לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  פרופילופלסטיה – עיצוב הפרופיל

  ניתוחי אף לגברים – ללא ניתוח - בשיטה חדשנית!

  במסגרת הטרנד העולמי של שיפור מראה הפנים באמצעים "רכים" (לא פולשניים), ד"ר דייויד צבר, בעל נסיון של קרוב ל20 שנה ברפואה אסתטית, מבצע מדי יום "פרופילופלסטיה" לעיצוב ותיקון הפרופיל בהליך פשוט, קצר וללא כאבים.  

  מספר עובדות

  הפרופיל מורכב ממסגרת (עצמות הגולגולת) ומרקמות רכות העוטפות וממלאות את אותה מסגרת (עור ותת-עור).
  פרופיל אידיאלי הוא תוצאה של איזון הרמוני בין שני המרכיבים הללו.
  המבנה התלת מימדי הזה שנקרא "פרופיל", מורכב בעיקר מארבעה אלמנטים:
  מצח, אף, שפתיים, סנטר, כאשר לכל אחד מאותם מרכיבים תפקיד חשוב ביצירת הפרופיל.
  תפקידם של האף והסנטר הוא החשוב ביותר מאחר ומדובר בשתי הבליטות המשמעותיות יותר שיקבעו את מראהו של הפרופיל ואת כוח המשיכה שהוא מייצר בעיני המתבונן.

  אידאל היופי

  קיימים פרמטרים שונים במסגרת "אידאל היופי" של אף או סנטר וקיימת מערכת יחסים הדוקה בין האף והסנטר.

  הסנטר חייב לתת מענה הולם לאף וההיפך. כאשר מערכת היחסים הזו אינה מתקיימת, כלומר  למשל אף גדול וסנטר חלש ונסוג, הפרופיל מאבד את יכולתו ליצור הרמוניה. כשנביט בפרופיל כזה, משהו יפריע לנו. פרופיל כזה יהייה הרבה פחות אטרקטיבי מפרופיל שבו יש שפה משותפת בין האף והסנטר.

  אף ישר ומורם (אך לא מורם מידי) וסנטר חזק ובולט הם סמל לכוח וחושניות. מכאן חשיבותו של הטיפול והביקוש הגדול מצד המטופלות והמטופלים. מדובר בטיפול מבוקש מאוד אצל נשים אך לא פחות אצל גברים.

  הסיבות לחוסר איזון בפרופיל שונות אך מדובר בעיקר בסיבות מולדות משינויים ניווניים, אסימטריה, פציעות וכו.

  האם יש לטיפול תופעות לוואי?

  לטיפול פרופילופלסטיה עשויות להיות תופעות לוואי קלות, כגון אדמומיות ונפיחות שתיעלם לאחר מספר ימים. שטפי דם הופכים לנדירים כאשר הרופא המטפל הינו מקצועי ומיומן ובמקרים של עבודה בשיטת המיקרו קאנולה.

  הטיפול

  ניתן לעצב בטכניקות פשוטות ובטוחות את האזורים הללו ובכך ליצור איזון חדש שלא היה קיים לפני הטיפול באותם פנים.

  בימינו, ברגים, שתלים וחתכים הם משהו שקשה לנו לקבל כמו בעבר ולכן פותחו לצורך הטיפול חומרים בעלי תכונות ייחודיות, שבעזרתן ד"ר צבר מפסל את הפרופיל, מתקן, בונה או משחזר את הבליטות השונות בפרופיל ("פרופילופלסטיה").

  מדובר בטיפול בטוח שאורך כ20-30 דקות בלבד. פרופילופלסטיה אינה טיפול זול אך לא מומלץ להתפשר על איכות חומרים, נסיונו של הרופא ותוצאות הטבעיות.

  התוצאה מיידית, לא נדרש זמן החלמה והמטופלים חוזרים לשגרת חייהם מייד לאחר הטיפול.

  התוצאה

  פרופילופלסטיה (עיצוב הפרופיל) אצל נשים וגברים בשיטתו של ד"ר צבר, משדרגת ומצעירה באופן מיידי את מראה הפנים בכלל ואת מראה הפרופיל בפרט.