לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  חוטים נספגים

  חוטי הפלא האלה יודעים לעשות מה ששום חומר מילוי לא יודע לעשות!

  חוטים נספגים – רקע

  בשנת 1952, המציאו את החוטים הראשונים. מטרתם הייתה לתת מענה לצורך אדיר. נשים וגברים שחששו מניתוחים וחיפשו פתרון קל, קצר ובטוח. הם היו מורכבים להחדרה וגרמו לסיבוכים רבים. מאז ועד היום עולם הרפואה ביצע נסיונות רבים כדי למצוא את החוט האידיאלי. חוט שידע להרים ולמתוח ובו זמנית להייות בטוח ופשוט להחדרה. נסיונות אלה לא ממש צלחו. רק בתחילת המילניום הנוכחי, פלסטיקאי גיאורגי בשם מרלן סולימנדזה, הביא את הבשורה. חוט הנושא את השם "אפטוס". הדורות הראשונים של החוט התקשו להמריא אך עם השנים פותחו דורות חדשים של חוטים נספגים. חוט האפטוס הפך למשפחה של חוטים מסוגים שונים המותאמים למטרות שונות. חוטים בטוחים שמוחדרים בטכניקה פשוטה ומביאים לתוצאה משמעותית. במקביל הומצאו סוגים שונים של חוטים נוספים. עד היום חוטי האפטוס (®Aptos) נשארו הפופולאריים ביותר.

  כיום קיימים סוגים שונים של חוטים העשויים מחומרים שונים ובעלי תכונות שונות, עובדה זו מאפשרת להתאים את סוג החוט המתאים ביותר עבור כל מטופלת ומטופל. החומרים הנפוצים יותר כיום הם חומצה פולילקטית (PLLA),  פולידיאקסנון (PDS או PDA) ופוליקאפרולקטון (PCL) בדומה לחומר המילוי אלנסה.

  חוטים נספגים לפנים ולצוואר – הטיפול

  • מתיחת הפנים והצוואר מבוצעת במרפאה, בידיו המיומנות והמנוסות של ד"ר צבר ובטכניקות ייחודיות, בו זמנית באזורים השונים בפנים והצוואר, תוך שמירה על המראה הטבעי.
  • ד"ר צבר הוא היחיד בארץ המבצע טיפול הרמת קצה האף באמצעות חוטים נספגים!
  • מדובר בטיפול קצר ללא ניתוח, ללא צלקות וללא זמן החלמה. לאחר חיטוי והרדמה, מוחדרים החוטים אל מתחת לעור ומבוצעת המתיחה המבוקשת.
  • עודפי החוט יסולקו בסיום הטיפול וניתן לחזור לשגרה מייד לאחר הטיפול. לאחר מתיחת פנים בחוטים, העור רגיש למגע, נפוח, מכוווץ ולעיתים יופיע שטף דם שיחלוף.
  • ד"ר צבר משלב במקרים רבים את הטיפול בחוטים עם מילוי קמטים ובוטוקס, לקבלת אפקט אופטימאלי של מתיחה וכיווץ.

  חוטים נספגים – מנגנון הפעולה

  טיפול הרמת פנים ללא ניתוח יכול במידת הצורך להתבצע הן בפנים והן בצוואר בטיפול אחד, ע"מ לשפר את המראה ולהצעיר את העור.
  המבנה הייחודי של חוטים נספגים, חוטי אפטוס, חוטי פרומואיטליה ואחרים, מאפשר לעור להימתח בזכות זיזים מיוחדים הממוקמים על גבי החוטים ובמקביל מביאים לייצור של קולגן חדש למיצוק האזורים המטופלים.
  בשלב הראשון מבוצעת הרמה מכאנית של העור ובשלב השני,הרחוק יותר, חלים שינויים מבורכים של מיצוק ברקמות הרכות בהם ממוקמים החוטים.
  טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח מביא לתוצאה של מתיחה ו הצערת עור הפנים. בהקשר זה קיראו גם על העלמת קמטים.

  חוטים נספגים – למי מתאים הטיפול?

  הטיפול בחוטים נספגים מתאים לנשים וגברים הסובלים מצניחות ורפיון בעור הפנים והצוואר וחוששים מניתוח מתיחה ומפעולות כירורגיות בלתי הפיכות.
  בין היתר, מתאימים החוטים להתוויות ולאיזורים הבאים:

  • הרמת גבות
  • עצמות הלחיים
  • הרמת קצה האף
  • קפלים ורפיון בצידי האף והפה
  • צניחה של העור על קו הלסת
  • עור עודף באזור הסנטר הכפול
  • רפיון בצוואר

  חוטים נספגים – בטיחות ויתרונות

  כל החוטים בהם משתמש ד"ר צבר בטיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח ומתיחת צוואר ללא ניתוח, הינם נספגים לחלוטין, בטוחים ומאושרים. מדובר בחוטי מתיחה סינטטיים זהים לחומרים בהם משתמשים לייצור חוטי התפירה הנספגים בניתוחים. לטיפול זה יתרונות רבים, בין היתר: הרדמה מקומית בלבד, טיפול קצר ובטוח, תוצאה מיידית וטבעית, תוצאה בשני שלבים ולטווח ארוך.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים נספגים
   קיימים סוגים שונים של חוטים נספגים: קצרים, ארוכים, משוננים, בעלי קונוסים, חלקם מוחדרים באמצעות מחט וחלקם באמצעות קאנולה, עם קיבוע בלי קיבוע, עם תפרים, ללא תפרים ועוד. החוטים החדישים ב
   דר. צבר
   חוטים נספגים
   מתיחת פנים בחוטים נספגים | מילוי קמטים בחוטים – רקע קיימים אזורים בפנים שבהם אין צורך בתוספת נפח אלא רק בשיפור מרקם העור והעלמת קמטוטים. מתיחת פנים באמצעות חוטים מתבצעת עם חוטים
   דר. צבר
   כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
   הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.