לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  כל מה שרציתם לדעת על רפואה אסתטית

  כל מה שרציתם לדעת על רפואה אסתטית

  אנו נלחמים בכל יום מחדש בדברים רבים שקורים לנו בחיים. אנו נאבקים בכל בוקר בפקקים המתישים בדרך לעבודה, מתאמצים להיות אפקטיביים ויעילים בעבודה, מתווכחים עם השליח של ארוחת הצהריים ומתלוננים שהאוכל הגיע קר ובאיחור ובשעות הערב מחזיקים בעמדתנו הבוגרת מול הילדים כדי שיאכלו אוכל מזין, יכינו שיעורי בית וילכו לישון בזמן.

  ישנו דבר אחד שאיננו יכולים להילחם בו והוא הגיל. בכל שנה אנו חוגגים בשמחה יום הולדת עם משפחה וחברים, אך עמוק בתת המודע מחלחלת ההבנה וההכרה שאנו בעצם הולכים ומתבגרים – וכך גם המראה החיצוני שלנו. מכיוון שמלחמה בגיל איננה אפשרית, אנו נאלצים לקבל את השינויים הלא תמיד מחמיאים במראה העור שלנו בכלל ובמראה הפנים שלנו בפרט. ככל שאנו מתבגרים ניתן להבחין בשינויים חיצוניים חדשים במראה העור: קמטים וקמטוטים, עור נפול וחסר חיוניות, כתמים, קפלים, צניחות ואיבוד נפחים ושטחי עור שכבר אינם מתוחים בגלל שינויים הורמונליים ואחרים שהתרחשו בגופינו.

  מכיוון שלכל אחד מאתנו חשוב להיראות טוב כלפי הסביבה, אך בעיקר כלפי עצמנו, אנו משקיעים זמן בהסתרה או טשטוש של הפגמים שנוצרו בעור שלנו. השימוש בקרמים שונים המבטיחים מראה עור מוצק, בריא ומלא מפיח בנו תקווה להשבת המראה הצעיר שאבד לנו, אך ברוב המקרים קרמים אלו אינם עושים את העבודה, והשינוי שמורגש הוא מזערי ביותר במקרה הטוב.

  טיפולים אסתטיים שאינם פולשניים

  השיטה הטובה ביותר להחזיר את המראה הצעיר והחיוני לעור שלנו, היא באמצעות רפואה אסתטית וטיפולים אסתטיים שונים. מכיוון שהרפואה המודרנית מתפתחת ומתחדשת ללא הרף, כיום ניתן למצוא מגוון טיפולים אסתטיים יעילים שאינם כרוכים בטיפולים פולשניים ועם מינימום סיכון וכאב.

  באמצעות החדרה של חומרים מיוחדים לאזורים שונים בעור, ניתן להחזיר את המראה הצעיר והרענן וכך גם לשפר  את התחושה הכללית והביטחון העצמי שלנו. כאשר אנו מרגישים שלמים עם המראה החיצוני שלנו, אנו גם משדרים את ההרגשה הזו החוצה כלפי הסביבה.

  כל מה שרציתם לדעת על רפואה אסתטית

  סוגי טיפולים אסתטיים

  כאמור, קיימים סוגים שונים של טיפולים אסתטיים שאינם פולשניים לצורך הצערת העור והחזרת המראה הצעיר והבריא. הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר שמוצעים לנשים וגברים כאחד, מתמקדים בעיקר באזור הפנים ומכיוון שקצרה היריעה מלהכיל, נציין את הפופולריים שבהם:

  • טיפול אסתטי בקמטים – זהו הטיפול הנפוץ ביותר בקרב אנשים רבים, מדובר בטיפול פשוט, מהיר, ללא כאב ועם תוצאות מידיות. באמצעות הזרקה של בוטולינום טוקסין או בשמו המסחרי בוטוקס לאזורים שונים בפנים, ניתן להחליק, לטשטש ולהעלים קמטים וקמטוטים הגורמים למראה עור פנים עייף ומבוגר.
  • תיקון אף ללא ניתוח – האף הוא האיבר הבולט ביותר בפנים שלנו, זאת מכיוון שהוא נמצא בדיוק במרכז הפנים. אנשים רבים סובלים מחוסר ביטחון במראה הפנים בגלל אף שנראה מעט עקום, בולט, נישרי ועוד. במקום לבצע ניתוח אף הכולל הרדמה מלאה, כאבים, החלמה ממושכת וכרוך בסיבוכים פוטנציאליים, ניתן לבצע תיקון של אף בעייתי במהירות ויעילות וללא ניתוח באמצעות הזרקה של חומרי מילוי מיוחדים, המפסלים את מראה האף באופן מיטבי.
  • מתיחת פנים – עור הפנים שלנו נוטה להיות חסר גמישות בגילאים מבוגרים, וכך מראה הפנים חושף את הגיל האמיתי שלנו או חלילה מוסיף לנו שנים נוספות! באמצעות טיפול אסתטי של מתיחת פנים ללא ניתוח, ניתן להחזיר את המראה הצעיר, הרענן והמתוח שהיה לנו בעבר. באמצעות שימוש בחוטי מתיחה רפואיים המוחדרים לפנים, העור נמתח והקמטים נעלמים.

  יתרונות טיפולים אסתטיים

  באמצעות הטיפולים האסתטיים ניתן להחזיר את המראה הצעיר, הבריא והרענן שאבד לנו במהלך הזמן. טיפולים אלו נעשים ללא ניתוחים או אשפוזים והתוצאות נראות לעין מידית לאחר הטיפול או לאחר מספר ימים בודדים. מכיוון שמדובר בטיפולים שאינם פולשניים, רמת הסיכון יורדת משמעותית והמטופלים יכולים לחזור לשגרת חייהם באופן מידי.