לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  חידוש עור הפנים ללא ניתוח

  רבים מאיתנו מנסים להילחם בתהליך ההזדקנות הטבעי שהגוף ובמיוחד העור שלנו עוברים. תנועת הרדיקלים החופשיים גורמת להתפתחות של תהליכי חמצון המעודדים את התהליך הבלתי נשלט.

  חלקינו מנסים שיטות כאלו ואחרות על מנת למנוע או לפחות לעכב את תהליך הזדקנות העור: הימנעות מעישון, שינוי אורח חיים והרגלי תזונה, הימנעות מחשיפה לקרני השמש ועוד.

  גם כאשר אנחנו משלבים את כל השיטות הנ"ל, הגיל ממשיך לעשות את שלו, ייצור חלבונים שאחראים על מיצוק וגמישות העור, קולגן ואלסטין, נפגעים, שומנים נספגים ונודדים, והקמטים והקמטוטים, הצניחות והשקעים מתחילים להתגלות על הפנים. לאלו שמתלבטים האם לחשוף את עורם לסכין המנתחים, קיימת דרך אחרת, פשוטה, בטוחה ואפקטיבית – חידוש עור הפנים ללא ניתוח.

  איך זה מתבצע בפועל?

  הפנים הן כרטיס ביקור ובאמצעות טיפול מקצועי של חידוש עור הפנים ללא ניתוח, ניתן להצעיר את מראה הפנים באופן טבעי ונעים למראה.

  טיפול של חידוש עור הפנים ללא ניתוח הוא שילוב של מספר שיטות העושות שימוש במספר חומרים ואמצעים. מזותרפיה לחידוש העור,בוטוקס למחיקת הקמטים והקמטוטים, חומרי מילוי לשחזור נפחים ומילוי שקעים וחוטים נספגים למתיחת העור לפי "ווקטורים" בפנים שמצביעים על כיוון המתיחה שיש לבצע בכדי להביא לשיפור משמעותי של מראה הפנים ולהעניק להם מראה צעיר יותר.

  המתיחה מבוצעת על ידי "חוטי פלא" מיוחדים המיוצרים בארה"ב, שלא מאפשרים לעור לחזור למראה הקודם שלו. החוטים האלה נספגים בעור, אינם דורשים התערבות כירורגית ולכן נחשבים מאד בטוחים לשימוש.

  חידוש עור הפנים במרפאה של ד"ר צבר

  ד״ר צבר מקפיד להסביר למטופלים על ההליך במהלך פגישת הייעוץ ומבצע את הטיפול בעצמו. הטיפול מתאים לכל מי שחושש לבצע ניתוח המלווה בתהליך הרדמה ובתהליכי התאוששות ממושכים. באמצעות שיטה זו, ניתן לשפר את מראה הפנים ולהצעירם באופן טבעי ובטוח. החוטים נמסים בשכבת ה"תת-עור" וגורמים לגירוי תאים המייצרים קולגן חדש. התוצאה המתקבלת היא פנים צעירות יותר במספר שנים.

  חידוש עור הפנים ללא ניתוח – יתרונות

  • הטיפול מעניק זוהר, רעננות וחיוניות לעור.
  • החוטים אינם דורשים קיבוע כירורגי וזו הסיבה שהמראה המתקבל טבעי לחלוטין.
  • החומרים בהם ד"ר צבר עושה שימוש, בטוחים לחלוטין.
  • כאשר חוזרים על הטיפול מספר פעמים, מראה הפנים אינו חוזר למצבו ההתחלתי טרום הטיפול.

  טיפולים נוספים במרפאה של ד"ר צבר:

  למידע נוסף, היכנסו לרשימת הטיפולים.