עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים

עיבוי שפתיים-ד''ר צבר

עיבוי שפתיים - רקע

זהו טיפול שמאפשר להגשים בתוך מספר דקות את משאת נפשן של נשים רבות המעונינות לשפר את מראה השפתיים, מבלי שהסביבה תדע שהן עברו טיפול. 
עיצוב, תיחום, הדגשה, הגדלת שפתיים או עיבוי שפתיים, הם ללא ספק החלק האמנותי ביותר של הרפואה האסתטית וכאן באים לידי ביטוי הכשרון והיצירתיות של הרופא המטפל. 

עיבוי שפתיים - הטיפול

עיבוי שפתיים - ד''ר צבר

על השפתיים להיות מותאמות למבנה הפנים. הגדלת שפתיים, הדגשה או עיבוי, חייב להיעשות באופן פרופורציונאלי למראה הפנים כדי להגיע לתוצאות טבעיות.  לאחר הסבר קצר והגדרת התוצאה הרצויה, ד"ר דייויד צבר משתמש במגוון חומרים המוזרקים בטכניקה ייעודית ומדויקת אל האזורים שהוגדרו לטיפול . הטיפול קצר, התוצאה מיידית וברוב המקרים ניתן לחזור לפעילות שגרתית באופן מיידי.  כאשר מדובר בטיפול עיבוי שפתיים, ד"ר צבר משתמש בחומרי מילוי ייעודיים אשר הותאמו במיוחד למבנה הייחודי של השפתיים. 

עיבוי שפתיים - מגוון אפשרויות

  • הדגשת מסגרת השפתיים (Contour).
  • הוספת נפח - מילוי שפתיים (שפה אחת או שתיים).
  • מילוי שפתיים ועיצוב זוויות הפה (Commissures). הרמת הזוויות במקרים של נפילה המקנה ארשת עצובה.
  • מילוי קמטים ותיקון קמטוטים מעל לשפה העליונה באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי. 

מילוי שפתיים - בטיחות

טיפול מילוי שפתיים מבוצע בידיו המנוסות של ד"ר צבר, אך ורק באמצעות החומרים הבטוחים ביותר המבוססים על חומצה היאלורונית ולרוב בעזרת טכניקת מיקרו-קאנולה, צינורית דקיקה וגמישה המונעת תופעות לוואי ומאפשרת להגיע לתוצאה טבעית, לא רק בטיפול מילוי שפתיים אלא גם בטיפולי פיסול פנים. ד"ר צבר אינו משתמש בחומרים שידועים כלא בטוחים כדוגמת סיליקון או סילורון.

מילוי שפתיים - גברים

עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים הפך בשנים האחרונות נפוץ ומבוקש בקרב נשים בכל הגילאים
בשיטתו של ד"ר צבר, ניתן לעצב את השפתיים או לעבור מילוי שפתיים מבלי ש"הסביבה תדע" ולכן גם גברים פונים יותר ויותר לטיפול זה ויוצאים מרוצים מהתוצאות. 

עיבוי שפתיים - לאחר הטיפול

בהתאם לסוג ולכמות החומר שנבחר, הטיפול  עשוי להייות מלווה בנפיחות שנעלמת מהר מאוד. תוצאות ניתן לראות כבר בסיום הטיפול, אך רצוי בכל מקרה לקרר את האזור באמצעות ג'ל קפוא שינתן לך לשימוש במרפאה מייד עם תום הטיפול. כמו כן, רצוי להימנע משתיית משקאות רותחים ביום הטיפול. כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול עיבוי שפתיים, יש להגיע לביקורת.


אנו מקפידים לשמור במרפאה על הסטנדרטים הטיפוליים והרמה המקצועית הגבוהים ביותר ע"מ שתקבלו את הטיפול האופטימאלי, הבטוח, ואת התוצאות הטובות ביותר.

צפו בתמונות עיבוי שפתיים לפני ואחרי. קיראו גם על הגדלת שפתיים.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

101 שאלות גולשים בעמוד זה

שלום ד״ר ,
יש לי בעיה עם השפה העליונה , היא דקה ושאני מחייכת לא רואים את השיניים העליונות וזה ניראה כאילו יש לי רק חצי שן , השפחה העליונה ממש מסתירה לי את השיניים שלמעלה ושאני מחייכת זה לא יפה יש משהו שאפשר לעשות בנדון ?
בת16
ד''ר דייויד צבר
ניתן לתיקון אך לא אוכל לטפל בך מפאת גילך הצעיר. אשמח לטפל כאשר תגיעי לגיל 18.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי, לפני יומיים עשו לי הזרקת בוטוקס בשפתיים (חומר בשם פרלן) , מילאתי רק את השפה העליונה. עכשיו, חצי מהחומר כבר ירד מהשפתיים, זה ממש כמעט כמו שהיה לפני , כל אזור ה"שפם" כחול ונפוח ויש גבשושים.
מה דעתך על הנ"ל ?
ד''ר דייויד צבר
לפי התיאור שלך, לא הוזרק בוטוקס אלא הוזרקה חומצה היאלורונית בשם רסטילן-פרלן. את מתארת תופעות לוואי שיכולות להופי אחרי הזרקה שכזו, בעיקר אם ההזרקה נעשתה באמצעות מחט: נפיחות, גבשושיות, שטפי-דם. ממליץ לך לחזור לרופא שהזריק.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הי בת 20 יש לי שפתיים דקות ואני ממש מעוניינת להעבות אותם.
האם זה תהליך ארוך? או הזרקה?
אחרי כמה זמן צריך לחזור על התהליך אם בכלל?
תודה רבה.
ד''ר דייויד צבר
תהליך קצר שמבוצע בהזרקה.
בסביבות השנה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום
האם אתם משתמשים בחומר הנקרא volbella?
ד''ר דייויד צבר
Juvederm Volbella של חברת אלרגן האמריקאית הוא חומר ייעודי לשפתיים שהושק בישראל רק אתמול בערב, כך שבמידה ותרצי לבצע טיפול עיבוי שפתיים עם החומר הספציפי הזה עלייך לציין זאת במהלך הייעוץ.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

ד"ר שלום רב, תיקנת לחברה שלי בעיה שהייתה לה בשפתיים ויצא ממש טבעי, אני מעונינת להמיס חומר שהוזרק לי לפני חודשיים בשפה התחתונה. האם צריך לחכות עוד או שאפשר כבר לסדר את זה? תודה מראש.
ד''ר דייויד צבר
את יכולה להגיע, אין צורך לחכות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

בת 31 היי אני עשיתי עיבוי שפתיים עם חומצה היאלורונית באמריקן לייזר וסתם אחרי חודשיים וחצי הכול ירד, יש איזשהו חומר שנשאר למשך יותר זמן לשפתיים ?
תודה
ד''ר דייויד צבר
חד משמעית כן. חודשיים וחצי שלושה זה משך הזמן שהיה ניתן להשיג עם החומרים שהיו קיימים לפני פחות או יותר 10 שנים. מאז התקדמנו באיכות החומרים. היום החומרים הטובים מחזיקים באזור השנה ויותר בשפתיים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי
אני מעוניינת בעיצוב שפתיים ללא עיבוי . ז"א שקו השפתיים יהיה משורטט . לא מעוניינת בעיבוי , על מנת שהמראה יהיה טבעי ולא ייראה כאילו עשיתי משהו (לדוגמא כמו איפור קבוע). האם זה אפשרי ? כמה טיפולים נצרכים ? מה המחיר?
ד''ר דייויד צבר
בהחלט אפשרי, מדובר בהדגשת הקונטור (אותו קו גבול שמפריד בין השפה עצמה לעור השכן). טיפול אחד והגעה לביקורת אחריו. מחירים בטלפון.
אגב בכל מקרה, עם עיבוי או בלעדיו, המראה יהייה טבעי ואף אחד לא ידע שעברת טיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום אני בן 18 , והייתי מעוניין לדעת מאיזה גילאים אפשר לעשות אצלכם מילוי (עיבוי) שפתיים ? .. ועל כמה בערך עומד המחיר .. ? עבר א היה לי שום טיפולים וכדומה ..
ד''ר דייויד צבר
גיל 18. בנוגע לעלויות אתה המוזמן ליצור קשר עם מוקד המרפאה בטלפונים המפורסמים באתר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שפתיים
| 24-4-2013 |
בת 35 מעולם לא שיניתי כלום מעוניינת למלא שפתיים ולחיים מנסה להחליט מה לעשות הכי טוב כמובן. שאלה האם לאחר תקופת מה מהזרקת החומצה יהיה אפשר בעתיד להזריק חומר קבוע או לעולם לא ולמה בבקשה. מה הסיבות שלא כדאי אפשר להזריק חומרים קבועים?
ד''ר דייויד צבר
התשובה לשאלתך הראשונה היא חיובית. בנוגע לשאלתך השניה, תמיד אפשר להזריק חומרים קבועים, אך עלייך לדעת שאין דרך חזרה על כל המשתמע מכך ולכן בין היתר, אינני נוגע בחומרים לא בטוחים כגון אלה. במידה ותגיעי אלי לייעוץ אשמח להביר בהרחבה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מחיר
| 9-3-2013 |
מה המחיר?
ד''ר דייויד צבר
יש להתקשר למוקד המרפאה לבירור עלויות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום
השם שלי עידן ואני בן 18
ורציתי לדעת כמה עולה טיפול עיבוי שפתיים

לאיזה סכום ?

והטלפון לא אמיתי ד"א
ד''ר דייויד צבר
בכל הנוגע למחירים אתה מוזמן ליצור קשר עם המוקד ולקבל שם את המידע.
03-6494183
050-33-999-77

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום ד"ר דיויד צבר אני בן 18 ואני סובל משפה עליונה קצרה זה ממש מקשה עליי בחיים אני כול הזמן חושב על זה רציתי לדעת אים הטיפול שלך יוכל לעזור לי? אני ישמח אים תענה לי
ד''ר דייויד צבר
אני בהחלט יכול לעזור לך. אתה מוזמן ליצור קשר עם זימון תורים של המרפאה לקביעת תור: 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מאיזה גיל אפשר לעשות עיבוי שפתיים ?
ד''ר דייויד צבר
עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית הוא טיפול בטוח, הפיך ויכול לשפר את מראה החיוך והפנים. אם למטופל/ת יש ציפיות ומניעים סבירים והגיוניים, והיא/הוא מבין את השלכות הטיפול אזי גיל המינימום יכול להיות גם גיל התבגרות. ה-FDA ממליץ למשל על עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית ממשפחת "רסטילן" מגיל 21 ומעלה, אך זוהי הצעה/המלצה בלבד. לכן חשוב להבין שאין גיל מינימאלי לעיבוי שפתיים. ההחלטה מוטלת על ההורים (אם אתה מתחת לגיל 18) ובמידה והרופא חושב שאתה מועמד טוב, אז ניתן לבצע הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום ד"ר צבר, בעבר הזריקו לי חומצה הירונית אני לא זוכרת איזו. האם זה בסדר לעשות שוב באותה שפה חומר אחר שאתה תזריק?
ד''ר דייויד צבר
אם את יודעת בוודאות שמדובר בחומצה היאלורונית ולא בחומר קבוע, זה בסדר גמור.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שפתיים
| 25-6-2012 |
יש לי בעיה שהשפה למעלה נורא קטנה וצרה וזאת שלמטה מדהימה ובשרנית. האם אפשר לתקן את השפה הדקה למעלה בלי לגעת בזאת שלמטה? מחכה לתשובתך המקצועית.
ד''ר דייויד צבר
אין שום בעיה לתקן את השפה העליונה מבלי לגעת בתחתונה. צרי קשר עם המרפאה לקביעת תור.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

ראיתי אותך בטלויזיה ודיברת שם על צינורית שמחליפה את המחט בטיפולים. האם אני יכולה לעשות טיפול להגדיל את השפתיים עם הצינורית הזאת?
ד''ר דייויד צבר
אכן את יכולה לעבור את הניתוח באמצעות אותה צינורית עדינה, המיקרו-קאנולה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב...רציתי לדעת כמה זמן מחזיק חומצה הילארונית ורציתי לדעת
כמה עולה כל זריקה כזו
תודה מראש
ד''ר דייויד צבר
שלום, קיימים סוגים רבים, במידה ואת משתמשת בחומרים המובילים, התוצאה תחזיק בסביבות השנה-שנה וחודשיים. בנוגע למחירים את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

דוקטור ערב טוב, הייתי אצל רופא שאמר לי שהוא לא מוכן לטפל בשפתיים שלי כי הן דקות מידי. האם זה אומר שנידונתי לחיות עם השפתיים הדקות שלי לעד? בבקשה תגיד לי שיש מה לעשות..
ד''ר דייויד צבר
יש בהחלט מה לעשות עם שפתיים דקות וניתן לעבות אותן. הטכניקה קצת שונה. את מוזמנת לקבוע תור למרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

באיזה סוג של חומר, משתמשים למטרת מילוי/עיבוי השפתיים, בבקשה?
ד''ר דייויד צבר
כיום החומר היחיד הבטוח והנכון למטרת עיבוי שפתיים הוא חומצה היאלורונית. בעבר הלא רחוק נעשה שימוש גם בקולגן אך לצערי הופסק השימוש בו. קיימת גם האופציה הלא בטוחה והלא חכמה של שימוש בסיליקון ולכן אופציה זו לא תוצע לך במרפאתי.
קיימים שמות רבים של חומצות היאלורוניות. המובילים כיום בשוק הם: רסטילן,ג'ובידרם,טאוסיאל. החומר האחרון שיצא לשוק ונחשב ל"כוכב העולה" בתחום השפתיים הוא חומר ממשפחת רסטילן הנקרא "רסטילן ליפ-ווליום".

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום
| 3-4-2012 |
אני בת 30 ו מתחתנת עוד 3 חודשים, עכשיו רציתי לעשות לפני עיבויי לשפתיים ( בגלל התמונות :) ) ו רציתי לדעת האם יש עיבויי זמני? ו כמה עולה טיפול עיבויי שפתיים (הכוונה לקצת נפח) .
תודה
ד''ר דייויד צבר
לפני הכל מזל טוב. בהחלט מדובר בעיבוי זמני ולכן הטיפול הוא בטוח לחלוטין. העלויות נגזרות מכמות החומר ומסוג החומר הנדרש. צרי קשר עם המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר