לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  המסת שומן בקור – חלום או מציאות?

  איך להיפטר משומן בגוף? מהפכה בעולם האסתטיקה!

  הקיץ בפתח וחלקינו במתח, מצבורי השומן הטורדניים והעקשניים מסרבים להיעלם אפילו בחדר הכושר ולאחר ריצות הבוקר הקבועות.

  תמיד שמענו על שיטות שונות של המסת שומן ולא העזנו או שהעזנו והתאכזבנו. שאיבת שומן, בודי-טייט, המסת שומן בהזרקות ועוד. רובינו חוששים משולחן הניתוחים, מסכינים, מחורים המבוצעים בגופינו וממשאבות וצינורות המוחדרים אל תוך הגוף. אנחנו לא רוצים סיבוכים ולא רוצים ביגוד לוחץ ובוודאי לא רוצים דיאטות וזמן החלמה. אנחנו מחפשים מכשיר פלא שיודע להעלים את השומן המטריד באופן ממוקד, בזמן קצר, ללא כאבים, ללא הרדמה וללא זמן החלמה וכמובן הכי חשוב עם תוצאות משמעותיות וטבעיות. ובכן, קיים משפט אמנם נדוש אבל כל כך נכון: "העתיד כבר כאן". הרשו לי להכיר לכם את ה CoolTech.

  המסת שומן בהקפאה והצרת היקפים

  המסת שומן הבנתם, "בהקפאה" לא הבנתם? להלן ההסבר: רופאים אמריקאים שמו לב לעובדה שהשומן בלחיים נמס באופן לא טבעי אצל ילדים שמרבים ללקק שלגונים. מכאן הכל התחיל. מחקרים הראו שתאי השומן בגופינו רגישים לקור החל מטמפרטורה מסוימת כאשר רקמות הגוף האחרות אינן רגישות לו באותן טמפרטורות. הדרך לפיתוח מכשיר הפלא הייתה יחסית קצרה. טכנולוגיית הקריו-ליפוליזיס (Cryolipolysis) או בתרגום חופשי הרס שומן באמצעות קור, אושרה ע"י ה FDA האמריקאי ומכשירים ייעודיים המבצעים את הטיפול הגיעו לאחרונה גם לישראל.

  מכשיר הCoolTech יחטב את גופכם

  מרפאתו של ד"ר דייויד צבר התחדשה לאחרונה במכשיר CoolTech  חדיש, באמצעותו ניתן להמיס תוך 70 דקות את מצבורי השומן העקשנים שמהם חלמתן וחלמתם להיפטר. בשלב האיבחון תתבקשו לעמוד על משטח מסתובב שיאפשר למצלמה משוכללת (מרפאת ד"ר צבר היא הראשונה בישראל שרכשה מצלמה מסוג זה) לצלם את גופכם ב 360°, התמונות משודרות בזמן אמת למסך שיראה לכם את כל היקפי הגוף לפי אזורים ואת נתוני השומן שלכם שיאפשרו לד"ר צבר לבצע אבחנה מדויקת. במהלך הטיפול כל שעליכם לעשות הוא לשכב על מיטת הטיפולי, לצפות בטלויזיה או לקרוא עיתון, לשמוע מוזיקה ולהמתין שיסתיים הטיפול. לאחר עיסוי קטן של האזור המטופל תחזרו לשיגרת יומכם ותמתינו בסבלנו להופעת התוצאות המיוחלות בשבועות הקרובים.

  אלו אזורים מתאימים להמסת שומן בשיטה זו

  כל האזורים בהם קשה להיפטר משומן עודף מתאימים, בין היתר:

  • סנטר כפול
  • זרועות
  • בטן
  • מתניים
  • ירכיים חיצוניות-פנימיות-אחוריות
  • גב
  • "ידיות אהבה"

  המסת שומן / הצרת היקפים חייבת להתבצע במרפאה עם נסיון בתחום

  ד"ר צבר בעל נסיון רב שנים בתחום המסת שומן באזורים השונים, יתאים לכם את הטיפול בעזרת מיכשור משוכלל המצלם את כל הגוף ומשדר למסך הטלויזיה את הנתונים הקשורים לשומן גופכם. לאחר הטיפול תבוצע השוואה לפני ואחרי הטיפול.