לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר
צור קשר

מתיחת גב כף היד

מתיחת גב כף יד – רקע

העור המכסה את גב כף היד הוא הדק ביותר בגוף וכמות השומן התת-עורי באיזור זה היא מזערית. עם הגיל, הופך העור דליל יותר כתוצאה מאובדן נפח (התמעטות השומן התת-עורי) ועצמות הידיים ובעיקר הוורידים הופכים בולטים יותר.

נשים רבות מטפחות את עור הפנים אך מזניחות את הידיים, דבר החושף את גילן האמיתי ואינו עולה בקנה אחד עם מראה פנים צעיר וזוהר.
עובדה זו נובעת כתוצאה מחוסר מודעות לנושא טיפוח איזור זה, מודעות אשר הולכת וגוברת בשנתיים האחרונות. 

גם גברים מבינים יותר ויותר שטיפוח כפות הידיים חשוב לא פחות מזה של הפנים וחלקי גוף אחרים.


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


מתיחת גב כף יד – הטיפול

עד לאחרונה, שיטת הטיפול העיקרית באובדן נפח הייתה שאיבת שומן מאיזור אחר בגוף והזרקתו אל תוך גב היד, שיטה כואבת, מורכבת, יקרה ובעלת אפקט לטווח קצר.

ד''ר צבר במגזין לאשה

ד”ר צבר במגזין לאשה

החידוש האחרון בתחום זה נקרא “מתיחת גב כף יד” או “הצערת גב היד” (“Hand Rejuvenation”).
מדובר בהחדרת חומרי מילוי נספגים באמצעות טכניקה פשוטה, ללא חתכים וללא כאבים. הטיפול מאפשר לעור באיזור גב היד להימתח וכתוצאה מכך לחשוף פחות את העצמות, הגידים והוורידים. ניתן לחזור לשיגרה מייד עם סיומו והידיים לאחר שעברו טיפול זה, נראות צעירות יותר מבלי לחשוף את דבר הטיפול או את גילן האמיתי.


טיפול מתיחת כף יד מבוצע בידיו המיומנות של 
ד”ר צבר וניתן לביצוע במקביל או כהשלמה לטיפולים נוספים המבוצעים במרפאה. ד”ר צבר עושה שימוש לצורך זה בחומרי המילוי החדישים ביותר כגון ראדייסחומצה היאלורונית ואחרים, בעלי צמיגות גבוהה המתאימה בין היתר לכף היד. בנוסף לטיפול מתיחת כף יד, מומלץ על טיפול הצערת ושימור עור כף היד באמצעות טיפולי מזותרפיה או מזו רולר המבוצעים במרפאה.

מתיחת גב כף יד – בטיחות

בניגוד לפרוצדורות ניתוחיות בהן מבוצעים חתכים, מתיחת גב כף יד באמצעות חומרי מילוי היא הליך לא ניתוחי בטוח לחלוטין. חומרי המילוי המתקדמים ביותר, מוחדרים אל מתחת לעור הדק באזור גב כף היד בנקודה מוגדרת מראש, ללא חתכים וללא תפרים. המטופלים חוזרים לשיגרה מייד עם תום הטיפול.

להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
מטופלים לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
צפה בגלריה המלאה

ד”ר דייויד צבר MD: “כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים

מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד”ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

פגוש את ד"ר צבר
ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל
לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

דר. צבר
14 בפברואר 2017
חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע”י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל
דר. צבר
ראדייס
ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג’ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן

מה עלות הטיפול?

עלויות ניתן לברר טלפונית מול המרפאה 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

כשעושים מתיחת פנים כירורגית, אז חותכים עור מיותר ותופרים חזרה את הפתח שנוצר. פעולה זו גורמת למתיחת העור שנותנת לך להיראות עשר או חש עשרה שנה פחות מגילך והיא נשארת לכול החיים. כמובן שעם הזמן הגוף ממשיך להזדקן, אבל מאותה נקודה שאליה הגעת ע"י מתיחת פנים, ואל חזרה לאותו מצב כאילו לא עשית בכלל מתיחה.
השאלה שלי היא, האם המתיחה ע"י חוטים, נותנת את אותו אפקט לכול החיים, או שמתי שהו החוטים נמסים ואז העור חוזר להתרופף כמו לפני הטיפול?

אני לא יודע מאיפה הגעת למסקנה שהאפקט המושג בהליך כירורגי הוא לשארית חייך, המידע שבידך שגוי. כל שכן בהליך שאינו כירורגי שבו מבוצעת מתיחה אך ורק של העור ולא של הרקמות העמוקות. החוטים נספגים ומחליף אותם קולגן חדש.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

גיל 48.5 מין נקבה האים זה כולל גם את האצבעות?

לא. צרי קשר עם המרפאה בנוגע למחירים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

עוד בצעירותי היו לי ידיים עם קמטוטים וורידים בולטים.
היום אני בת 56 ומתעניינת בטיפול הנ"ל.
האם אפשר לבצע את אותו טיפול גם באצבעות ביד?
האם המילוי לא יגביל את התנועה ביד?
איזה חומר אתה ממליץ שמחזיק לזמן ארוך יותר?
מה העלות של טיפול כזה לדוגמא "רדיאס"?
אודה לך על התייחסותך:)

לא ניתן לכלול את האצבעות בטיפול זה, לא תהייה שום הגבלה, חומרים נספגים בעלי סמיכות הגבוהה ביותר. עלויות תוכלי לברר בט"ל מול המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

שלום, בת 52 הייתי מבקשת לדעת:1. כמה זמן נשמר הטיפול (מתיחה באמצעות חומרי מילוי? 2. כמה עולה הטיפול הנ"ל?

משך האפך האסתטי תלוי בסוג החומרי הנבחר, בד"כ מדובר בתקופה של בין שנה לשנתיים. מחירים ניתן לברר במוקד זימון תורים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר
שנה גודל פונט
שנה ניגודיות