לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מזו רולר

  מזו רולר – רקע

  על מנת להילחם בהזדקנות העור ובתופעות של פגיעה במרקם העור, הכלים היחידים היו עד לאחרונה כאלו הכרוכים בהרס שכבות העור ע"מ ליצור שכבות חדשות, תופעות לוואי קשות וזמן החלמה ארוך (פילינג, לייזר וניתוחים).

  פריצת דרך חדשה בתחום חידוש העור: מזו רולר. זהו שילוב של חומרים פעילים עם מכשיר ה"רולר" המורכב מידית וגלגלת מחטים זעירות.

  בעזרת הגלגלת מתאפשרת תנועה חופשית בכל הכיוונים ללא מגע יד ויצירת אלפי תעלות מיקרוסקופיות, להחדרה יעילה של חומרי הזנה / ריפוי / טיפוח אל תוך שכבות העור העמוקות. כל זאת, ללא הרס שכבות העור, ללא הרדמה וללא ניתוח.

   מזו רולר – מתי?

  טיפול מזו רולר מומלץ במקרים הבאים:
  הזדקנות העור, סימני מתיחה בבטן ובזרועות, צלקות, צלקות אקנה, קמטוטים בשפה העליונה, כתמי עור, נקבוביות מוגדלות, נשירת שיער ועוד.

  מזו רולר – הטיפול

  מדובר בסדרה בת 6 טיפולים, בהפרש של 6 שבועות ביניהם. בין הטיפולים מומלץ להשתמש במכשיר הרולר הביתי לשימור התוצאות ולשיפור יעילותם של כל סוגי התכשירים הקוסמטיים הביתיים.
  הטיפול עצמו אורך כ 200 דק', ללא כאבים, מתאים לכל סוגי העור ואינו מצריך חדר ניתוח.

  מזו רולר – בטיחות

  טיפול מזו רולר בטוח לחלוטין ואין צורך בזמן החלמה מאחר והמזו רולר אינו מקלף או ממיס את העור ולכן הסיכונים ותופעות הלוואי הכרוכים בפילינג / לייזר אינם קיימים. עד היום בוצעו ברחבי העולם מאות אלפי טיפולים באמצעות הדרמה רולר, ולמעט אדמומיות ונפיחות שנעלמות ביום הטיפול, לא דווח על מקרים חריגים.

  ד"ר דייויד צבר מטפל בשיטת מזו רולר בעזרת החומרים המובילים ומתאים את סוגי החומרים השונים בהתאם לסוג ולמצב העור.

  למידע נוסף בנושא מזו רולר, לחץ כאן.
  למידע בנושא מזותרפיה, לחץ כאן.