לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מיגרנה

  מה זה מיגרנה – רקע כללי

  בניגוד לכאבי ראש מסוגים שונים, מיגרנה היא הפרעה המתבטאת בהתקפים חוזרים של כאב שתוקף צד אחד של הראש, בד"כ באזור המצח, הרקה והעין.

  הכאב מאופיין כ"הולם" (כמו פטיש) ומלווה לרוב בבחילות, הקאות ורגישות לאור ולרעש. בלא טיפול למיגרנה, התקף מיגרנה יכול להימשך בין מס' שעות למס' ימים, כאשר הסובלים ממיגרנה מדווחים כי הם חשים הקלה כאשר הם במנוחה בחדר חשוך ושקט.
  מיגרנה נוטה להייות תורשתית ורוב הסובלים ממנה מדווחים על קרובי משפחה שסובלים מהבעיה.

  ה"מעוררים" – מה גורם למיגרנה

  בין הגורמים השכיחים המעוררים התקפי מיגרנה, ניתן למנות לחץ נפשי, מחסור או עודף בשינה, מחזור חודשי, דילוג על ארוחות ומוצרי מזון כגון: שוקולד, קפאין, יין אדום, גבינות מסוימות ועוד.

  פגיעה באיכות החיים

  השפעת המיגרנה על איכות החיים היא עמוקה. רוב הסובלים ממיגרנה שאינם מקבלים טיפול, חווים הפרעות בתפקוד הימיומי, פגיעה בפרודוקטיביות ונוטים למחלות כמו דיכאון, הפרעות חרדה, אפילפסיה ושבץ.

  שכיחות

  המיגרנה מהווה תופעה נפוצה: קיימת הערכה לפיה כ 18% מהנשים וכ 6% מהגברים סובלים ממיגרנה וכ15% מכלל האוכלוסייה בארה"ב ובישראל.
  למרות שמיגרנה יכולה לתקוף בכל גיל, היא נפוצה יותר בגילאים 25 עד 55.

  טיפול למיגרנה עם בוטוקס

  עד לשנת 2010, נעשה שימוש בטיפולים תרופתיים שונים, להקלת הכאב, לעצירת ההתקף ולמניעה.
  באוקטובר 2010, התקבל אישור הFDA האמריקאי עבור טיפול מניעתי במיגרנה בעזרת בוטוקס נגד כאבי ראש. בוטוקס הינו הטיפול המניעתי היחיד והיעיל ביותר הקיים כיום כטיפול למיגרנה.

  ד"ר צבר מטפל בהצלחה רבה במיגרנה באמצעות בוטוקס במטופלות ומטופלים בטווח גילאים רחב. משך טיפול בוטוקס נגד מיגרנה או נגד כאבי ראש האורך כ- 15 דקות, ללא כאבים ועם חזרה מיידית לשיגרה יומיומית.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   בוטוקס מידע נוסף
   בוטוקס / בוטוליניום טוקסין (Botulinum Toxin) בוטוליניום טוקסין הינו קומפלקס חלבוני המופק בתנאי מעבדה קפדניים, מחיידק הקרוי קלוסטרידום בוטוליניום. קיימים שבעה סוגים (סרוטיפים) שונים

   אני בת 30 בריאה ומאושרת נשואה ואמא לשתיים קטנים. היו לי התקפי מיגרנה חריפים ביותר לפני כשלוש שנים ופתאום נעלמו כפי שצצו. כיום אני סובלת מזה מספר ימים במיגרנות קשות וזה אפילו יותר בעייתי עכשיו מפעם שעברה כי אני מניקה אז משתדלת להימנע מכדורים… אני ממש ממש סובלת! אשמח לקבל עזרה לפיתרון..

   לצערי לא איש בשורות אני, הטיפול בבוטוקס יעיל מאוד אך אסור במהלך הנקה כך שרק לאחר סיום ההנקה אוכל לעזור.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אני בת 63 חודש לאחר ניתוח מתיחת פנים, עם כאבי ראש ולחץ באזנים, ותחושה של בחילה, האם זו תופעה טבעית או מיגרנה שהתעוררה?

   מציע לך לפנות בשאלה למי שניתח אותך.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   דוקטור צבר שלום,
   הנני בחורה בריאה בת 34 הסובלת מתופעת מפרק הלסת (שחיקת שיניים בשינה).
   האם אתה מציע במרפאתך טיפול לתופעה הנ״ל?
   עד כה טופלתי במרפאת כאב בביה״ס לרפואת שיניים בהדסה ע״כ, בטיפול תרופתי במינון נמוך-אלטרולט 5 או 10 מ״ג, פעם ביום למשך כ 8 חודשים. הטיפול נחשב כחד פעמי ועברה מאז שנה לערך ולפני כחודש הכאבים חזרו.
   מאחר והדבר מפריע לי מאוד בחיי היומיום- כאבי ראש, פנים- באזור הלחיים ואזורי הרקות- כאבים טמפורליים, וכמובן עייפות מרובה, הייתי מעוניינת לטפל בהקדם. שימת מנשך לילי (קשיח ותחתון) מקילה אך במקצת. שכן, אני מתעוררת כשהלכת נוגסת בחוזקה במנשך…
   הייתי מעוניינת לטפל. אשמח לשמוע ממך בעניין ובייחוד לדעת לגבי הסיכונים ותופעות הלוואי.
   בתודה מראש,

   בהחלט אוכל לטפל בך. מדובר בטיפול באמצעות באמצעות בוטוקס. זה דיי דומה לטיפול שנקרא Jaw Reduction עם שדרוג קל עבור הבעייה ב TMJ. עיקר הטיפול הוא כמובן בשריר ה"מאסטר". את מוזמנת להגיע לייעוץ ואוכל לתת לך את כל המידע.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   1. באיזה איזור מוזרק הבוטוקס?
   2. לכמה זמן הוא מגן מהתקף מגרנה?
   3. האם יש תופעות לואי?

   האזורים המטופלים כפופים לתאור הקליני של התקפי המיגרנה, כך שאין אזור אחד קבוע. משך האפקט של הטיפול שונה בין מטופל למטופל, אך בד"כ מדובר בלפחות 3-4 חודשים. במידה ונעשה שימוש נכון בבוטוקס, לא אמורות להופיע תופעות לוואי אך תיאורטית תמיד יכולות להופיע, בין היתר כאבי צוואר, חולשת שרירים, הרמת/צניחת גבות או עפעפיים ועוד.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האם מדובר בטיפול חד פעמי ? האם על הדרך הטיפול מעלים גם את המיגרנה וגם את הקמטים?
   אני בת 46 סובלת ממיגרנות בכל מחזור , ניסיתי טיפולים אלטרנטיביים ולא עזר, מטופלת ע"י נוירולוגית עם כדורים כנגד הכאבים
   האם בדיקה והתייעצות איתך עולה כסף?

   הטיפול הוא חד פעמי ויש לחזור לאחר מספר חודשים. במידה והטיפול נעשה גם באזור של קמטים, גם הקמטים מושפעים. הייעוץ כרוך בתשלום.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר