לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  בוטוקס נגד הזעה

  בוטוקס להזעת יתר

  אנשים רבים סובלים מהזעת יתר. תופעה לא נעימה שפוגעת משמעותית באיכות החיים שלהם. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את העובדה שאנו חיים במדינה בה מידות החום (והלחות בחלקים רבים במדינה) גבוהות במרבית ימות השנה ולכן הסבל עבור אלו הסובלים מהזעת יתר הוא כפול ומכופל. אם בעבר אנשים היו צריכים להשלים עם הבעיה, כיום יש פתרון, בוטוקס נגד הזעה מוגברת.

  בוטוקס להזעת יתר – במה מדובר?

  ההיכרות של רוב האנשים עם הבוטוקס היא דרך חברים שעברו טיפול על מנת להחליק את קמטי ההבעה, דרך צפייה בתכניות טלוויזיה בנושא אסתטיקה  וכמובן דרך תמונות 'לפני' ו-'אחרי' של ידוענים  הממחישות את התוצאה המוצלחת של טיפולי הבוטוקס.

  טיפולי בוטוקס נגד הזעת יתר ובכלל הפכו לפופולאריים ביותר בשנים האחרונות וזאת בזכות התוצאות המוצלחות, העובדה שהטיפול נעשה בפשטות ובמהירות ומשום שחומר הבוטוליניום טוקסין  המוכר בשם 'בוטוקס', הינו חומר בטוח לשימוש. אם חשבתם שחומר זה מיועד אך רק לטיפול בקמטים, חשוב לדעת שחומר זה משמש לטיפול בפזילה, עין עצלה, מיגרנה, טיפולים אסתטיים של הרמת גבות, עיצוב סנטר, טיפול בבעיות סימטריה וכיום הוא מהווה פתרון נפלא לרוב האנשים שסובלים מהזעת יתר, בעיקר בבתי השחי.

  הזעת יתר

  הנתונים מצביעים על כך ש- 3% מהאוכלוסייה סובלת מבעיית הזעת יתר בבית השחי ממקור לא ידוע, כלומר כ- 178 מיליון גברים ונשים. תופעה זו מוכרת בשם, Primary Hyperhidrosiss.

  מלבד העובדה שתופעה זו אינה נעימה בלשון המעטה ומצריכה מכל אדם שסובל ממנה להחליף חולצות לעיתים תכופות ולהשתמש בדיאודורנטים  בקביעות, התופעה גורמת לפגיעה משמעותית באיכות החיים ולמבוכה רבה בקרב אותם אנשים שסובלים ממנה. במרוצת השנים קמו להן כל מיני שיטות ופותחו תכשירים שונים שעיקרם לטפל בבעיה. בנוסף קיימים שני סוגי ניתוחים, אך היעילות של רוב התכשירים לא הוכחה כמשמעותית ורוב האנשים בחרו שלא לעבור ניתוח וזאת משום הסיכונים הכרוכים בהליך שכזה. נכון להיום, בוטוקס להזעת יתר הוא הטיפול היעיל ביותר נגד התופעה

  טיפול בוטוקס נגד הזעה – חשוב לדעת

  • בוטוקס– זהו אחד משמותיו המסחריים של הבוטוליניום טוקסין שנמכר בישראל. השם המסחרי הנוסף הקיים בארץ הוא דיספורט.
  • אישורים– שיטת טיפול זו בהזעת יתר קיבלה אישור על ידי ה- FDA האמריקני, הגוף הידוע כמחמיר ביותר בעולם בתחום אישור השימוש בתרופות ומזון.
  • נוחות– טיפול מהיר ללא הרדמהוללא אשפוז. החומר מוחדר שטחית באמצעות מחט דקיקה ולכן הפעולה כמעט ואינה מורגשת והכאב, אם קיים, הינו מינורי.
  • שיטה בטוחה– שיטה זו של בוטוקס נגד הזעת יתר נחשבת לבטוחה ביותר בהשוואה לשיטות אחרותההזרקה נעשית לאחר מיפוי של האזורים הבעייתיים ואין סכנה של סיבוכים שמאפיינים פעולות כירורגיות.
  • תוצאה– בעזרת בוטוקס להזעת יתר, התוצאה מורגשת כבר לאחר מספר ימים ואפקטיבית לתקופה של 7-12 חודשים.