לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  בוטוקס לגברים

  בוטוקוס הינו קומפלקס של חלבונים שעוברים תהליכי טיהור, ומופקים בתנאי מעבדה. בוטוליניום טוקסין נחשב לאחד החומרים הבטוחים ביותר ומאושר לשימוש בלא מעט התוויות אסתטיות אך לא רק, ע"י FDA האמריקאי, CE האירופאי ומשרד הבריאות של 75 מדינות, ישראל בתוכן. מזה עשרות שנים נעשה שימוש בבוטוקס לטיפול בבעיות רפואיות מגוונות אך גם לטיפול בהתוויות שונות ברפואה אסתטית, כגון טיפולי קמטים, טיפול בהזעת יתר, טיפול במיגרנה ועוד.

   בוטוקס לגברים

  עם התפתחותה של הרפואה באופן כללי והרפואה האסתטית בפרט, החלו להשתמש ברחבי העולם בבוטוליניום טוקסין במטרה לשפר את מראה העור ולהצעיר את מראה הפנים והצוואר. בשנת 2002, הוכיח מנהל התרופות האמריקאי (FDA) את בטיחותו ויעילותו של הבוטוליניום טוקסין והעניק לחומר חותמת המאשרת את השימוש בו בתחום הרפואה האסתטית.

  בעבר, קהל היעד של הטיפול היה נשים. ככל שעוברות השנים גובר הביקוש לבוטוליניום טוקסין ויחד עם זאת גוברת המודעות האסתטית, גובר הרצון לשיפור באיכות החיים והרצון לשמור על תפריט תזונתי מאוזן בשילוב של פעילות גופנית אצל שני המינים ולכן גם גברים רבים החלו לעבור טיפולים אסתטיים ביניהם טיפולי בוטוקס לגברים.

  הפנים הם כרטיס ביקור וכולם רוצים לשמר את המראה הצעיר. הבסיס לטיפול אסתטי מקצועי ונכון הוא להגיע למראה טבעי בהתאם לגיל המטופל. אצל רוב הגברים סימני הזדקנות העור מגיעים בשלב מאוחר יותר, אך כאשר הם מתחילים להופיע, הקמטים נראים לעין בצורה ניכרת ואת זאת ניתן למנוע באמצעות שימוש מוקדם בטיפולי בוטוליניום טוקסין. האזורים הפופולאריים ביותר בהם בוחרים גברים לטפל באמצעות הבוטוקס הינם המצח, הגבות וסביב העיניים.

  איך זה עובד?

  ברגע שה בוטוליניום טוקסין מוזרק, הוא מרפה או משתק לפי הצורך את השרירים באזור הספציפי. הפעולה גורמת להרפייה של אותם שרירים וכתוצאה מכך העור הופך חלק ומתוח. לכל אזור מותאם מינון מתאים בהתאם למסת השרירים ומידת התכווצותם והיווצרות הקמטים.

  מטופלים רבים אינם מעוניינים במראה חלק לחלוטין ומעדיפים לשמר קמטוטים עדינים. הבוטוקס מאפשר זאת וזהו אחד היתרונות שהבוטוקס מביא איתו, היכולת  לשלוט בתוצאה. לאחר הטיפול אין תופעות לוואי והחזרה לשיגרה היא מיידית. התוצאות הראשוניות נראות לעין כבר לאחר 48 שעות כאשר התוצאה הסופית מגיעה עד שבועיים מרגע הטיפול.

  יתרונות הטיפול

  • טיפול מונע להופעה של קמטים עמוקים יותר.
  • התוצאות של הבוטוקס הן טבעיות ואינן מסגירות את דבר הטיפול.
  • טיפול שיודע למחוק ולהעלים קמטי הבעה.
  • אינו דורש הרדמה או אלחוש.
  • כאשר הטיפול מבוצע בידיים מנוסות, הטיפול בטוח לחלוטין וללא תופעות לוואי.
  • טיפול זול משמעותית בהשוואה לטיפולים פולשניים יותר.
  • מאפשר חזרה מיידית לשגרת החיים.