לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  הקשר בין בוטוקס ושפתיים-ניפוץ מיתוס

  האמנם בוטוקס קשור לשפתיים?

  בוטוקס הוא אחד משמותיו המסחריים של חומר אפשר למצוא את הקשר בין בוטוליניום טוקסין המוכר יותר באחד משמותיו המסחריים, בוטוקס, לשפתיים כמעט בכל מאמר לא מקצועי שתמצאו באינטרנט. משפטים כמו "עיבוי שפתיים באמצעות בוטוקס" או "הזרקת בוטוקס לשפתיים" הם משפטים שמצביעים על בורות של מי שכתב אותם. הם מופיעים במאמרים, בפרסומות ובאתרים שעוסקים באסתטיקה וכאן המקום לנפץ אחת ולתמיד את המיתוס הזה: בוטוקס לא מזריקים לשפתיים!

   אז מה בכל זאת מזריקים לעיבוי שפתיים אם לא בוטוקס?

  למרות שבוטוקס הפך להייות שם נרדף לעיבוי שפתיים, לא באמת מזריקים אותו לשפתיים. את הבוטוקס מזריקים במקרים מסוימים מסביב לשפתיים, כאשר קיימים קמטוטים דינאמיים (קמטי הבעה) שעדיין לא הפכו לקבועים.
  עיבוי שפתיים או מילוי שפתיים, מבצעים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית בלבד.
  קיימות התוויות נוספות להזרקת בוטוקס סביב הפה כמו תיקון "חיוך חניכיים", הרמת זוויות הפה או הרמת קצה האף, אך זיכרו: בוטוקס לעולם לא בשפתיים!

  בוטוקס לא יכול הכל!

  בוטוקס יכול למחוק קמטים וקמטוטים, להצר את קו הלסת, להרים את קצה האף, להרים את הגבות, בוטוקס יכול לעצור הזעת יתר למשל בבתי השחי, בוטוקס יכול למנוע מיגרנה לטפל בפזילה ועוד ועוד, אך בוטוקס לא יכול לעבות או למלא שפתיים, בניגוד לפרסומים כה רבים ומטעים שמסתובבים ברשת. חשוב לזכור שעיבוי שפתיים, מילוי שפתיים או תיחום שפתיים, ניתן לבצע היום בחומרים ייעודיים המיוצרים במיוחד לצורך זה.

  מידע נוסף על בוטוקס / עיבוי שפתיים:

  במרפאת ד"ר צבר בת"א, תקבלו מענה עבור כל ההתוויות שהוזכרו במאמר זה ואחרות.