לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מיצוק עור הפנים

  אחד הסימנים להזדקנות העור היא הידלדלות של עור הפנים וגב כפות הידיים. בעבר נוסו שיטות שונות להתמודדות עם המצב ולשיפור מראה הפנים באמצעות איפור, מדבקות שמותחות את העור, קרמים שמייצרים נפיחות ועוד. כיום קיימות שיטות יעילות ביותר עבור מיצוק עור הפנים, המבטיחות תוצאות מוצלחות לאורך זמן.

  מיצוק העור – במה מדובר?

  שני הפרמטרים העיקריים לעור מוצק ובריא הם רמות הקולגן והאלסטין המקנים מוצקות וגמישות לעור וכן הבסיס שעליו "מונח" העור, בדיוק כמו קאנבאס ציירים שמתוח על גבי מסגרת עץ. בעור מוצק יש צפיפות גבוהה של קולגן, חומצה היאלורונית, ואלסטין. ככל שכל אלו יורדים בכמות ובאיכות (בדרך כלל כתוצאה מחשיפה לשמש, עישון והזדקנות עור הפנים), כך עור הפנים הולך ומידלדל. כיום ניתן להשפיע על מיצוק העור על ידי החדרת מרכיבים שונים שהולכים ומתמעטים בו עם השנים.

   מיצוק העור

  מיצוק עור הפנים – הפלא החדש

  נכון להיום נשים וגברים רבים פונים אל טיפולי מתיחת צוואר ופנים ללא ניתוח. כאן מדובר בשיטה חדשנית נטולת סיכונים הכרוכים בניתוח ונטולת תופעות לוואי שיכולות לסכן את המטופל. השיטה מערבת חוטי מתיחה שידועים גם בשם 'חוטי הפלא' המצליחים למתוח את עור הפנים והצוואר בצורה טבעית ולשחזר את אותו מראה נפלא של עור מתוח שאפיין את עור הפנים בגיל צעיר יותר. המתיחה טבעית ואין סימנים נלווים לתהליך. החוטים נספגים ולכן אין צורך בקיבוע כירורגי. יתרונות הטיפול באים לידי ביטוי בפרמטרים הבאים:

  • טיפול בטוח – ללא סיכונים תופעות לוואי חריגות.
  • החלמה מהירה וללא זמן החלמה.
  • ללא צלקות – טיפול זה אינו מותיר צלקות, בניגוד לטיפולים ניתוחיים רבים בתחום הרפואה האסתטית.
  • טיפול קצר – הטיפול אורך כחצי שעה ולאחר מכן ניתן לחזור לשגרת החיים.
  • ללא ניתוח – וללא סיבוכים פוטנציאליים הקשורים בד"כ לניתוח ולהרדמה.

  אבחון על ידי רופא מנוסה בתחום

  אם גם אתם החלטתם למצק את עור הפנים ולשפר את המראה, הצעד הראשון הוא לבחור באותו רופא מוביל בתחום, בעל שנות ניסיון רבות בכל הקשור לטיפול מיצוק עור הפנים וטיפולים נוספים ברפואה אסתטית של הפנים. חשוב לוודא שהחומרים בהם משתמש אותו רופא הם חומרים בטוחים לשימוש ומאושרים על ידי משרד הבריאות או ה- FDA. הצעד הראשון אותו יבצע הרופא, יהיה אבחון עור הפנים וזאת על מנת להחליט האם אתם אכן מתאימים לטיפולובמידה וכן, מהי השיטה המתאימה ביותר עבורכם. שלושת השאלות החשובות עליהן יענה הרופא בעת האבחון הן: מצב העור שלכם, השיטה המתאימה ביותר עבורכם והחומרים בהם יעשה שימוש על מנת להשיג את התוצאה של מיצוק עור הפנים.

  לסיכום, נכון להיום השיטה הטובה ביותר למטרת מיצוק עור הפנים היא מתיחת פנים וצוואר ללא ניתוח על ידי חוטים נספגים. טיפול זה מוביל לתוצאות טבעיות של הצערת עור הפנים, תחושה נפלאה ושבחים מכל הסביבה.

  דברים נוספים יכולים לעניין אתכם: