לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  סיכונים של טיפולי בוטוקס

  השימוש בחומר המכונה בוטוקס, הפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד. הבוטוקס תפס מקום של כבוד בצמרת רשימת הטיפולים הפופולאריים ביותר בעולם הרפואה האסתטית, ומיליוני אנשים בוחרים לשפר את מראה הפנים בעזרת אותו חומר מופלא. לשימוש בבוטוקס יש יתרונות רבים.

  טיפול בוטוקסלמידע מקצועי והיסטוריה על בוטוקס.

  חשוב לציין – השימוש בבוטוקס לצרכים אסתטיים הוא במינונים מזעריים וככל שהרופא מיומן יותר, כך הסיכון לתופעות לא רצויות פוחת משמעותית. ד"ר צבר הוא אחד מאותם רופאים מיומנים ובעל נסיון אדיר של שימוש יומיומי בבוטוקס, נסיון שמקנה לו את האפשרות להגיע לתוצאות טבעייות מבלי שהמטופל יחווה סיבוכים מיותרים.

  בוטוקס – סיבוכים אפשריים

  • צניחת העפעף העליון – במקרים נדירים, הזרקה של בוטוקס באזורים מסוימים בצידי העיניים, עלולה להוביל לצניחה של העפעף. אצל אחוז גבוה מאותם מטופלים הנחשפים לתופעה נדירה זו, התופעה חולפת תוך מספר ימים עד שבועות ובכל המקרים לעולם לא תישאר קבועה. הסיבה לתופעה זו הינה מעבר של בוטוקס לאיזור הסמוך לנקודת ההזרקה, איזור שהבוטוקס לא אמור להגיע אליו.
  • שינויים בהבעות הפנים – מאחר ומטרתו של הבוטוקס לנטרל את הפקודה העצבית לשריר ובכך למנוע את כיווץ השריר והופעת הקמטים, במקרים בהם הטיפול נעשה באופן לא מקצועי או חובבני, יכול לקרות מצב בו החומר גורם לשריר הלא נכון להפסיק לפעול, דבר העלול לגרום לשינוי בהבעות הפנים. גם תופעה זו יכולה לחלוף לאחר מספר ימים בודדים, אך במקרים קיצוניים, עלולה להימשך מספר שבועות.
  • מבט "קפוא" – רופא שאינו מיומן, עלול להביא להופעת מבט קפוא בנסיון למחוק את הקמטים. רופא מנוסה לעולם לא יגיע למצב שכזה, שכן מדובר במראה שאינו טבעי ובמילים אחרות טיפול כושל. רופא מנוסה ידע תמיד כיצד למחוק את הקמטים ויחד עם זאת להשאיר את המימיקה של הפנים ללא שינוי.

  כיצד ניתן להימנע מחשיפה לסיבוכים לאחר טיפול בוטוקס?

  בכדי למנוע מצב של טיפול כושל, כזה שמביא לסיבוכים לא רצויים, חשוב יש לבחור ברופא מיומן ומנוסה לביצוע הפרוצדורה. ד״ר דייויד צבר, מבצע ב10- השנים האחרונות מידי יום טיפולי בוטוקס וחומרים נוספים, על בסיס יומיומי. השיטות בהן ד״ר דייויד צבר משתמש, פועלות בכל יום בהצלחה, תודות לניסיון, לגישה ולמקצועיות עליהם הוא מקפיד.

  חשוב ליידע בכל מקרה את הרופא , טרם ביצוע הטיפול, במידה וקיים רקע רפואי כלשהו, במיוחד כאשר מדובר במחלות אוטו-אימוניות או מחלות נוירולוגיות כאלה ואחרות אשר מהוות התווית-נגד לבוטוקס (אסור להשתמש בבוטוקס במידה והן קיימות).

  הבוטוקס נחשב לטיפול בטוח ביותר ומאושר ע"י הגופים המחמירים ביותר בארץ ובעולם, כמו ה- FDAהאמריקאי. אנחנו במרפאתו של ד"ר צבר, נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה  או בכל מידע נוסף בנוגע לבוטוקס או לכל חומר או פרוצדורה בתחום הרפואה האסתטית.