטים כמו "עיבוי שפתיים באמצעות בוטוקס" הם משפטים שמצביעים על בורות של מי שכתב אותם. במאמרים, פרסומות וב

   שלום. עשיתי עיבוי שפה עליונה. חצי מזרק. לאחר יומיים הנפיחות ירדה והשפה נראת בדיוק כמו שהיתה לפני ההזרקה. מה הסיבה לירידה בנפח?

   מאחר ואינני יודע מה הוזרק ואיך הוזרק, קשה לומר. יתכן והחומר שהוזרק אינו מותאם לעיבוי שפתיים או שאינו סמיך דיו לצורך זה. אפשרות נוספת היא שפה שאיבדה נפח רב עם השנים ו0.5 מ"ל אינם מספיקים ע"מ להגיע לתוצאה מספקת. בכל אופן ממליץ לך לחזור לרופא שביצע הטיפול ולדון איתו בעניין.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום רב,
   בת 38,עשיתי מילוי שפתיים עם חומצה הילארונית ולאחר 3 חודשים נהיו לי גושים בשפתיים
   האם ניתן לטפל? לאיזה רופא היית ממליץ שאלך ? לכירורג?
   5 שנים לפני כן עשיתי גם מילוי שפתיים דומה ולא קרה לי

   לא אמורים להייות גושים בשפתיים לארחר הביקורת. במידה ועדיין קיימים גושים שכאלה, עלייך לחזור לרופא שביצע הטיפול ולהתייעץ איתו. במקרים מסוימים ניתן באמצעות לחיצות לבטל הגושים ובמקרים אחרים ניתן להמיס.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   הזרקתי לפני 4 חודשים חומצה הילרונית לשפתיים במינון M כך נאמר לי ועכשיו אני רוצה XL האים זה יראה בצורה יותר משמעותית ?

   בהחלט כן, XL בסמיכות גדולה יותר מזו של M.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   כמה זמן מחזיק הטיפול? כל כמה זמן אחרי הטיפול הראשון צריך להגיע לתחזוקה? מה הטיפול שניתן לתחזוקה?

   טווח האפקט האסתטי תלוי בסוג החומר שהוזרק, במינון שהוזרק, בשיטת ההזרקה ועוד. טיפול תחזוקה הוא טיפול שמטרתו לשמר את התוצאה שהושגה בטיפול הראשון.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום רב,
   עברתי הזרקה אחת של סיליקון בשפתיים לפני כשנתיים ולא המשכתי כי הבנתי שיש עם זה בעיות. רציתי לשאול אם אפשר אחרי סיליקון להזריק חומצה היאלורונית כי אמרו לי שזה בעייתי

   אפשר בהחלט, במקרים מסוימים רצוי שלא. ניתן לקבוע רק לאחר הבדיקה במהלך פגישת הייעוץ.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות