לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  טיפולים אסתטיים ללא ניתוח

  יתרונות טיפולי אסתטיקה ללא ניתוח

  ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד.

  לאחר פעולה כזו נכנס הגוף שעבר סוג של טראומה, לתקופת החלמה, שתהייה מלווה בתופעות לוואי כאלו ואחרות ובמקרים מסוימים יופיעו סיבוכים בשלב זה או אחר במהלך הניתוח ו / או אחריו.

  נכון להיום יש ניתוחים מסוגים שונים שמוגדרים כניתוחים קלים ובטוחים ומנתחים בעלי שם עולמי שמבטיחים מזעור של הסיכונים ותוצאות נפלאות. אך למרות הקידמה הרפואית ואנשי המקצוע המיומנים חשוב לקחת בחשבון שניתוח עדיין מחייב חיתוך בגוף האדם,התמודדות עם כאב, תופעות לוואי ופעמים אף סיבוכים. מסיבה זו הבחירה הראשונה של רוב האנשים היא טיפולי אסתטיקה ופרוצדורות רפואיות שונות שאין מצריכות ניתוח ו / או הרדמה.

  טיפולים אסתטיים ללא ניתוח

  אין צורך בהרדמה

  ניתוח מצריך הרדמה כללית או חלקית. רוב הניתוחים האסתטיים מתבצעים בהרדמה כללית. נכון לשנים האחרונות תחום ההרדמה התפתח (כמו תחומי רפואה נוספים) וניתן לבחור רופאים מרדימים מיומנים עם מוניטין מצוין, אך עדיין יש לקחת בחשבון שהרדמה יכולה להיות מסוכנת.

  יש סוגים שונים של הרדמות והמרדים צריך לבצע הכנה מקדימה שכוללת סקירת הרקע הרפואי של המטופל טרם הניתוח וזאת על מנת לתכנן את מהלך ההרדמה וסוג ההרדמה המתאים ביותר לגופו ולמצב בריאותו. לא ניתן לקבוע כיצד  יגיב גופו של המטופל להרדמה והאם לא יתפתחו סיבוכים כתוצאה מהפעולה לכן מטופלים מעדיפים תמיד פעולה רפואית שאיננה כרוכה בהרדמה כללית.

  יתרונות נוספים של טיפולים אסתטיים ללא ניתוח

  • טיפולים בטוחים – טיפולי אסתטיקה ללא ניתוח, כמו למשל טיפול בעזרת בוטוקס, הם טיפולים בטוחים. כמובן שיש לוודא שהחומרים בהם משתמש הרופא הינם בטוחים ומתקדמים ועומדים בכל התקנים המחמירים ביותר של גופי הרפואה בארץ ובעולם. מעבר לכך, חשוב ביותר שהרופא המטפל יהייה בעל מוניטין ונסיון רב בתחום.
  • ללא סיבוכים – תופעות הלוואי מזעריות והסיבוכים שעלולים לנבוע כתוצאה מטיפולים אלו הם אפסיים  ביחס  לסיבוכים הניתוחיים.
  • תוצאות הפיכות: בניגוד לניתוח, כאן מדובר בתוצאות הפיכות לחלוטין. כאשר ניתוח לא צלח ובוצע למשל תיקון יתר באף, מראה האף לא יחזור לעולם למצבו הקודם.
  • ללא אשפוז וחזרה מיידית לשיגרה– אין צורך באשפוז  והמטופל חוזר לשגרה מלאה מייד בתום הטיפול.
  • החלמה – ללא חתכים, ללא תפרים וללא חבישות. חלק מהטיפולים הלא ניתוחיים ברפואה אסתטית נקראים "טיפולי הפסקת צהריים". ניתן לעבור את הטיפול ומייד לאחר מכן לחזור לעבודה מבלי שאף אחד ירגיש.

  העבר לעומת ההווה – תחום האסתטיקה

  בניגוד לעבר, כיום ישנה אפשרות לעבור טיפולים אסתטיים מסוגים שונים ללא ניתוח ולזכות בתוצאה נפלאה וטבעית לחלוטין. היתרונות של טיפולים אסתטיים ללא ניתוח וללא הרדמה הם שאין צורך בהכנה מקדימה מקפת והתמודדות עם הסיכונים של הניתוח ושל ההרדמה.

  בעבר  מי שרצה מתיחת פנים, תיקון אף, עיצוב של השפתיים והסנטר וחלקים נוספים בפנים היה צריך לעבור ניתוח אסתטי. כיום, ברוב המקרים אין צורך, ניתן ליהנות מעצמות לחיים גבוהות, סנטר בעל פרופורציות מושלמות, קו לסת חד וברור ואף ישר ומורם ללא ניתוח וללא חשש.

  לא לכל רופא שעוסק ברפואה אסתטית  יש הידע ובעיקר הנסיון. ד"ר דייויד צבר מבצע טיפולים אלו על בסיס יומיומי באמצעות טכניקות ייחודיות שמתבססות על הידע  והניסיון שלו רב השנים בתחום זה.